Działy archiwalne (fora nieaktywnych gildii na portalu) > Forum Gier Karcianych

Zabawka dla dzieci?

(1/1)

fallen_angel:
Czy zna ktoś może sklep https://neduo.pl/ - podobno rewelacyjny sklep z zabawkami dla dzieci? Pytam, bo mam tam na oku kilka prezentów dla moich najbliższych, ale zastanawiam się nad jakością tych zabawek.

honoratatkacz:
Wiesz co, nie znam tego sklepu ale jeśli szukasz prezentu dla najmłodszych to mogę Ci polecić kolorowanki z https://www.omy.com.pl/kategoria/kolorowanki . Są po prostu świetne, ja się mogę w sekrecie przyznać, że dzieci sobie rysują dla zabawy, a ja dla odstresowania :D

kassiencja1234:
Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://feszyn.com/jak-ulatwic-zasypianie-maluszkowi-gdy-jest-goraco/, na której znajdziecie artykuł, w którym dowiecie się jak ułatwić zasypianie maluszkowi, gdy jest gorąco. Z pewnością są to porady, które zainteresują wielu rodziców.

joanna21:
Jeśli szukacie fantastycznego sposobu na dostarczenie swoim dzieciom radości i jednocześnie wspierania ich rozwoju, to mam dla was świetną propozycję. Zamiast tradycyjnych zabawek, polecam rozważyć kolorowanki dostępne na stronie https://kolorowanki.info.pl/psi-patrol/.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej