trawa

Autor Wątek: Vertigo - ulubiony komiks  (Przeczytany 21907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline koziorozec1979

Odp: Vertigo - ulubiony komiks
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 26, 2014, 01:51:52 pm »
Być może ( :smile: ) to ja się nieprecyzyjnie wyraziłem. Nie ma serii. Tworzy nowelki do kwartalnika Vertigo CMYK. Są w nim prace jeszcze np. Billa Sienkiewicza czy Jocka.
Dzięki za info. Sprawdzę bo nazwiska przednie.

Offline milos3

Odp: Vertigo - ulubiony komiks
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 27, 2014, 08:35:27 am »
tak przelecialem wątek i sie pytam : a co z Loveless? przecież oprócz ciekawej historii i całkowitego braku moralności kazdej ze stron,są też cycki ;)

Offline Itachi

Odp: Vertigo - ulubiony komiks
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:09:08 am »
tak przelecialem wątek i sie pytam : a co z Loveless? przecież oprócz ciekawej historii i całkowitego braku moralności kazdej ze stron,są też cycki :wink:

Loveless bardzo przypadło mi do gustu, ze względu na interesującą fabułę, a że graficznie również stoi na wysokim poziomie, jest to album kompletny. Na pewno nie żałuję kupna całości na allegro za 90 zł, szkoda tylko, że wydania Muchy było dosyć słabej jakości.
Seria warta polecenia i zainteresowania!

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Vertigo - ulubiony komiks
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:23:20 am »
tak przelecialem wątek i sie pytam : a co z Loveless? przecież oprócz ciekawej historii i całkowitego braku moralności kazdej ze stron,są też cycki :wink:
Cycki są, ale raczej takie sobie i na dodatek udają, że ich nie ma. Ale Loveless rzeczywiście jest ok. Warto przeczytać.

N.N.

  • Gość
Odp: Vertigo - ulubiony komiks
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:33:13 am »
tak przelecialem wątek i sie pytam : a co z Loveless? przecież oprócz ciekawej historii i całkowitego braku moralności kazdej ze stron,są też cycki ;)
Myślę, że przeceniasz obecność cycków. W końcu w Vertigo różne "cycki" już się pojawiały i były bardziej eksponowane niż w "Loveless"

Offline Julek_

Odp: Vertigo - ulubiony komiks
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 16, 2016, 05:47:35 pm »
Oj, źle się dzieje w państwie vertigowskim. Shelly Bond poleciała. DC serwuje korpogadkę o tym, że szukają odpowiedniego kierunku, że się rozwijają i wszystkie decyzje podejmowane są z należytym namysłem. Raczej średnio się to ma do stanu w jakim obecnie znajduje się imprint. Cóż, trzymam kciuki, żeby poszło ku lepszemu. I mieć nadzieję w linii Gerarda Way`a, z której może się urodzić coś ciekawego.

http://kolorowezeszyty.blogspot.com/2016/05/2139-trans-atlantyk-352.html

 

anything