Autor Wątek: Edukuj dzieci poprzez gry rozwoju intelektualnego dla dzieci  (Przeczytany 5831 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ninhyen

Edukuj dzieci poprzez gry rozwoju intelektualnego dla dzieci
« dnia: Wrzesień 12, 2019, 05:12:15 am »

Edukuj dzieci poprzez gry rozwoju intelektualnego dla dzieci
Ponieważ dzieci muszą rozwijać swój potencjał, gry rozwoju intelektualnego muszą również spełniać te kryteria. Część czasu spędzam na zabawie z dziećmi. Gry dla dzieci mające na celu poprawę inteligencji, siły, moralności, najlepiej jak potrafię, bez marnowania energii. próżna siła.
Moje dzieci i ja również mamy zasłonięte oczy. Twoje dziecko zamknie oczy i zgadnie, co to jest przedmiot, lub obejdzie pokój, aby go zidentyfikować. Ten rodzaj gry pomaga dzieciom rozwinąć dotyk.
W celu rozwoju wizualnego pozwalam moim dzieciom grać w gry komputerowe, takie jak pianki lub strzelanie do piłek. Poinstruowałem moje dziecko, aby znalazło i znalazło podobne kształty i ilości. Ta gra nie zasypia dzieci i ma dobrą pamięć. Pomaga także dzieciom rozróżniać kolory i liczby.
Jest wiele matek, które nie są zainteresowane grami swoich dzieci. Podczas gdy są zajęte szyciem i gotowaniem, dzieci mogą wykonywać wiele pracy i bawić się, popisując się matkami, ale też nie patrzą na to. Dlatego dziecko będzie smutne i doprowadzi do wandalizmu, a później ponownie zostanie skarcone. Ale to całkowicie wina dorosłego.
Jako matka polecam spędzać czas ze swoim dzieckiem przez cały dzień, aby uczyć je nauki. Odwiedź tutaj: http://www.friv9game.org/, abyś mógł nauczyć swoje dzieci nauki i zabawy z nimi w tym samym czasie!
Kizy8