trawa

Autor Wątek: [S/W] Nadmiary SWCCG i MTG  (Przeczytany 1214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ogmios

[S/W] Nadmiary SWCCG i MTG
« dnia: Sierpień 16, 2020, 10:34:15 am »
Z racji zbliżania się do kompletności kolekcji Star Warsów CCG (karcianka firmy Decipher, stara, trudna, ale bardzo klimatyczna, cud miód po prostu), z chęcią pozbędę się sporej części nadmiarów kart.
 
 Poniżej podaję jakie mogę zaoferować zestawy singli (świetny sposób na start kolekcji, sam niestety długo, długo ciułałem z niedużych aukcji).
 
 Ilości, ale też ceny, będą maleć w miarę ubywania kart lub wymian (oddaję po jednej z czterech lub więcej, których mam; na ten moment jest sporo mniej topowych rarów). Ceny zestawów oparte na moich obserwacjach aukcji kompletnych/prawie kompletnych edycji (tak więc nie będzie Stoormtroperów po 1zł, zresztą wystarczy przeliczyć).
 
 Zestawy są z pojedynczych różnych kart, ale za dopłatą mogę zwiększyć ilość niektórych, jak np. wspomniany Stormtrooper itp, też Efekty i Interrupty po 2 sensownie mieć niektóre. Mogę też złożyć jakieś przykładowe talie. Jak ktoś się chce zapoznać z SWCCG budżetowo, to dwie talie z białoramkowej Premiere wychodzą łącznie 20-40zł, zależy ile chcemy unikatowych postaci.
 
 Stan kart: połowa mint/nmint (wyciągane z busterów), reszta w stanie mniej lub bardziej wskazującym na swoje 20+ lat (w różnym stopniu przytarte brzegi, zmiana koloru, przybrudzenia, ryski). Uszkodzonych nie będzie.
 
 A New Hope mix ramek 83/162 karty 50zł
 Cloud City 128/180 kart 75zł
 Dagobah głównie WB 99/180 kart 75zł
 Death Star II 97/182 karty 130 zł
 Endor 98/180 karty 100zł
 Hoth mix ramek 80/162 karty 70zł
 Jabba's Palace 120/180 katy 70zł
 Special Edition 206/325 karty 140zł
 Premiere WB 266/323 karty 100zł
 
 Do tego mogę dodać użyteczny organizer w Excelu własnej roboty, z wklepanymi cenami z USA, przyda się do dalszego zbierania.
 *****************************
 Magic The Gathering, takie zestawy:
 https://www.olx.pl/oferta/pudlo-magic-t ... FPhU9.html
 
 Albo wymiana singli, tylko uprzedzam, że będzie dłubaniny, bo MTG ma baaardzo dużo kart.
 *****************************
 Najchętniej gotówka lub wymiana w ramach SWCCG/MTG, ale od biedy na wymianę mogę przyjąć też inne fajne karcianki, planszówki (najchętniej strategie, albo LCG/CCG), figurki do bitewniaków historycznych, Marvelowe Heroclixy, podręczniki rpg. Właściwie jak masz coś fajnego, a chcesz się pozbyć to pytaj. 
 Jeśli się nie wymieniamy, to dochodzi koszt wysyłkę, chyba paczkomat najlepiej obecnie; do 100 kart można listem poleconym.