trawa

Autor Wątek: Wyjdzie w Graniu szuka pasjonatów gier planszowych z doświadczeniem w montażu lu  (Przeczytany 809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamiskam

Portal i kanał o planszówkach (i nie tylko), Wyjdzie w Graniu, przyjmie do swojego zespołu osoby z doświadczeniem (niekoniecznie zawodowym) w montażu filmowym lub pisaniu artykułów/tekstów.

Mówimy tu o kreatywnej przestrzeni, w której – wraz z żądnymi twórczego spełnienia i jednocześnie przygotowanymi do swojej misji osobami – udasz się w fantastyczną podróż po samospełnienie, jednocześnie przynosząc radość i światełko planszówkowych przygód ludziom we wszystkich zakątkach Polski i świata. Wspieramy się, pomagamy sobie, często razem ogrywamy gry, a przede wszystkim żartujemy i jemy razem (mamy ciasteczka!).

Jeśli pasjonują Cię gry planszowe, potrafisz montować filmy lub pisać o grach, napisz na wwgkontakt@gmail.com, aby bardziej szczegółowo porozmawiać o potencjalnych warunkach współpracy. W wiadomości mile widziane wszelkie informacje o jakimkolwiek doświadczeniu, które może wydawać się tu przydatne :)PS. Pozwalam sobie wrzucić nasze ogłoszenie w tym dziale, ponieważ podejrzewam, że na naszym forum mogą być osoby nim zainteresowane.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2021, 09:46:16 am wysłana przez kamiskam »

Offline kamiskam

Odp: Wyjdzie w Graniu szuka pasjonatów gier planszowych z doświadczeniem w montażu lu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2021, 09:46:24 am »
Podmieniłem grafikę, ponieważ przez niedopatrzenie miała niepotrzebną męską formę, a oczywiście zgłoszenia kobiet są równie mile widziane :)

 

anything