Autor Wątek: Dragon Ball  (Przeczytany 110908 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Oski86

Dragon Ball
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2003, 10:58:04 pm »
Cytat: "Kweethul_drugi"
Wpadł Kweethul do piwnicy i napisał na tablicy:


Buebuebuehehehehehhehehehehehe.....(wdech).heheehehehehehehehehehehhehehehehe ...podnieście mnie z podłogi :D

Ja tam do Dragon Balla nic nie mam. Może tylko ,że jest tyle odcinków ,że nie jedną telenowelę brazylijską w kompleksy wpędza. No i może to ,że ostatnimi czasy zrobił się bardzo komercyjny. A ja nie lubię komercji.
Wszystkie lamy myślą teraz ,że anime=DB. Powiesić takich normalnie....

A co do downloadu to chłopie tego w polskim necie jest pełno! Nie ma tego co szukasz ? Kazala ! Nie ma Muł/Osioł nie ma Nova Torrent ! Musi być nie ma innej możliwości.

Pamiętam jak pierwszy raz oglądałem to anime... wydawało mie się denne... dopiero jak się zaczoł Z to poszło jakoś z górki... super sayan te sprawy.... natomiast GT to już była totalna kula w płot/ dzik w sosne. Pogrążyło to całą serię ( co nie zmienia  faktu że ostatnie 10 epsów obejżałem) Egh.... DB padł ofiarą własnej popularności...
e are all gonna die anyway...

grzybek

  • Gość
Dragon Ball
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 01, 2003, 02:31:43 pm »
Hi !

 Sami fani DB mowia jak juz wspomnialem kiedys, ze DB to nie anime. No i co tutaj na to powiesz :) ?

Offline ANO777

Dragon Ball
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 01, 2003, 04:48:08 pm »
KAME HAME HA........(krótko zwięźle i na temat :-) )

Offline Inszy

Dragon Ball
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 02, 2003, 08:05:52 pm »
Cytat: "grzybek"
Sami fani DB mowia jak juz wspomnialem kiedys, ze DB to nie anime. No i co tutaj na to powiesz :) ?

Jeśli mowa o osobnikach, którzy nie wychylają się poza DB, to nie są wiarygodnym źródłem informacji ze względu na braki w choćby podstawowej wiedzy o anime.
A jeśli chodzi o ludzi oglądających również inne anime, to nie spotkałem nikogo kto by stwierdził, że DB nie jest ową animką :giggle: Na samą taką sugestię zareagowali by jak na słowa wariata - :|
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline wiśnia

Re: Dragon Ball
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 02, 2003, 08:19:13 pm »
Cytat: "Boodzik"
Tłumacza pracującego dla RTL (teraz TVN)7 powinnos się powiesić! Nie żaden serduszko tylko Szatan Piccolo! Piccolo pochodzi z nameczńskiego i oznacza "inny świat". Podobna sprawa miała się z Goku (że niby Songo? Tłumacz chyba zrozumiał to jako Songo-kun)


a co nie podobalo sie? przynajmniej mozna bylo sie usmiac.

przypomniala mi sie pewna zabawna historia. siedze z kumplami i ogladamy odcinek, w ktorym nameczenia sa przywracani do zycia po tym jak Freeza i jego ludzie zrobili czystki etniczne na Namek. Guru (glowny nameczanin) mowi "Wybila moja godzina", a w tym samym momencie za naszymy plecami rozlega sie zegar, ktory wybil godzine 16 :)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline ANO777

Dragon Ball
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 04, 2003, 10:50:41 am »
niestety ludzie oglądajacy Dragon Balla zostali poszkodowani przez tvn7....oni nie umieja tlumaczyc, co dowodzi fajne anime Slayers

Offline ANO777

Dragon Ball
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 04, 2003, 09:41:40 pm »
ah teskni sie za tymi czasami gdzie jedyna rozrywka to bajki z poloni1{yattaman!:)}

Offline sivy

Dragon Ball
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 05, 2003, 10:26:56 pm »
Nie lubie seriali w ktorych jeden dialog trwa 10 odcinkow, a pojedynek 2x dluzej, a jakbym to lubial to bym se ogladal "Kapitana Tsubase" gdzie boisko osiaga wrecz ponadprzestrzenne rozmiary 8)
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Inszy

Dragon Ball
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 05, 2003, 10:54:23 pm »
Tsubasa wymiatał w swoim czasie 8)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline lucass

Dragon Ball
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 07, 2003, 06:29:27 pm »
Wszystkim polecam doskonałe streszczenie serii DBZ
 :P http://starterupsteve.servepics.com/swf/dbz.html? :P
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline Sadow

Dragon Ball
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 11, 2003, 05:24:49 pm »
Cytuj
Skąd moge ściągnąć jakieś teledyski, fimy, odcinki (w wersji PL) i jakieś nuty z dragon balla ? Jeżeli możecie prosił bym o podanie linków.

http://www.db-v.pwii.pl



Cytuj
Wpadł Kweethul do piwnicy i napisał na tablicy:
 



Cytuj
Buebuebuehehehehehhehehehehehe.....(wdech).heheehehehehehehehehehehhehehehehe ...podnieście mnie z podłogi


Nie wiem jak kogoś mogą śmieszyć żałosne grypsy Pana K.
 :notfunny:  (chociaz ten chłop ma talent ;) )
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Macias

Dragon Ball
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 13, 2003, 04:04:35 pm »
mala prosba-czy ma ktos mp3 z openingiem dbz w wersji niemieckiej?chodzi tu o 1 polowe dbz,jeszcze na namek.jesli tak,czy moglby mi przesalc na maila?albo chociaz podac nazwe?

Offline lucass

Dragon Ball
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 14, 2003, 10:44:46 pm »

bez komentarza...
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline Inszy

Dragon Ball
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 16, 2003, 07:32:58 pm »
To miało być jakieś szokujące czy coś? :roll:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Kweethul_drugi

Dragon Ball
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 17, 2003, 09:42:03 am »
Cytat: "Inszy"
To miało być jakieś szokujące czy coś? :roll:

Śmieszne, zwłaszcza przy twoim avatarku...

(eee, Lucass, wykasuj lepiej to zdjęcie- jeszcze jakiś fan DB wpadnie na forum i pomyśli o naśladownictwie)

*Kweethul w służbie dobra narodowego*
BTW, co to jest dobro narodowe???
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

 

anything