trawa

Autor Wątek: Dragon Ball  (Przeczytany 110917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 29, 2008, 09:41:03 am »
Najnowszy odcinek specjalny z okazji 40 urodzin jest na oficjalnej stronie udostępniony fanom za darmo, takie linki można podawać


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Radagajs

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 01, 2008, 08:12:55 pm »
Zatem gdzie jest?

Offline Skrzydlaty

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 01, 2008, 08:36:12 pm »
Fokus - Super Saiyan

trzeba miec jaja jak super sayian

ahahahaha

Offline Hollow

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 02, 2008, 08:17:29 am »
 :lol: To mogli nagrać tylko Polacy.

Offline Dembol_

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 04, 2008, 05:27:04 pm »
A we Francji jest grupa hiphopowa Super Saiyan Crew.

Offline Dino

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 04, 2008, 05:44:14 pm »
A w Hiszpanii jest raper Porta, który nagrał cuś takiego. Mi się podoba ^^ Klip rzecz jasna jakiś fanowski raczej  ;-)

Offline Hollow

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 04, 2008, 06:02:56 pm »
Nie rozumiem o czym śpiewają, ale wydaje się, że to ma więcej sensu niż "trzeba mieć jaja jak super sayian"

Offline Dino

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 04, 2008, 06:16:10 pm »
Oj, nie śpiewają tylko śpiewa i nie śpiewa tylko rapuje xD A jeśli zna się Dragon Balla to nawet bez znajomości hiszpańskiego z grubsza można wyłapać sens kawałka ^^

Offline Zeromus

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 04, 2009, 09:18:26 pm »
Z okazji rocznicy Dragon Balla zaczęła się ukazywać "odświeżona" wersja Dragon Balla Z.Dragon Ball Kai ma to być to samo co Dragon Ball Z z tym że będzie liczył "tylko" 100 odcinków zamiast prawie 300.Pominięte zostaną wszystkie fillery,nowe anime będzie się,podobno,opierało tylko na mandze.Nie zamierzam oglądać nowej wersji ale sam pomysł wydania nowej serii pomijającej wszystkie fillery(lub zło trawiące anime jak nazywam to ja)pochwalam-jak za 20 lat wydarzą Naruto albo Bleacha z pominięciem fillerów to będę chętnie oglądał. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 04, 2009, 11:49:26 pm »
Ech, mam mieszane uczucia co do Kaia. Spodziewałem się, jak wielu zresztą, że będzie to nowa wersja Zetki zrobiona całkowicie od nowa z miodną grafiką. Niestety pierwszy odcinek zgasił wszystkich. Obraz jest dopasowany rozdzielczością do dzisiejszych standardów i może jest trochę wyczyszczony albo co ale nic poza tym, wszystko jest wzięte żywcem z Zetki. Nie żeby nie podobała mi się grafika Zetki, co to to nie. Po prostu chciałem zobaczyć teraz DB w nowiuśkiej grafie, to był jak dla mnie jedyny właściwie sens robienia tej nowej wersji. No ale oglądam tą nową serię i o ile po drugim epie wciąż byłem niezadowolony i myślałem że dalej będę oglądał tylko z racji uwielbienia dla Dragon Balla, o tyle po trzecim po prostu nie mogłem się doczekać na więcej. Zresztą w tym trzecim z walką Goku i Piccolo z Raditzem, objawiła się miła niespodzianka w postaci kilku ujęć zrobionych całkowicie od nowa. Choć raz czy dwa nie wyglądały zbyt ładnie to ogólnie prezentowały się super i pozostawiały tylko pytanie: "czemu nie można tak było zrobić całości?". No ale lepszy rydz niż nic ^^ Jestem po czterech epkach i wprawdzie się z jednej strony na tej serii zawiodłem jednak z drugiej ogląda mi się to mimo wszystko bardzo miło. No i opening i ending są superaśne, szczególnie ending. Chociaż muzyka w nim jest zdeczkę dyscopolowa jednak ending ogólnie spisuje się świetnie, na dodatek w tekście śpiewane jest "Kamehameha" co jest uber mega superaśne i straszliwie to uwielbiam ^^ Także ogólnie seria z jednej strony mnie zawiodła, z drugiej znowu ogląda się ją fajnie. No i wiedząc że nie będzie fillerów i przedłużania od razu chce się czekać na więcej ^^

Offline Jackal

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 05, 2009, 10:47:17 am »
Ja znowu sobie porównałem jak szybko leci akcja i w 3 epie kaia było to co na łamach 5/6 w starej wersji. I w sumie obejrzę  z względu na same walki które są bestowe szczególnie ta cellem.

Offline Hollow

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 05, 2009, 10:59:30 am »
Na Cella to jeszcze trochę trzeba poczekać. W tej chwili czekam na walkę z Vegetą.

Offline Jackal

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 05, 2009, 10:41:57 pm »
Zasuwa wszystko aż miło 6 ep i ma już byc tam na treningach w zaświatach co prędzej to było koło epa 20.

Offline Zeromus

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 07, 2009, 04:55:37 pm »
Jednak się skusiłem i obejrzałem trzy pierwsze epki.Nowy opening fajny,wolę go niż poprzedni.Poza tym nie zauważyłem żadnych zmian.Owszem akcja toczy się szybciej-nie tylko wycięto niektóre sceny które dodano w pierwszej wersji anime ale wycięto kilka krótkich scen z mangi,jest różnica w jakości głosu,żadnej różnicy w jakości obrazu nie zauważyłem.Reasumując jak dla mnie wyciskanie soku z cytryny którą już kilka razy wyciśnięto.Przynajmniej na razie.Kai nie doszło jeszcze do żadnego momentu w którym "Z" wchodziło w długi okres fillerów: niekiedy 20-30 epków potem pięć odcinków fabuły i znowu 10 fillerów.Prawdziwą siłą Kai będzie tempo i zwartość akcji ale to odczujemy dopiero później.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline maszkov

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 07, 2009, 09:27:55 pm »
jakośc obrazu możliwe że też będzie w następnych odcinkach lepsza (taka jak w openingu) ;p




I na ch*j się gapisz...