Autor Wątek: Dragon Ball  (Przeczytany 112123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 27, 2009, 01:32:10 pm »
Naprawdę świetna parodia. W niektórych momentach płakałem ze śmiechu.  :D

Offline Dino

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:07:54 pm »
Ano świetna, świetna. Śmiechowa wręcz wybitnie ^^ Uwielbiam akcję Vegety i Nappy na Arlii, tej planacie robakoludziów. "Cześć, jestem Nappa. A to Vegeta, był więzienną ***" xD No to jest wybitne xD Albo podczas walki Goku i Vegety jak Vegeta wylatuje w górę żeby strzelić Działem Girlika z tekstem "Say goodbye to your planet Kakarot!". Goku "Thats not very nice" i Vegeta "Of course not! I'm f**kin evil!" xD No poległem jak to usłyszałem xD A najlepsze jest to że wszyscy aktorzy podkładający głos w tej produkcji są naprawdę świetni. To nie jest banda amatorów grających na odwal się tylko goście, którzy naprawdę się przykładają do tego co robią. I głosy brzmią tak jak w amerykańskiej wersji DBZ. Wprawdzie ja Dragona po amerykańsku nie oglądałem ale znam głosy z gier i naprawdę w tej parodii brzmią doskonale. A już chyba najbardziej Vegeta ^^

Offline Max

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 14, 2009, 12:37:48 pm »
"Dragon Ball" to już bez wątpienia klasyka. Eh, pamiętam jeszcze jak byłem mały i biegłem szybko przez telewizor na nowiuteńki odcinek. A jak ojciec jakiś film mi na komputer ściągnął to już była wariacja :D. Do dzisiaj cenię sobie to anime, chociaż teraz już nie trafia w moje gusta, wolę rzeczy w stylu "Hellsinga".

Offline Dino

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 16, 2009, 12:30:45 pm »
Niepokoi mnie bardzo ilość odcinków Kaia. Wcześniej była cały czas mowa o 100 a tymczasem już od jakiegoś czasu MAL wskazuje, że będzie ich 50. Wiem że akcja szybko zasuwa ale naprawdę nie wydaje mi się, żeby cała Zetka wlazła w 50 epków. Istnieje też możliwość że Kai się skończy gdzieś w trakcie serii a potem dadzą nam jakies Kai 2 albo coś z resztą historii. Ale to też byłoby głupie. Mam nadzieję że będzie dobrze.

A tak w ogóle to widziałem wczoraj epki 13 i 14 i bodajże w 13 był moment, kiedy Goku załączał Kaiokena, i zaczął nagle świecić jak jakaś tęcza czy coś. W Zetce chyba tak to nie wyglądało. W każdym razie w Kaiu wyglądało to koszmarnie.

Offline Konował

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 16, 2009, 05:44:14 pm »
Dino: chyba nikt nie wiem ile odcinków będzie miał Kai, 100 czy 50 to raczej teoretyczna ilość, lub dojdą do 50 i po przerwie kontynuację zrobią.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Zeromus

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 16, 2009, 06:02:24 pm »
To tylko teoria ale jeśli Kai ma powstać na podstawie oryginalnego scenariusza Dragon Balla to można uwzględnić ze oryginalnie DB miało skączyć się na walczę z Frizerem.Może stąd te 50 odcinków.Ale jest raczej tak jak pisze Konował i nie można mieć pewności ile odcinków koniec końców powstanie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 16, 2009, 06:52:17 pm »
Ta ale na MALu zawsze dają raczej oficnajlne informacje. Do niedawna ilość epków Kaia była tam podana jako nieznana, skoro teraz jest 50 to znaczy że pojawiła się taka informacja.

Offline karol187

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 12, 2009, 08:24:58 am »
Witam mam pytanie kiedy na tej stronie http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/dragonball bede dostepne mangi 3,4,5,6,7 poniewaz chcialebym kupic dopiero kupilem pirewsze 2 wiec ktos moze mi powiedziec kiedy beda dodtepne do kupienia

Offline Konował

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 12, 2009, 09:24:23 am »
Witam mam pytanie kiedy na tej stronie http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/dragonball bede dostepne mangi 3,4,5,6,7 poniewaz chcialebym kupic dopiero kupilem pirewsze 2 wiec ktos moze mi powiedziec kiedy beda dodtepne do kupienia

Kiedy będą na stronie gildii nie wiem, ale jak ci zalezy możesz skorzystać z oferty innych sklepów np:

http://jpf.com.pl/ tutaj widnieje nawet napis: Wybrane tytuly nawet 40% taniej!!! przy DB :)

http://komikslandia.pl/search.php?key=dragon+ball&mode=0


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #144 dnia: Grudzień 10, 2009, 02:13:05 pm »
Jakiś czas temu pojawił się kolejny odcinek Dragon Ball Z: The Abridged. Tym razem wzięli się za Bardocka. Niestety już nie jest tak zabawnie ( w końcu bardzo mało Nappy  :sad: )


Offline Dino

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 10, 2009, 03:59:51 pm »
Ale jak się zacznie drugi sezon serii Abridged to będzie Ghost Nappa więc będzie git ^^ A tak w ogóle to po tym jak zostali wywaleni z YT ekipa Four Star założyła własną stronę. Otóż i link.

Cóż, póki co widziałem 31 epków Kaia więc jest kilka do tyłu, ale raczej mogę już z pewnością stwierdzić, że jeżeli seria naprawdę ma mieć 50 epków (na MALu ta liczba wciąż widnieje), to skończy się na pokonaniu Frizera. Pytanie tylko czy będzie kontynuacja. Możliwe, że skończą na Frizerze, tak jak pierwotnie miała się kończyć manga. Mam nadzieję, że nie.

Offline Jackal

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 10, 2009, 04:14:54 pm »
Też mam nadzieje bo jak dla mnie najbardziej fest moment to ten cały turniej cella.

Offline Dino

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #147 dnia: Grudzień 10, 2009, 04:22:02 pm »
Moja ulubiona część to chyba akcja na Namek więc przynajmniej tyle już mam ^^ Ale strasznie bym chciał, żeby był ciąg dalszy. Zastanawiam się też, czy jest szansa na to, żeby kiedyś skaiowali tak Dragon Balla tak jak skaiowali Zetkę. Łoch, uładniona walka Goku i Piccolo na turnieju to by było coś! ^^

Offline Jackal

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #148 dnia: Grudzień 10, 2009, 04:44:36 pm »
^^ nom na namek podobało mi się walka goku z frezerem ale jak nie miał ssj bo potem nie zbyt(właśnie te momenty gdy rzucał resztki sił w ostatni atak ;)).  A no Sam db też by było coś choć by dla tego momentu lub przynajmniej świetna walka piccolo z krilanem lub genialnego żólwia ;)

Offline Zeromus

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #149 dnia: Grudzień 10, 2009, 06:57:23 pm »
A ja dla odmiany bardzo bym chciał by Kai zakończył się na Frizerze.Chciał  bym zobaczyć jak oryginalnie miała się zakończyć manga.Kai chwilowo nie oglądam ale jeśli to z oryginalnym zakończeniem się sprawdzi to zacznę.Poza tym jak dla mnie im dalej tym gorzej.Saga androidów nie jest jeszcze zła ale już saga Buu dla mnie jest dużo słabsza niż poprzednie.
A tak trochę z innej beczki to gram obecnie w Budokai 3 i z wszystkich gier DB jakie w życiu grałem ta jest zdecydowanie najlepsza.Wiele frajdy sprawia zamienienie całej areny w wielki krater przy pomocy techniki wywołującej eksplozję widoczną z kosmosu.Poza tym na uwagę zasługuje możliwość grania w tryb fabularny Brolym.Jak dla mnie czysta poezja.Wszyscy robią w portki ze strachu jak tylko poczują jego Ki(Vegeta:"on nas zniszczy...on zniszczy nas wszystkich!!!"),można wysadzać miasta w powietrze i te jego teksty("nie,nie jestem potworem.JESTEM BOGIEM!!!").Fajnie raz poczuć jak to jest być tym złym.Na uwagę zasługuje też ze za drugim przejściem trybu fabularnego drugą postacią można robić fabułę alternatywną np.za drugą grą Piccolo można zabić Raditza bez pomocy Songoku.Songoku naturalnie przy takim obrocie spraw nie umiera.Następnie...Piccolo (jako ten obecnie najpotężniejszy) szkoli Songoku i Songohana do walki z Saiyanami!
Gre ma jedną zasadniczą wadę:na wyższych stopniach trudności jest tak trudna ze właściwie połowa postaci nie ma czego w nich szukać(konia z rzędem temu kto przeidzie tryb Z3 Yamchą).         
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

 

anything