trawa

Autor Wątek: Dragon Ball  (Przeczytany 110918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inszy

Dragon Ball
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 17, 2003, 12:06:38 pm »
Jakoś nie widzę czym miałoby się to różnić od innych ludzi przebierających się za postacie z anime czy mang :roll:
No, chyba że przebieranie się za ludków z DB jest dziecinne i głupie w przeciwieństwie do czegokolwiek innego :?
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline sivy

Dragon Ball
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 17, 2003, 05:58:58 pm »
Cytuj

Nie wiem jak kogoś mogą śmieszyć żałosne grypsy Pana K.
 :notfunny:  (chociaz ten chłop ma talent ;) )

mnie :D

Wracajac do tematu - ja tez nie widze niczego dziwnego w tym, ze ktos sie przebiera za ludki z DB to tak samo jakby ktos sie przebieral za kogos np. Hellsinga :?
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Kweethul_drugi

Dragon Ball
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 17, 2003, 06:11:38 pm »
Cytat: "sivy"
Wracajac do tematu - ja tez nie widze niczego dziwnego w tym, ze ktos sie przebiera za ludki z DB to tak samo jakby ktos sie przebieral za kogos np. Hellsinga :?

 :?  Nieeee... do przebierania się za helsinki (pardon my Village Polish) potrzeba krzepy i zręczności- jak podniesiesz już tego 2-metrowego guna, to jeśli komuś (w domyśle- sobie) tym oka nie wybijesz, to będzie cud.

A tak na serio- mi się zdaje, czy to cała rodzina (now THAT IS sick)???
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Inszy

Dragon Ball
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 17, 2003, 07:00:32 pm »
Cytat: "Kweethul_drugi"
A tak na serio- mi się zdaje, czy to cała rodzina (now THAT IS sick)???

Może i rodzina, widziałem poprzebierane za różne postacie więc jakoś mnie to nie szokuje :lol:
A chore to jest jak taki ojciec wraca codziennie napruty do domu i masakruje wszystko co się rusza (a potem już nie) :roll:
Ci przynajmniej mają wspólne zainteresowania (broń na moralizatorów?) :giggle:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline sivy

Dragon Ball
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 22, 2003, 11:53:38 am »
Cytat: "Kweethul_drugi"

 :?  Nieeee... do przebierania się za helsinki (pardon my Village Polish) potrzeba krzepy i zręczności- jak podniesiesz już tego 2-metrowego guna, to jeśli komuś (w domyśle- sobie) tym oka nie wybijesz, to będzie cud.

pragnalbym powiedziec ze gun alucarda tylko troche sie rozni od zwyklego tylko jak to pieprzenie to glowa mala :P
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline ANO777

Dragon Ball
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 06, 2004, 10:46:35 am »
slawa DB juz przycichla ...z 2 lata temu byly pogloski o kontynuacji  czyli DBAF, ale to czysta chala

Offline Yaqza

Dragon Ball
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 25, 2004, 09:50:08 am »
Cisza zaległa...Pozwolę sobia dać  linka do screenów z kolejnej DragonBallowej gierki-mordobitki robionej cellshadingiem. nied  a sie  ukryć, że jest to krok naprzód, w stosunku edo tych wszystkich dziwnych mordobić, jakie miały DB w tytule...przynajmniej jeśli chodzi o grafę.
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]

Offline Puchiko0007

Dragon Ball
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 30, 2004, 06:13:57 am »
Cytat: "ANO777"
slawa DB juz przycichla ...z 2 lata temu byly pogloski o kontynuacji  czyli DBAF, ale to czysta chala

dla mnie kazda kolejna kontynuacja DB na dzien dzisiejszy bedzie tylko i wylacznie wielka chala, no i moze jeszcze wielka porazka :/ nie chcialabym ogladac kolejnych odcinkow DB

Offline ANO777

Dragon Ball
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 01, 2004, 04:09:07 pm »
no i dobrze że nie ma kontynuacji(bez obrazy fani DB :P )bo ile że w końcu można bazgrać te DB niedługo by to ogłosili telenowelą japońską :bored: ...skończyło się i niech tak będzie

Offline vegeta2004

Dragon Ball
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 20, 2004, 02:07:28 pm »
JAK SIĘ GRA W DRAGON BALL Z LUB GT CCG :( ? PROSZĘ!
to mnie nauczy grać w Dragon Ball CCG :( :!:  :?:

Offline Puchiko0007

Dragon Ball
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 24, 2004, 03:26:06 pm »
Cytat: "vegeta2004"
JAK SIĘ GRA W DRAGON BALL Z LUB GT CCG :( ? PROSZĘ!
ktos tutaj jeszcze nie zrozumial, ze nie trafil na takich ludzi na jakich chcial :alfred:

Offline Jackal

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 27, 2008, 08:54:11 pm »
Cytuj
Akira, zdegustowany tym co po zakończeniu DBZ studio TEOI Animation zrobiło planuje od nowa stworzyć całą sagę GT z nową historią i klimatem znanym z DBZ- film kończy się słowami głównego bohatera – „ do zobaczenia”
warto ? mu się zabierać zresztą wątpliwe to...

Offline Hollow

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 27, 2008, 08:56:28 pm »
Zrobili jeden odcinek z okazji 40 urodzin magazyny Shonen Jump, w którym była publikowana manga i myślę, że to wystarczy w zupełności.

Offline Dino

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 28, 2008, 10:20:42 pm »
warto ? mu się zabierać zresztą wątpliwe to...

Możesz powiedzieć skąd to info? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Offline Jackal

Odp: Dragon Ball
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 29, 2008, 09:33:47 am »
znajdowało się pod opisem tego nowego movie dbz --- a czy to gdybanie uplodera czy rzeczywiście skądś się dowiedział to 100% nie wiem... linku nie mogę podać bo do takich miejsc  chyba ale nie jestem pewien nie można dawać linku na tym forum.

 

anything