Gildia RPG (www.rpg.gildia.pl) > Forum RPG

Reklamy na samochodzie?

(1/1)

Pekrolino:
Jeśli zastanawialiście się kiedyś nad tego rodzaju usługą, myślę, że warto zajrzeć na ofertę  http://www.signuskrakow.pl/reklama-samochody/w tym zakresie. Mają naprawdę spore doświadczenie w temacie.

marek38:
Jak często korzystacie z możliwości robienia zakupów w sklepach internetowych? Od wielu lat prowadzę własny warsztat samochodowy i wiem jak ważna jest współpraca z sprawdzonym sklepem motoryzacyjnym, dlatego wszelkie akcesoria, w tym np. żarówka h7 zamawiam w sprawdzonych sklepie.

Jan1stolarz1:

--- Cytat: Pekrolino w Wrzesień 08, 2021, 09:02:49 am ---Jeśli zastanawialiście się kiedyś nad tego rodzaju usługą, myślę, że warto zajrzeć na ofertę  http://www.signuskrakow.pl/reklama-samochody/w tym zakresie. Mają naprawdę spore doświadczenie w temacie.

--- Koniec cytatu ---


Jeszcze nigdy nic nie kupiłem z reklamy na samochodzie. Mam wrażenie że dla dużych marek typu Orange, Castorama, itp to może być utrwalanie marki. Jednak dla pana czesia co sprzedaje farby w osiedlowym sklepie taka forma reklamy nie będzie zbyt skuteczna. Przy okazji, gdyby ktoś szukał to tutaj dostępne są wzorniki pantone  [size=78%]https://piksel-pro.pl/wzorniki-pantone[/size] które znajdą zastosowanie nie tylko w farbach ale i w domu

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej