trawa

Autor Wątek: MTG On-Line  (Przeczytany 3103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ledan

MTG On-Line
« dnia: Wrzesień 24, 2003, 06:41:06 pm »
Witam wszystkich!
Mam wielka prozbe! Wie  moze ktos z was czy jest jakis servis MTG on-line? Zeby mozna bylo pograc sobie w necie? Z gory dzikuje ;)

A i jeszcze moze ma ktos z was gre MTG oczywiscie na kompa! Nie karcianke ;P ?? Bo wiem ze wyszla taka ;D Bym prosil o linka lub gdzies udostepnienie ;] Pozdrawiam

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2003, 06:50:36 pm »
Gra jest bodajze na http://mtg.rpg.info.pl - choc glowy nie dam sobie za to uciac.
Jesli chodzi o granie w MTG przez net to jest Apprentice (darmowy to sciagniecia z ww. linku), oraz MTGOnline (platna, lepsza - www.wizards.com)

Offline ledan

MTG On-Line
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2003, 07:57:02 pm »
Wilkie dzieki ;) Ale wiesz szkoda ze to nie jest po polsku  :?  A moze znasz po polsku jakis serwis? jeszcze raz dzieki i pozdrawiam

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2003, 01:23:08 pm »
Jesli chodzi o MTGOnline, to nie ma polskiego serwisu na ten temat, ale sporo info mozesz znalezc na http://mtg.rpg.info.pl oraz http://www.k20.prv.pl

Offline kubususul

MTG On-Line
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2004, 03:40:15 pm »
Wlasnie wie ktos gdzie mozna sciagnac PELNA wersje tego KOMPUTEROWEGO magica? Tak sie chodzilo taki ludkiem.. Wie ktos??
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline Zibi

MTG On-Line
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2004, 05:46:00 pm »
Sciągniecie jej moze byc trudne, gdyz to normalna, platna gra. Kiedys byla z jakas gazeta dolaczana.

Offline Muerte

MTG On-Line
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 14, 2004, 07:12:14 pm »
Jezeli ktos chce pograc Mtg Online, polecam (ale nie wiem czy to jeszcze jest) MWS czyli Magci Workstation. Wszystkie scany kart mozna sobie sciagnac, jest wspolny serwer na ktorym mozna grac i dzieki temu laczyc sie z ludzmi z cale go swiata jak rowniez z kumplami.
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline kubususul

MTG On-Line
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 14, 2004, 07:27:37 pm »
Ale podstawowe pytanie:czy to jest platne ?
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline Zibi

MTG On-Line
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2004, 07:35:25 pm »
Magic WorkStation jest darmowe...

Offline kubususul

MTG On-Line
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2004, 08:56:36 pm »
Hmmm..A ja mam trohe pytan bo nie rozumiem tego programu. Po pierwsze jak tworzyc wlasne decki. Jak biore create to mam pusta talie i nie wiem jak cos do niej dodac(strzlaka w dol niestety nie dodaje). Po drugie jak sie polaczyc. Czy jedynie poprzez "connect to opoonent" ?Bo jesli nie to chyba trzebn sie jakos rejestrowac. Jak?
I jeszcze jedno pytanie:czy tu komp pilnuje zasad ?
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline Muerte

MTG On-Line
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 15, 2004, 09:43:14 am »
Z tego co pamietam, dajesz create new deck i powinno sie na dole lub po prawej stronie zrobic puste pole na deck wlasnie, wowczas z listy wybierasz karte jaka chcesz i dajesz strzelke w dol lub bok aby karte ta przerzucil.
Łaczenie to z tego co pamietam to albo ma IP przeciwnika, lub laczysz sie na glowny serwer ich (na stronie www.magicworkstation.com powinny byc numery IP pod ktore trzeba sie laczyc).
Rejestrowac sie raczej nie trzeba, a komputer pilnuje zasad. Oczywiscie jesli robisz cos "in response" muszis powiedziesz przeciwnikowi bo tego juz komputer nie pilnuje, ale wszystkie kolejne akcie (atak, draw itp.) sa pilnowane
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

 

anything