Gildia Muzyki (www.muzyka.gildia.pl) > Forum Muzyki

Red Hot Chili Peppers

(1/17) > >>

Dark Elf king:
Czy podoba wam się ich muzyka uzasadnijcie odpowieć lecz nie ma być to odpowieć takiego typU "Nie ! to chamska przycupówa"

Dinki:
Ich ostatnia płyta to totalna porażka.Nie ma takiej siły , uderzenia jak poprzednie krążki.Utwory są robione pod publiczke , Flea wygląda jakby miał pierwszy raz bas w ręku , perkusja brzmi jak ......ona wogóle nie brzmi.Anthony śpiewa jak zdechły kogut , tylko John trzyma jakiś fason i radziłbym mu spieprzać z tej kapeli bo tam już tylko śmierdzące skarpetki zostały po pamiętnych występach.

Anonymous:
Lubię RHCP, ale raczej nie całość, wybrane utwory. Przynam, że ostatnia płyta to totalna klapa... Wcześniejszych nie mam w całości opróch Californication (głównie znam ze słuchania - radio, imprezy), ale ogólne wrażenie raczej pozytywne.

Kormak:
Był sobie taki zespół. Kiedyś grał fajnie. Niestety zestarzeli się panowie boleśnie, Anthony'emu muskuły sflaczały, Flea już niech się lepiej nie rozbiera, Chad nie ma sił walić w bębny. Jeśli na "Californication" złagodzenie brzmienia i "piosenkowość" była uzasadniona, kolejna płyta to już cyniczna próba zdyskontowania sukcesu poprzedniczki. Niech zdychają a John Frusciante niech nagrywa solowe płyty, bo ostatnia była genialna.

Huran:
Ostatnia płyta Johna Frusciante jest rzeczywiście genialna. Ale nie ganie RHCP za ostatnią płytę. I nie rozumiem dlaczego załagodzenie brzmienia i "piosenkowość" w przypadku "Californication" miałaby być uzasadniona? Wydaje mi się, że "By The Way" to pełny krok w inną stronę (może niekoniecznie do przodu ale...), a nie jak na "Californication" jakieś tam pół kroczku.

A może to ja się już starzeję...?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej