Gildia Muzyki (www.muzyka.gildia.pl) > Forum Muzyki

Red Hot Chili Peppers

<< < (2/17) > >>

Gollum:
Już powinni iść na emeryturę. Skoro nieważne było to co grali, ale fakt, że sie rozbierali, więc się starszym paniom podobali. Teraz już się nie podobają, bo lewkko aslaczeli, więc musza albo lepiej grać, albo się rozwiązać.

pyrek:
heh widze, ze wiekszosc 4umowiczow ma podobne zdanie do mojego... czasem jeszcze zapuszcze sobie np. The Uplift Mofo Party Plan... heh...

BTW to rzeczywiscie porazka - tego nie za bardzo da sie sluchac (no, moze troszeczke, a zephyr song to juz mi sie tak przejadlo, ze mi sie chce zygac jak to slysze)... RHCP obudz w sobie swoja dawna moc

Dark Elf king:
No i tak dochodzimy do wniosku że RHCP muszą przejść na emeryturę

Abignale:
Ja tam ignorantką totalna jestem - nei znam się ani na ich starszych płytach (tylko wiem, że było ich od groma), ani najnowszej nie słyzsałam. I o ile tylko kilka piosenek mi się podoba sposród tak wielu, to jednak lubię ich za te kilka. "californication", "other side", "scar tissue", "road trippin'". "I could have lied" i "under the bridge". I nic więcej do szczęscia nie trzeba. A jak nic nowego szałowego nie graja to mogą na emeryturę odejść, kawał roboty odwqwlili, i zawsze cośta, po nich zostanie :)

surmik:

--- Cytat: "Dark Elf king" ---No i tak dochodzimy do wniosku że RHCP muszą przejść na emeryturę
--- Koniec cytatu ---


Ja bym tam w sumie wolal aby nagrali cos dobrego ;o)

A wracajac do tematu: lubie kilka piosenek ale nigdy nie bylem ich zacieklym fanem i jakos nie mialem serca to sluchania dluzej ktorejs z ich plyt.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej