trawa

Autor Wątek: Nowości września  (Przeczytany 12658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voytek

Nowości września
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 01, 2003, 02:37:59 pm »
ogladalem dzisiaj w empiku transformers!Cudenko jak sie patrzy.Jak to ladnie wydane , nawet nie takie chude a cena tylko 4.90zl JEJKU!!!!
 :shock:
tylko szkoda ze wybrali taki komiks :(
Marzy mi sie transmet tak wydawany co miesiac w takiej cenie, alebo jakies inne ciekawe pozycje z vertigo , albo chocby punisher , elektra, wolverine...
Czyli jednak mozna tanio i dobrze wydac u nas co miesiac komiks.
Mandragora powinna sie wstydzic swoich cen!!
ex, Drugs & CS!

Offline MaxNecro

Nowości września
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 01, 2003, 02:42:38 pm »
Spoko... Przypuszczam, że to nie ostatni komiks wydany przez Egmont w tej formie... Pewnie badają Transformerami rynek.. A Mandra ma przed czym gaciami telepac! Najpierw CrossGen za 9,90 a teraz to cudeńko... :)

Offline Jakub Ponury

Nowości września
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 01, 2003, 02:50:32 pm »
Cytat: "Voytek"

Czyli jednak mozna tanio i dobrze wydac u nas co miesiac komiks.


Hmm, moim zdaniem TransFormers Armada wcale nie jest dobrze wydany. Trzeba się z tym obchodzić delikatnie jak ze szkłem, bo jeden nieostrożny ruch może zniszczyć okładkę z papieru cieńszego niż strony w środku komiksu. Alep rzynajmniej te strony są na kredzie :).

Anonymous

  • Gość
Nowości września
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 01, 2003, 05:27:25 pm »
Wszyscy którzy radują się z wydania TF-A niech wezmą do rąk Ultimate Spider-mana wydawanego przez Fun Media. Ciekawe czemu wtedy narzekaliście, a teraz raduje się tłumek? Komiksu tego nie kupiłbym nawet jakby kosztował 2 zł, za stary jestem.

Offline Voytek

Nowości września
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 01, 2003, 06:07:16 pm »
a czy spider mial 50 str. i kosztowal 4.90zl???
masz odp.
ex, Drugs & CS!

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Nowości września
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 01, 2003, 07:23:53 pm »
przestańcie się spierać ... Armada wydana jest bardzo dobrze jak na taką cenę... a fabuła nie jest tak naiwna jak myślałem że będzie, ujdzie...
za to rysunki są przemiłe, design robotów jest dobry. kupiłem z sentymentu i się nie zawiodłem. co mi tam, będę kupować dalej.

a Inhumans to już inna bajka... to taki nieludzki komiks... niesamowity...polecam...znakmomity Marvel!!!
wrażenia są jak najbardziej w porządku. kreska jae lee jest jeszcze lepsza niż kiedyś w X-Factor. tym bardziej że kolory są znakomicie nałżone(Dan Kemp i Avalon Studios). sama historia jest dość mroczna i ciekawa. ot, o zagrożeniu przez ludzki świat niezwykłej rasy nieludzi żyjącej w izolacji. polecam. dla fanów jae to mus. reszta może się też do niego przkona. Medusa w jego wykonaniu  niszczy  :twisted:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline jax

Nowości września
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 02, 2003, 08:25:01 am »
Cytat: "karol_konw"
fabularnie rozczarowuje ..generalnie w tej czesci tylko ellis prezentuje poziom lekko powyzej sredniej
calosc niestety daleka od idealu ....
a szkoda

przyłączam się do głosów rozczarowanych
i graficznie jakoś dziwacznie i fabularnie słabo - za bardzo twórcy wzięli sobie do serce termin: wariacje na temat - wyszly z tego niestety zbytnie wariacje (w sensie negatywnym)
uff..dobrze że nie kupiłem (zgodnie z zasadą, że w ciemno kupują tylko ci z nadmiarem kasy)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline MaxNecro

Nowości września
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 02, 2003, 08:59:42 am »
Cytat: "jax"

...i graficznie jakoś dziwacznie...
...wyszly z tego niestety zbytnie wariacje (w sensie negatywnym)...

Podobny zarzut przedstawiłem mojemu 7 lat młodszemu kuzynowi.
Powiedział że jestem za stary i nie nadążam za trendami :shock:

Offline Zamorano

Nowości września
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 02, 2003, 09:35:07 am »
Cytat: "MaxNecro"
Cytat: "jax"

...i graficznie jakoś dziwacznie...
...wyszly z tego niestety zbytnie wariacje (w sensie negatywnym)...

Podobny zarzut przedstawiłem mojemu 7 lat młodszemu kuzynowi.
Powiedział że jestem za stary i nie nadążam za trendami :shock:

ROTFL !
Łowco. Idziesz, jak zawsze, po krawędzi. Nieunikniony jest dzień , w którym popełnisz błąd."
BLADE RUNNER
http://www.kamil78.dami.pl/books.htm

Offline Błendny Komboj

Nowości września
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 02, 2003, 01:12:17 pm »
Cytat: "DevilRed"
a Inhumans to już inna bajka... to taki nieludzki komiks... niesamowity...polecam...znakmomity Marvel!!!
wrażenia są jak najbardziej w porządku. kreska jae lee jest jeszcze lepsza niż kiedyś w X-Factor. tym bardziej że kolory są znakomicie nałżone(Dan Kemp i Avalon Studios).

Tylko że Egmontowi należy się minusik za nasycenie tych kolorów i czerni. Jak to zobaczyłem to mi się czasy TM-Semic przypomniały.

Zresztą nie czaję tej polityki: czarno-biały Batman na kredzie a kolorowe Inhumans na offsecie.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline diefarbe

Nowości września
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 02, 2003, 01:34:58 pm »
Mam oryginalne TPB Inhumans i jest ono wydane na takim samym papierze jak polskie wydanie.
Komiks dużo traci w tym momencie.
Był to jednak czas gdy Marvel zaczynał startować z wydaniami zbiorczymi na dużą skale i jeszcze papier nie był błyszczący, a szkoda. :cry:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline Błendny Komboj

Nowości września
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 02, 2003, 01:54:30 pm »
Mam amerykańskie komiksy wydane nawet na gorszym papierze, ale kolory i czernie są dobrze oddane.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Mav82

  • Gość
Nowości września
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 03, 2003, 07:59:11 pm »
ostanio przeczytane:
Inhumans - faktycznie, swietny komiks, oby wiecej TAKICH marveli ukazalo sie w polsce, co do rysunkow jae'a to mi jednak bardziej podobaly sie te z "x-faktor", byly jakies taki bardziej rozmazane i mniej realistyczne, ale ogolnie jest ok, mocna piatka

Batman: B&W - kilka swietnych historii, sporo przecietniakow, ale ogolnie solidna pozycja w bardzo przystepnej cenie

Wilq - jak to wilq, wszytko na ten temat zostalo jush pewnie powiedziane, szkoda tylko ze wiekszosc historii znalem jush z lam produktu

Offline jax

Nowości września
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 06, 2003, 09:12:33 am »
Inhumans - potwierdzam, że znakomita pozycja.  I scenariuszowo (pomysły, intryga, świat, postacie) i graficznie (wycackany styl nie przypominjący typowej amerykańskiej jednorodnej papki).
Poczatek najsłabszy (nadęty i patetyczny) - przedstawia świat i bohaterów.  Później znacznie lepiej - intryga krzepnie, intryga się rozkręca.  Kapitalnie pokazywany jest Maximus - jego kadrowanie, gesty mimika są iście filmowe.

Naprawdę jestem pod wrażeniem - świetna odtrutka na superbohaterskie nawalanki.  Oby więcej właśnie takich produkcji z USA.

(hurray - mój 500-tny post)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.