Gildia Gier Planszowych (www.planszowki.gildia.pl) > Forum Gier Planszowych

Bitwa o Etherin - Tabletopia! Poszukuje ludzi chętnych do testów...

(1/1)

Kerlag:
Cześć!


Szukam osób chętnych do testowania, poprzez portal Tabletopia, mojej nowej gry planszowej o nazwie Bitwa o Etherin. Pragnę zaznaczyć ze jest to dosyć spory tytuł, raczej dla doświadczonych planszówkowiczów :) . Z uwagi na fakt, że część grafik użytych w grze została zapożyczona i użyta jedynie na potrzeby upiększenia prototypu, nie mogę oficjalnie przedstawić żadnych materiałów z produkcji. Oficjalne grafiki zostaną przygotowane w przyszłym roku po niniejszych testach.

Mówiac krótko, to gra strategiczna z elementami area control, chociaż więcej ma wspólnego z oldskulową strategią bitewną w realiach fantasy. Moimi głównymi inspiracjami były gry komputerowe z serii Heroes of Might and Magic, Warlords oraz Warcraft. Gra jest w pełni grywalna, wykonana profesjonalnie, a design cieszy oko więc testowanie jej nie należy do kategorii męczarni. Rozwijam ją już 5 lat, to już 3 prototyp i bardzo możliwe że praktycznie osiągnęła ostateczny wygląd. Celami testów jest eliminacja błędów, poprawa balansu, doskonalenie produkcji ale przede wszystkim zaprezentowanie jej Wam i uzyskanie Waszej opinii. Udział w testach jest całkowicie non profit. Testy są otwarte na wszystkich chętnych. Zachętą jest możliwość zapoznania się z produkcją przed jej oficjalnym wydaniem, możliwość wzięcia bezpośredniego udziału w jej powstawaniu, poznanie procesu tworzenia gier, zdobycie doświadczenia testerskiego i nowych znajomosci :) . Mogę zapewnić, że osoby które wykażą się największym zaangażowaniem w jej testowaniu, z pewnością zostaną imiennie wymienione w oficjalnej instrukcji wydania fizycznego. Osoby chętne do udziału w testach bardzo proszę o wysłanie prywatnej wiadomości lub odpowiedź w tym wątku. Na razie trudno mi powiedzieć jak często będą odbywać się testy, ponieważ to zależne jest od liczby chętnych, ale z pewnością chciałbym by miały miejsce co najmniej 1 w miesiącu (nie dużo, ale do przodu). Testy będą odbywać się najprawdopodobniej w godzinach 17-23 (w tygodniu) lub w weekendy (w dogodnym dla wszystkich czasie). Dokładny termin i lista osób które będą uczestniczyć w każdym teście, zostanie wyszczególniona w tym wątku. Czas rozgrywki wacha się od 3 do 6 godzin w zależności od liczby graczy - od 2 do 4. Początkowo będę osobiście uczestniczył w każdej grze, lecz bardzo możliwe że z czasem poproszę o pomoc doświadczonych testerów lub znajomych. Gorąco zapraszam!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej