Autor Wątek: 1000 pytań Slima  (Przeczytany 8538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jankiel

  • Gość
1000 pytań Slima
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 29, 2003, 08:49:28 am »
Nie wydaje ci się, Slim, że ten temat jest trochę nie na miejscu? Odpowiedzi na twoje (podstawowe) pytania pojawiały juz wiele razy. Zawsze możesz wygrzebać jakiś stary temat i tam się dopisać. Mamy tu ponad tysiac użytkowników. Niech każdy założy temat przeznaczony tylko dla niego. Forum na pewno zyska dzieki temu na przejrzystości.
BTW, twój podpis jest niesmaczny.

Krangil

  • Gość
1000 pytań Slima
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 29, 2003, 12:22:02 pm »
Cytat: "Jankiel"
BTW, twój podpis jest niesmaczny.


Z tym się zgodzę.

Barbarossa

  • Gość
1000 pytań Slima
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 29, 2003, 01:53:06 pm »
Przy czym podpis ten obraża kilka bliskich mi osób (m.in. mamę) więc jak cię złapię, to cię będę musiał pobić. Przykro mi, kodeks rycerski i dżentelmeński jest w tej kwestii bezwzględny.

Offline Dracon2

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 29, 2003, 03:01:34 pm »
niech ktoś zmieni temat z "1000 pytań Slima" na "1000 pytań, (czyli o wszystkim i o niczym)"

Offline Lawfulone

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 29, 2003, 03:06:07 pm »
Cytat: "Dracon2"
niech ktoś zmieni temat z "1000 pytań Slima" na "1000 pytań, (czyli o wszystkim i o niczym)"



...i od razu przenieśmy go na forum offtopic.

podpisuje sie pod słowami barbarossy.
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Dracon2

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 29, 2003, 04:20:57 pm »
właśnie zapomniałem:
Też się podpisuje pod tym aby zmienił podpis, jest nieetyczny.

Offline Cyel

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 29, 2003, 05:11:08 pm »
Cytat: "Swingu"
 Łuków - nie warto dawać ......... Nie wspomnę o ryzyku posłania strzał w swoich kolegów.


No nie wiem ... w gruncie rzeczy wolę jak wilczarze strzelą z łuków w wyniku animozji i jak mają szczęście to zabiją mi jakąś figurkę niż gdy , pozbawieni łuków, są zmuszeni na tym samym wyniku animozji do zaszarżowania kolegów, zabicia ich większej ilości niż łukami, stracenia kilku w odpowiedzi i unieruchomienia obu regimentów na całą turę.... :(

Offline Swingu

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 29, 2003, 07:10:36 pm »
hehehe... cały dowcip polega na tym, że taktyczny priorytet dla moich odziałów jest taki: nie widzieć kolegów. A z łuków mają chłopcy, jako fast cav, LOS na 360 stopni.
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Vallarr

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 29, 2003, 07:12:58 pm »
tylko do strzelania - nie do szarzy
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Boodzik

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 29, 2003, 07:14:15 pm »
To animosity było dla mnie podstawowym argumentem przeciw, gdy rozważałem zbiranie O&G. Po prostu w mooich oddziałach musi panować bezwzględna dyscyplina ;)
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Snorri Redbeard

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 29, 2003, 07:41:21 pm »
Ja tam zmieniłem O&G po miesiącu na dwarfy głównie dla lepszych maszyn, brakuje mi troche tego klimaciku (wszystko może sie nie udać...), mimo wszystko to dwarfy są lepsze i już.
There's nothing like good food and bad woman to make a Marine feel he owns the world"

Offline Swingu

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 29, 2003, 07:45:30 pm »
Cytat: "Vallarr"
tylko do strzelania - nie do szarzy


No właśnie... więc nie mając łuków łatwiej utrzymać oddział w pozycji w której na 1 stoi, a nie zagraża kolegom
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Jankiel

  • Gość
1000 pytań Slima
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 29, 2003, 08:51:52 pm »
Cytuj
więc jak cię złapię, to cię będę musiał pobić. Przykro mi, kodeks rycerski i dżentelmeński jest w tej kwestii bezwzględny.

Podpisuję się pod tym oboma rękami. Choc nie wiem, czy przystoi bić plebs :P

Offline Gorim

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 30, 2003, 01:08:06 pm »
Nikogo nie może ominąć karząca ręka sprawiedliwości, zgodzę się jednak z mymi szlachetnymi przedmówcami, iż własnoręczne wykonanie wyroku było by hańbiące, całe szczęscie każde miasto jest w stanie wystawić własnych kmieciów skorych do bitki za pieniądze ( dress bands.. ) i w ten sposób wykonać wyrok...
A tak na poważnie to kodexu rycerskiego nie używało się w stosunku do dzieci.. co najwyżej do jego podopiecznych...
Gorim
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..

Offline [Xavier]

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 30, 2003, 03:27:10 pm »
Cytat: "Gorim"
A tak na poważnie to kodexu rycerskiego nie używało się w stosunku do dzieci.. co najwyżej do jego podopiecznych...
Gorim


Raczej opiekunów :) .
url]www.strefazero.net[/url]
http://www.forum.strefazero.net

 

anything