trawa

Autor Wątek: 1000 pytań Slima  (Przeczytany 8570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [Xavier]

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 30, 2003, 03:38:50 pm »
Kolejne pytanie

Pytanie dotyczy "techniki mokrego pędzla". Po zaznajomieniu się z artykułem na cytadeli http://www.cytadela.pl/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=25 nie wiem czy stosując tą technikę trzeba czekać przed nałożeniem następnej warstwy farby aż poprzednia wyschnie. Proszę malarzy o pomoc.
url]www.strefazero.net[/url]
http://www.forum.strefazero.net

Jankiel

  • Gość
1000 pytań Slima
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 30, 2003, 03:47:09 pm »
Trzeba. Choć przeważnie farba wysycha bardzo szybko i nie trzeba czekać. Czasem można popróbować mieszać ze sobą rozwodnione farby już na figurce, ale trzeba mieć trochę wyczucia.

Offline Slim Shady

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 03, 2003, 07:16:43 pm »
Pytanie:
Macie pomysły na stworzenie małej armii khorna w większości poświęconej chaos warriorsom i knightom :?:
 dont give a f**k

Offline [Xavier]

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 04, 2003, 07:19:55 am »
Zmień wreszcie ten podpis. Z tą armią to dużych problemów nie ma:
champion
duży klocek choosen warriorów
duży klocek choosen knightów
i w zależności ile punktów zostało reszta na knightów i warriorów
myślę, że przydałyby się ze 2 oddziały piesków
url]www.strefazero.net[/url]
http://www.forum.strefazero.net

Barbarossa

  • Gość
1000 pytań Slima
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 04, 2003, 08:23:17 am »
Właśnie nie chosenów. Choseni Khorna to absurd - lepiej kupić zwykłych warriorów/knightów, i tak walą jak choseni innych bogów a kosztują dużo mniej. Jak w coś wjadą z bohaterem, to nie ma przebacz - choseni czy nie. Gdybym projektował armię Khorne'a (a niewykluczone, że to kiedyś zrobię - taka armia to wielkie wyzwanie strategiczne) to miałbym głównie jednostki knightów, dużo maruderów na koniach - pewnie ze trzy oddziały knightów, każdy z bohaterem, jeden oddział pieszych warriorów, również z bohaterem (helm of many eyes, dwurak) a za resztę konni maruderzy,  pieski, pewnie harpie.

Moja rozpiska Khorne'a: (bardzo klimatyczna)

4 Knights of Blood, champion, musician, exalted champion khorne'a z dwurakiem

4 Knights of Blood, champion, musician, exalted champion khorne'a z dwurakiem

4 Knights of Blood, champion, musician, exalted champion Khorne'a z dwurakiem

10 Warriors of blood, pełny CG, War Banner, Lord Khorne'a z dwurakiem, gaze of the gods i helm of many eyes

5 marauderów na konikach z toporkami

5 marauderów na konikach z toporkami

5 marauderów na konikach z toporkami

6 furii

Przy czym rozpiska jest klimatyczna, i zawiera elementy kontrowersyjne - czyli marauderów z toporkami; aby zaoszczędzić sporo punktów możnaby z nich zrezygnować (a przynajmnij z części z nich) na rzecz piesków, ale jakoś mi one do armii khorne'a mniej pasują. Marauderzy, koniecznie z toporkami, to jest to!

W każdym razie stawiając na skuteczność - konnych marauderów można zastąpić 5 oddziałami po pieć piesków i jeszcze trzema screamerami, ale to już chyba opcja dużo mniej klimatyczna (Tzeentch, te sprawy).

Acha, a kolejny ukłon w stronę klimatu to piesi warriorzy - dużo lepiej zastąpić ich konnymi.

Offline Blacksheep

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 04, 2003, 03:54:53 pm »
( no tak, slim po raz kolejny wraca do khornea, ale jutro juz mu przejdzie i powroci do tzentcha...)
 
Zadnych Chosenow! bron panie boze i Khornie od takich pomyslow! jedna wielka strata punktow!
 
Co do rozpiski Barba, to:
 4 knightow z markiem khornea to moim zdaniem za malo, koszt takiego kloca po rozlozeniu na modele wyjdzie po 44 ptk za model, nie oplaca sie. klocki albo zrobic dwa wieksze, albo jeden spory drugi mniejszy.
 warriorzy spoko, ale jeden kloc to troche malo na tak duza liczbe konnicy. skonczy sie tym ze kloc warriorow bedzie w polowie drogi kiedy z przodu walka bedzie roztrzygnieta. 10 warriorow jak na pelny comand z war bannerem rowniez uwazam jest zbyt malo. conajmniej 14-16 w klocku a takich klockow dwa+ albo wcale.
 furri dorzucic jeszcze 2 zeby troche przetrzymaly...

osobiscie polecam flesh houndy, dla mnie to idealny screen knighotw przy czym ich skutecznosc w boju jest wieksza a ich frenzy uruchamia wszelkie zasadzki na naszych zfrenzowanych knightow.

Ja ostatnio gram z duza iloscia kawalerii, b. skuteczne ale moim zdaniem klimat by byl gdyby konnica byla dodatkiem do duzej ilosci piechty...
ostatnio ktos stwierdzil, ze jestem 'palergejmer' bo mam sama konnice...wybaczcie!

Offline Slim Shady

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 04, 2003, 05:44:54 pm »
Blacksheep powiedział:
Cytuj
( no tak, slim po raz kolejny wraca do khornea, ale jutro juz mu przejdzie i powroci do tzentcha...)

Nie. Ja tylko pytam co wy myślicie.
 dont give a f**k

Jankiel

  • Gość
1000 pytań Slima
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 04, 2003, 07:09:49 pm »
Cytuj
Ja tylko pytam co wy myślicie.

Myślimy, że twój podpis jest żałosny (i w dodatku napisany z błędem). Chyba, że ci matka bardzo za skórę zaszła :P .

Offline Slim Shady

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 05, 2003, 05:22:14 pm »
Nie podoba Ci się mój podspis :?: Trudno idę się żucić pod tory...
 dont give a f**k

Offline Snorri Redbeard

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 05, 2003, 05:31:29 pm »
Proszę bardzo, ale podpis zmień.
There's nothing like good food and bad woman to make a Marine feel he owns the world"

Offline Barek

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 05, 2003, 05:31:58 pm »
Cytuj


Nie podoba Ci się mój podspis  Trudno idę się żucić pod tory...


No to idź z bogiem i nie wracaj.

Ja chyba się jeszcze nie dołączyłem do mieszania Cię z błotem. No to dołączę...
Otóż mam wrażenie, że twoje uporczywe niezmienianie tego podpisu, mimo, iż wiele osób powiedziało Ci, że jest to dla nich nie miłe i krzywdzi ich uczucia, jest próbą obrażenia ich.

Zadaj sobie pytanie: Czy moja mama to dziwka? Czy mama Barka to dziwka?i zadawaj to pytanie wstawiając za każdym razem w miejsce słowa Barek inną ksywę forumowicza. Otóż wedle tego co piszesz, odpowiedź na to pytanie brzmi tak! Dlatego nie zdziw się, jak kiedyś na jakimś turnieju dostaniesz nagle pięścią w nos za to, że nazywasz moją mamę dziwką, ok...?
ARDZO WAŻNE
Biblia
Księga Powtórzonego Prawa 22:11

Masz sobie wykonać frędzle na czterech skrajach swej odzieży, którą się okrywasz.

Offline KOOBA.84

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 05, 2003, 07:56:29 pm »
Gosc ma jakies kompleksy... Moze problemy z potencja?  8)  

Mo i jak masz takie zdanie o WSZYSTKICH kobietach to POWIEDZ to swojej rodzicielce. Na pewno sie ucieszy. A 8. marca radze wyjechac z kraju. Jak najdalej.
iech zyje krol!


Offline Ogoo1

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 05, 2003, 09:00:58 pm »
Cytat: "Slim Shady"
Trudno idę się żucić pod tory...


Widzisz gosciu jak bierzesz sie za angielski to spróbuj najpierw z polskim

Pozdrowiłbym

Offline Drożdżu

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 05, 2003, 09:22:01 pm »
Wiecie co jak chodziłem na kurs przygotowujący do FC (First Certificate) to mój nauczyciel powiedział że w tym teście jest dużo idiotycznych pytań które są zajebiście oczywiste i przez to tak głupie. Powiedział także że żeby dobrze się przygotować to trzeba sobie codziennie parę takich pytań zadać. Tak mi sie zdaje że Slim to chyba musi chyba przygotowywać sie do FC skoro zadaje tyle głupich pytań. Co prawda ćwiczy "Speaking" ale zapomniał o "Use of English" a nawet "Use of Polish"
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Offline [Xavier]

1000 pytań Slima
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 06, 2003, 05:38:02 am »
A moderator albo administrator nie może mu zmienić podpisu? Na forum, na którym moderuję można.
url]www.strefazero.net[/url]
http://www.forum.strefazero.net