trawa

Autor Wątek: Tool  (Przeczytany 59901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ferrus

  • Gość
Tool
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 23, 2004, 01:16:31 pm »
Cytuj

WSTE nie bierz wszystkego tak serio - Toolowcy wyraźnie puszczają do Ciebie oko a Ty tego nie zauważasz.
A tak na marginesie chciałbym stwierdzam że Tool to jedno z nielicznych ogniw łączących nas, starych pierników z pokoleniem młodziaków którzy zęby zjedli na (he he) Linki Park .  


nie no bez przesadyzmu,nie jeden 'mlodziak' slucha muzyki starych piernikow.Tak czy siak Tool ztym boysbandem ma niewiele wspolnego

Offline Etaan

Tool
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 24, 2004, 10:52:11 pm »
Cytat: "CaveSoundMaster"
mp3=zła jakość=brak odpowiedniej kolejności=brak klimatycznej okładki=kaszana

To tylko zdania wyrwane z kontekstu.

Toola trzeba parę razy przesłuchać i dopiero po tym zaczyna się podobać.


Po prostu rece opadaja... Zadko sie tu wypowiadam, ale nie moge przepuscic tego postu plazem.
- Mp3 sa zlej jakosci, ale sa tez dobrej, wystarczy poszukac.
- brak odpowiedniej kolejnosci? :roll: Mam setki plyt z mp3, ktore maja identyczna playliste jak oryginalne plyty.
- mam okladki do wiekszosci ulubionych plyt. pozatym chyba sluchasz muzyki a nie wgapisz sie w okladke...
Kaszaną to mozna okresli twoja smieszna wypowiedz.

Nie wiem jak Ty, ale mnie nie stac nawet na jedna oryginalna plyte na miesiac. Kocham muzyke, ale nie wywodze sie z bogatej rodziny, nie mam wujka ani babci za granica. Sam jestem studentem, a zycie osobiste (kobieta, rodzina, sprawy inne) tez troche funduszy mi odbieraja. Po za tym mi jedna nowa plyta na miesiac po prostu nie starcza... i nie chodzi tu o to, ze szybko wszystko mi sie nudzi. Slucham po prostu wielu rodzajow muzyki i ciagle jest tak ogromna liczba tworow, ktore chce wysluchac, ze nie wiem czy mi zycia starczy.
Po za tym gdzie mam zamawiac na przyklad plyty, ktorych w Polsce dostac praktycznie nie mozna?

Albo CSM jestes cholernie bogaty albo masz wyjatkowo maly "glod muzyczny" albo ja jestem dziwny... ale wiem, ze jest tu wiele osob majacych szerokie horyzonty muzyczne i ciekawy jestem jak oni zdobywaja muzyke.

p.s. Toola uwielbiam i cenie. Do APC mam mieszane uczucia.
ww.951.prv.pl

Offline Watcher

Tool
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 24, 2004, 11:32:05 pm »
Tool, jeden z najlepszych bandów jakie znam. Przyznam, że najbardziej lubię Aenimę (szczególnie za Eulogy). Przy teledyskach czasem nie wyrabiam. Toczka
Marcet sine adversario virtus

Offline Hifidelic

Tool
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 25, 2004, 08:29:07 am »
Dla mnie najlepsze kawalki Toola to Shizm i Sober.

Cytuj
Tool to Led Zeppelin naszych czasów.


Powiedzialbym raczej, ze Pink Floyd... Oni na pierwszych plytach rrowniez serrvowali narkotyczne odjazdy kojarzace sie wyjatkowo mocno z dwudziesta piata pochodna kwasu lizergowego.
Jezeli Tool bedzie grral przez 20 - 30 lat, to moga sie wspiac na absolutne wyzyny. Juz sa swietni, a to mlokosy przeciez... ;)

I know the pieces fit...
adchodzą

Anonymous

  • Gość
Tool
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 27, 2004, 09:20:20 pm »
Żeby nie było nieporozumień.
To ejst temat o zespole Tool. Nie o bardziej lub mniej legalnych sprawach z dystrubują, nabywaniem i zbywaniem płyt CD.
Przypominam, ze w topicach wypowiadamy się na zadan ytemat, a jeśli chcemy porozmawiać o czymś innym, zakładamy nowy.

z poważaniem,

Ad'Ghe'Rheia

Offline login

Tool
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 28, 2004, 12:49:49 pm »
btw, vzy ktoś może wie, czy kapela planuje(i ewentyualnie kiedy) wydanie nowej płyty? bo mija już 3 rocznica lateralusa...
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Josef Knecht

Tool
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 28, 2004, 02:34:55 pm »
Generalnie, od wydania drugiej płyty APC mineło już chyba około trzech miesięcy.

M.J.K. zapowiedział, że po niej czas na płytę Toola,ktora zreszta jest w umówie podpisanej z wytwórnia. Tyle wiem, pozostaje czekac.
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Kormak

Tool
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 30, 2004, 04:28:45 pm »
W oczekiwaniu na inne wieści z obozu Tool:
Oto krótki tekst Maynarda Jamesa Keenana w internetowym magazynie Silver Star, poświęconym głównie magiji crowleyowskiej, zatytułowany "The Fire and the Tornado"

http://www.horusmaat.com/silverstar/SILVERSTAR2-PG5.html

Offline CaveSoundMaster

Tool
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 17, 2004, 05:24:03 pm »
Dotarła do mnie Aenima. Wraz z nią najlepszy utwór rockowy jaki kiedykolwiek słyszałem - "Third Eye".

Właściwie nie mam co gadać więcej :) Zatkało mnie. Z pewnością tool to mój ulubiony zespół. Perfekcyjne zgraniw, perfakcyjne granie, perfakcyjna barwa, perfekcyjna dynamika, perfekcyjne teksty, perfekcyjna wokaliza... Może 'pushit' trochę na początku za bardzo przypomina 'swamp song' z 'undertow' i to jedyna wada.

Każdy album to nowa jakość. Choć "Lateralus" jest dla mnie najlepszy, najbardziej dojrzały i najlepiej zagrany, w szczegóności, jak w spomniał Kormak, perkusja od której boli głowa (polubiłem ten ból!). Mimo wszystko (choć nie słyszałem jeszcze Opiate) deklaruję, że podoba mi się każdy najmniejszy utwór z każdej płyty.

Gdy wyjdzie nowa płyta to chyba kogoś okradnę jak nie będę miał pieniędzy na kupno :P .

UND KEINE EIER!!!
url=http://www.last.fm/user/CaveSoundMaster]Last FM[/url]

Offline Kormak

Tool
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 17, 2004, 06:19:01 pm »
Przy okazji "Aenimy" - mrock, recenzja tej płyty w najnowszej edycji twojej strony jest  żałosna. Skąd wytrzasnąłeś tego gościa? Rozumiem, można nie lubić, ale porównywać do Rammsteina i Marylin Manson? Koleś pisze, że płyta nudzi, a w innej recenzji chwali "Czas ludzi cienia" Sweet Noise? O co tu chodzi?

Offline Alice

Tool
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 17, 2004, 07:02:10 pm »
Licentia poetica d:
i]so i threw you the obvious
to see what occurs behind the eyes of a fallen angel,
eyes of a tragedy.
oh well. apparently nothing.
[/i]
My DEVIANT page

Offline CaveSoundMaster

Tool
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 17, 2004, 07:08:49 pm »
Kormak, nie próbuj nawet podawać tu linka do strony z tą recenzją... bo dostanę zawału.  :p
url=http://www.last.fm/user/CaveSoundMaster]Last FM[/url]

Offline zim

Tool
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 18, 2004, 08:01:56 am »
a ja bym chetnie poczytal i sie posmial... ;)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Kormak

Tool
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 18, 2004, 10:35:08 pm »
Mrock ma adres strony w podpisie.

Offline CaveSoundMaster

Tool
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 19, 2004, 04:13:51 pm »
Miazga...

Cytuj
Album jest przewidywalny... Może to wina zbyt dużej ilości eksperymentów?


Hmpf... :x

Cytuj
Owszem, pojawiają się gitary etc., lecz nikną gdzieś głęboko pośród tego wydziwiania.


Brrff, no fakt, w ogóle nie słyszę tam gitar... brff  :?

Cytuj
Tak, wiem – ceni się pomysłowość i niekonwencjonalne podejście do tematu, ale w tym przypadku album bardziej przypomina dźwięki życia codziennego niż muzykę. Mogę sobie posłuchać czegoś podobnego, bez włączania płyty... Nie można popadać w skrajności.


Brrr... Sam tego chciałem. :doubt:
url=http://www.last.fm/user/CaveSoundMaster]Last FM[/url]