Autor Wątek: KILL BILL  (Przeczytany 11346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voytek

KILL BILL
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 29, 2003, 02:24:57 pm »
W sumie obraz Quentina Tarantino w ciągu 10 dni obejrzało u ns prawie 135 tysięcy widzów.
W USA w ciagu 17 dni  zarobil 54 mln $- czyli film sie juz zwrocil a teraz czysty zysk.A przed nami jeszcze  vol 2 + wplywy z reszty swiata za vol 1 i vol 2!!Nie wspomne o dvd , vhs itp
ex, Drugs & CS!

Offline wilk

KILL BILL
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 04, 2003, 08:41:18 am »
Coz, mnie na lopatki film nie rozlozyl.

Doceniam pomysly, zdaje sobie sprawe z niedorzecznosci tresci, wydaje mi sie ze wychwytywalem aluzje...

W sumie film calkiem, calkiem, ale jak na Tarantino to moglo byc znacznie lepiej. To juz Jackie Brown podobalo mi sie bardziej.

Offline Voytek

KILL BILL
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 04, 2003, 08:57:38 am »
Mnie tylko zastanawia jak bedzie wygladac  czesc 2 kill bill.Widowiskowo to juz chyba tak nie bedzie jak w vol1 , rzezni w tokyo nic nie przebije :)
moze pardziej skupi sie na texstach i dialogach?

p.s. wilk 666 sie zbliza :twisted:
ex, Drugs & CS!

Offline wilk

KILL BILL
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 04, 2003, 09:06:22 am »
Cytat: "Voytek"
p.s. wilk 666 sie zbliza :twisted:

Z tej okazji zamierzam zalozyc specjalnego avatara buahahaha <demoniczny smiech>   :evil:  ;)

Aha, btw jednak rozlozyla mnie sikajaca krew :) , ale wciaz czuje niedosyt.... Nie krwi oczywiscie  :)

Edit -> przyuwazyliscie reklame Red Apples? :giggle:  Bez filtra oczywiscie. Fajne mrugniecie w strone widzow.

Offline Voytek

KILL BILL
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 04, 2003, 11:58:56 am »
Cytuj
Edit -> przyuwazyliscie reklame Red Apples?  Bez filtra oczywiscie. Fajne mrugniecie w strone widzow.


jak jechala na motorze po miescie to byl billboard z reklama red appels.ale wlasnie o co chodzi???Buth w pulp tez kupowal w knajpce red appels bez filtra, w czterech pokojach boya hotelowego tez lezaly na biurku red appels.
ale o co chodzi kokretnie?ma to jakies znaczenie?
ex, Drugs & CS!

Offline wilk

KILL BILL
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 04, 2003, 12:18:24 pm »
Zapewne nie ma zadnego znaczenia.

Ot taki smaczek dla uwaznych widzow i tyle :)

Offline Snail Mob

KILL BILL
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 05, 2003, 06:20:11 pm »
Cytat: "Kormak"
A ta "uczennica"-ochroniarz Lucy Liu? Dałbym głowę, że ją skądś znam... jakaś piosenkarka?


Ta "uczennica" to Chiaki Kuriyama, mogłeś ją widzieć w Battle Royale.

Offline Voytek

KILL BILL
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 05, 2003, 08:31:17 pm »
a ten film  jest  u nas i po naszemu? :roll:
ex, Drugs & CS!

Offline Mara

KILL BILL
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 11, 2003, 08:00:05 pm »
Jestem świeżo po KB i muszę przyznać, że film mnie zauroczył, co było dla mnie sporym zaskoczeniem, jako, że nie przepadam za Tarantino.

Już siedząc w kinie odnosłam wrażenie, że fabuła KB coś mi przypomina i olśniło mnie! Bardzo wiele jej elementów, jak i sporo ujęć nieodmiennie przywodziło na myśl anime i to doskonałe anime :) A propos, doszły mnie słuchy, że Tarantino chce wyreżyserować pełnometrażowe anime. Ciekawe czy to prawda?

Co do Battle Royale to jest dostępna na polskim rynku.

Offline Lina_

KILL BILL
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 22, 2003, 10:15:40 pm »
mysle ze zaden człowiek nie wytrzymał by całych 3 godzin kill bill

Offline darksphere

KILL BILL
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 22, 2003, 10:42:14 pm »
Już się cieszę na myśl ,że za kilka dni obejrzę sobie film który wywołuje wśród Was tyle emocji... :)  :D

Offline Giovanii

KILL BILL
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 23, 2003, 12:16:20 am »
Moim zdaniem film cieńki i nudny, zwykły sensacyjno-kopany, nie rozumiem jak można dostrzec w nim coś fajnego
2 pozytywne rzeczy:
tekst:nazywam sie Buck, przelecę cię na wznak
i japońskie psychobill
http://www.swistak.pl/uzytkownicy/Giovanni4.html  <---Garść historycznych książek:)

Offline wojto

Kill Bill DVD
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 21, 2004, 09:34:58 am »
wczoraj odwiedzilem mediamarkt i zostalem zaskoczony cena - jakies 56zl, wiec od razu kupilem :) wrzucilem do odtwarzacza i.. obraz bardzo dobry, no i dzwiek DTS- to sie rzadko zdaza w polskich wydaniach. niestety trącilo troche "plyta dvd z gazety" kiedy to na samym poczatku jestesmy zmuszeni do obejrzenia reklamy - trailera z kina do kill bill 2 (jak Uma jedzie samochodem w czerni i bieli) i nie mozna przejsc od razu do menu - pewnie stad ta niska cena... Dodatki - jest 8 spotow tv, 2 trailery, pare wywiadow, a zdjecia z planu w duzej czesci sa bez dzwieku i napisow. ale co tam, za taka cene.. na pewno warto  :)

Offline Fenrir

KILL BILL
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 21, 2004, 03:39:11 pm »
ojj, cena kusi, ale jednak poczekam do wydania zbiorczego z japonska, nieocenzurowana, wersja pierwszej czesci.

Offline adiego

KILL BILL
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 22, 2004, 06:25:41 am »
Ale dlaczego nie w tym temacie: http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=4842? Prosze przeniesc!
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"