Autor Wątek: Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii  (Przeczytany 186786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boodzik

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« dnia: Wrzesień 28, 2003, 06:12:44 pm »
Witam
Założyłem ten temat, na wypadek gdyby ktoś poszukiwał  tekstów/tabow/akordów do jakiegoś utworu. Więc może ja pierwszy dam ogłosznie :)

Poszukuję akordów lub taba do piosenki "Camouflage" Stana Ridgwaya. Jakby ktoś posiadał to byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Anonymous

  • Gość
Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2003, 07:23:40 am »
Cytuj
Witam
Pilnie poszkukuje tej posenki Elvisa Presleya, badz strony skad moge ja sciagnac. Za wszelkie info bede bardzo wdzieczna
Sylwia

Przezucam z innego tematu. Nie rozzuchwalajcie sie. A'G'R

Offline Kormak

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2003, 11:23:58 am »
...ale jakiej piosenki Elvisa?

Offline Regis Vovin

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2003, 03:59:19 pm »
Szukam jakowyś nutek do utworów Theriona. I zastrzegam iż nie chodzi mi o tabulatury, ale o coś co można przetworzyć na kibordzie. W necie w ogole jest dużo tabulatur, ale tego czego szukam nigdzie nie mogę znależć, a Therion nie jest tu wyjąkiem.

Nie umiesz? No coz, przykro mi. Ja tam umiem, to w sumie nietrudne. Nawet bardzo banalne. - bezczelna  A'G'R
emo ante mortem beatus

Anonymous

  • Gość
Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2003, 09:52:24 am »
Cytuj
Witam wszystkich jestem na tym forum pierwszy raz.Mam big problem nie mogę odnaleźć muzyki Mikaela Tariwierdiewa.Między innymi napisał muzykę do serialu radzieckiego "Siedemnaście mgnień wiosny" czy ktoś ma pojęcie gdzie znajdę mp3 w sieci z muzyką tego wybitnego kompozytora.Normalnie rozwale zaraz :wall: .

Anonymous

  • Gość
AAAAaaaaa!!!poszukiwana salka...Kraków...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2003, 10:19:33 pm »
Cytuj
Mam na imie dexter i mieszkam w podziemnym laboratorium w jakiejś zafajdanej kreskówce...tak, czy siak potrzebuję pomocy: Moja kapela, a dokładniej dwie (może nawet trzecia by sie znalazła-jestem rozchwytywany)...tak czy siak potrzebujemy sali. Sali do grania (baaardzo głośno!!!). Posiadamy własny sprzęt (gitary, piece, mikrofony, perkusja i wszystkie cuda techniki...), ale brakuje nam suchych, ciepłych i bezpiecznych czterech scian, gdzie moglibysmy to wszystko trzymać i młucic...najlepiej fool access...oczywiście nikt nie daje nic za darmo - wiec kwestie opłaty pozostawiam wam...ile chcecie?? albo sie zgodzę, albo was wyśmieję...tak ogólnie to potrzeba nam ok 5/6 godzin w tygodniu i w różne dni...środy, piatki soboty...tak po 2/3 godz...najlepiej też by było - gdyby nagle nie okazało się,m że ktos nam sprzęt wyniósł - bo w akcie zemsty puścimy tą salę z dymem, a zaraz potem siedliszcze właściciela- wiec przydałoby sie, aby była mądrze ulokowana i bezpieczna...może teraz coś miłego (bo po tych groźbach to kto mi wynajmie budę :twisted:  :P )...tak naprawdę to jesteśmy mili :oops: i kulturalni :) pełna kulturka...i zapomniał bym dodać dwóch następujacych żeczy:
1) gramy z jedna kapelka pochodną black metalu, a z drugą trash i trochę death, wiec byłoby łatwiej, gdyby właściciel sali nie słuchał disco polo.
2) Jak w tytule "Kraków" co automatycznie przekreśla sale z białego stoku, czy warszawy :x myślałem bardziej o śródmieściu, okolicach kazimierza, może podzamcze...a w najgorszym wypadku chuta...

Pozdrawiam i nie bójcie się...z tym puszczaniem z dymem to żartowałem :roll:  ;)

Offline badday

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2003, 12:13:26 pm »
Witam,
Poszukuje płyt Wayne'a Gratza
To pianista, gra głównie muzykę new age

Mogących mi pomóc proszę o kontakt na gg:
2420312

Dziękuję
Pozdrawiam

Offline lopolik

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 29, 2004, 11:36:40 am »
Co do Regis Vovin to jest takie cuś:
http://taborama.com/archive/tab.php?tid=1239&aid=11&a=Therion&t=Opus%20Eclipse&i=4
to jest coś od Theriona na Keyboard, choć mogę się mylić (w końcu się nie znam).

Ja bym prosił o tekst do piosenek Sex Pistols dokładniej "Capital" i "This is not a love song". Tekstów do tych piosenek nigdzie nie mogę znaleźć. Bardzo byłbym wdzięczny.

Offline Clockwork

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 18, 2004, 11:18:38 am »
Cytat: "lopolik"
Co do Regis Vovin to jest takie cuś:
http://taborama.com/archive/tab.php?tid=1239&aid=11&a=Therion&t=Opus%20Eclipse&i=4
to jest coś od Theriona na Keyboard, choć mogę się mylić (w końcu się nie znam).

Ja bym prosił o tekst do piosenek Sex Pistols dokładniej "Capital" i "This is not a love song". Tekstów do tych piosenek nigdzie nie mogę znaleźć. Bardzo byłbym wdzięczny.
Nie jestem pewien czy to o to chodzi ale kiedyś miałem mp3 "Capital" ... ale naprawdę to to był "Pretty Vacant"

Offline Kormak

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 18, 2004, 11:30:58 am »
Cytat: "lopolik"
a bym prosił o tekst do piosenek Sex Pistols dokładniej "Capital" i "This is not a love song". Tekstów do tych piosenek nigdzie nie mogę znaleźć. Bardzo byłbym wdzięczny.

Nie możesz znaleźć, bo "This is not a love song" to piosenka zespołu Public Image Limited (inaczej P.I.L.), w której działał John Lydon po rozpadzie Sex Pistols. Nie wiem co do "Capital", ale istnieje spora szansa na to, że to też jest utwór PIL.

Offline lopolik

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 18, 2004, 05:07:56 pm »
Dzięki wielkie. Co do "Pretty Vacant" to sam sobie znalazłem (i też mam ją na dysku jako "Capital"), a za "This is not a love song" dziękuję.

Offline kapeluch

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 29, 2004, 07:04:18 pm »
Szukam tabulatury do utworu
"new Year's Day "
-U2
And then I says, tell me I'm wrong! And she says, I can't baby, 'cause you're not!"
The Evil Midnight Bomber What Bombs at Midnight

Offline lopolik

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 07, 2004, 04:22:41 pm »
No to odwiedź, drogi kapeluchu, magiczny link
http://www.taborama.com/archive/artist.php?id=554&a=U2
i sobie wybierz odpowiednią piosnkę.

Offline kapeluch

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 07, 2004, 06:00:52 pm »
Dzięki chłopie, tego mi było trzeba. :)
uuuuu, i fell good :D
And then I says, tell me I'm wrong! And she says, I can't baby, 'cause you're not!"
The Evil Midnight Bomber What Bombs at Midnight

Offline nighr

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 08, 2004, 11:18:58 am »
Czy ktoś wie co to za utwór leci podczas traileru Władcy Pierścieni Dwie Wieże?
Utwór o podobnej melodi przewodniej znajduje się na soundtracku z Requiem for a dream np w piosence Summem Oveture

Jakby ktoś znał chociażby tytól  :roll: .