Gildia Muzyki (www.muzyka.gildia.pl) > Forum Muzyki

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii

(1/25) > >>

Boodzik:
Witam
Założyłem ten temat, na wypadek gdyby ktoś poszukiwał  tekstów/tabow/akordów do jakiegoś utworu. Więc może ja pierwszy dam ogłosznie :)

Poszukuję akordów lub taba do piosenki "Camouflage" Stana Ridgwaya. Jakby ktoś posiadał to byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Anonymous:

--- Cytuj ---Witam
Pilnie poszkukuje tej posenki Elvisa Presleya, badz strony skad moge ja sciagnac. Za wszelkie info bede bardzo wdzieczna
Sylwia
--- Koniec cytatu ---

Przezucam z innego tematu. Nie rozzuchwalajcie sie. A'G'R

Kormak:
...ale jakiej piosenki Elvisa?

Regis Vovin:
Szukam jakowyś nutek do utworów Theriona. I zastrzegam iż nie chodzi mi o tabulatury, ale o coś co można przetworzyć na kibordzie. W necie w ogole jest dużo tabulatur, ale tego czego szukam nigdzie nie mogę znależć, a Therion nie jest tu wyjąkiem.

Nie umiesz? No coz, przykro mi. Ja tam umiem, to w sumie nietrudne. Nawet bardzo banalne. - bezczelna  A'G'R

Anonymous:

--- Cytuj ---Witam wszystkich jestem na tym forum pierwszy raz.Mam big problem nie mogę odnaleźć muzyki Mikaela Tariwierdiewa.Między innymi napisał muzykę do serialu radzieckiego "Siedemnaście mgnień wiosny" czy ktoś ma pojęcie gdzie znajdę mp3 w sieci z muzyką tego wybitnego kompozytora.Normalnie rozwale zaraz :wall: .
--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej