Gildia Muzyki (www.muzyka.gildia.pl) > Forum Muzyki

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii

<< < (2/25) > >>

Anonymous:

--- Cytuj ---Mam na imie dexter i mieszkam w podziemnym laboratorium w jakiejś zafajdanej kreskówce...tak, czy siak potrzebuję pomocy: Moja kapela, a dokładniej dwie (może nawet trzecia by sie znalazła-jestem rozchwytywany)...tak czy siak potrzebujemy sali. Sali do grania (baaardzo głośno!!!). Posiadamy własny sprzęt (gitary, piece, mikrofony, perkusja i wszystkie cuda techniki...), ale brakuje nam suchych, ciepłych i bezpiecznych czterech scian, gdzie moglibysmy to wszystko trzymać i młucic...najlepiej fool access...oczywiście nikt nie daje nic za darmo - wiec kwestie opłaty pozostawiam wam...ile chcecie?? albo sie zgodzę, albo was wyśmieję...tak ogólnie to potrzeba nam ok 5/6 godzin w tygodniu i w różne dni...środy, piatki soboty...tak po 2/3 godz...najlepiej też by było - gdyby nagle nie okazało się,m że ktos nam sprzęt wyniósł - bo w akcie zemsty puścimy tą salę z dymem, a zaraz potem siedliszcze właściciela- wiec przydałoby sie, aby była mądrze ulokowana i bezpieczna...może teraz coś miłego (bo po tych groźbach to kto mi wynajmie budę :twisted:  :P )...tak naprawdę to jesteśmy mili :oops: i kulturalni :) pełna kulturka...i zapomniał bym dodać dwóch następujacych żeczy:
1) gramy z jedna kapelka pochodną black metalu, a z drugą trash i trochę death, wiec byłoby łatwiej, gdyby właściciel sali nie słuchał disco polo.
2) Jak w tytule "Kraków" co automatycznie przekreśla sale z białego stoku, czy warszawy :x myślałem bardziej o śródmieściu, okolicach kazimierza, może podzamcze...a w najgorszym wypadku chuta...

Pozdrawiam i nie bójcie się...z tym puszczaniem z dymem to żartowałem :roll:  ;)
--- Koniec cytatu ---

badday:
Witam,
Poszukuje płyt Wayne'a Gratza
To pianista, gra głównie muzykę new age

Mogących mi pomóc proszę o kontakt na gg:
2420312

Dziękuję
Pozdrawiam

lopolik:
Co do Regis Vovin to jest takie cuś:
http://taborama.com/archive/tab.php?tid=1239&aid=11&a=Therion&t=Opus%20Eclipse&i=4
to jest coś od Theriona na Keyboard, choć mogę się mylić (w końcu się nie znam).

Ja bym prosił o tekst do piosenek Sex Pistols dokładniej "Capital" i "This is not a love song". Tekstów do tych piosenek nigdzie nie mogę znaleźć. Bardzo byłbym wdzięczny.

Clockwork:

--- Cytat: "lopolik" ---Co do Regis Vovin to jest takie cuś:
http://taborama.com/archive/tab.php?tid=1239&aid=11&a=Therion&t=Opus%20Eclipse&i=4
to jest coś od Theriona na Keyboard, choć mogę się mylić (w końcu się nie znam).

Ja bym prosił o tekst do piosenek Sex Pistols dokładniej "Capital" i "This is not a love song". Tekstów do tych piosenek nigdzie nie mogę znaleźć. Bardzo byłbym wdzięczny.
--- Koniec cytatu ---
Nie jestem pewien czy to o to chodzi ale kiedyś miałem mp3 "Capital" ... ale naprawdę to to był "Pretty Vacant"

Kormak:

--- Cytat: "lopolik" ---a bym prosił o tekst do piosenek Sex Pistols dokładniej "Capital" i "This is not a love song". Tekstów do tych piosenek nigdzie nie mogę znaleźć. Bardzo byłbym wdzięczny.
--- Koniec cytatu ---

Nie możesz znaleźć, bo "This is not a love song" to piosenka zespołu Public Image Limited (inaczej P.I.L.), w której działał John Lydon po rozpadzie Sex Pistols. Nie wiem co do "Capital", ale istnieje spora szansa na to, że to też jest utwór PIL.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej