Autor Wątek: Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii  (Przeczytany 186868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kort

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 24, 2006, 04:29:14 pm »
Cytat: "Paweł_CC"

Poszukuje tabulatur perkusyjnych dla:
Nothing else metter-metalliki
Dont Cry i Knocking on heavens door- Guns & Roses
Scream i Dig up her bones- Misfits
Żądło - T.Love


Czy naprawdę potrzebujesz tabulatur? Po prostu posiedź nad tym, poświęć trochę czasu... To naprawdę łatwe a będzie lepiej dla Ciebie, jeśli sam sobie z tym poradzisz... Tym bardziej, że utwory, które wymieniłeś na garach są bardzo proste ;)

Cytat: "Nocturno_Culto"

z Tabami perkusyjnymi jest taka sprawa że ich nie ma


Echem... Są... Po pierwsze są nuty, które w odróżnieniu od innych nut, są dużo łatwiejsze do nauczenia się, a to dlatego, że jest ich tylko parę (każda nuta odpowiada jednemu bębnowi, jedna nuta na crash i jedna na hh), więc granie z nut nie jest tak trudne, tylko trzeba się nauczyć je czytać i stosować podziały w nich podane... No i można zamiatać jak Mike Portnoy... Poza tym są też taby na baaardzo wielu stronach... Do tego jeszcze dochodzi słynne i lubiane przez gitarzystów, a pomijane przez perkusistów (sam się na tym złapałem, gdy grałem tylko na garach) Guitar Pro... Do piractwa nie namawiam, ale demo daje rade (bez Realistic Sound Engine)... I dzięki temu, każda lepiej rozpisana tabulatura ma ścieżkę perkusji, gdzie mamy zaps nutowy i tabulaturę, a do tego możemy posłuchać samych garów...

Cytat: "[Xavier
"]
A ja szukam nut bądź tabulatur (najlepiej na keyboard) do utworów zespołu Midnight Syndicate. Druga sprawa to z nieco innej beczki taby (najlepiej gtp) gitarowe do muzyki pana Johannes'a Linstead'a z utworów typu "Suenos en tus Tojos", czy "Caja de Cerillas".


Również i Ciebie osyłam do Guitar Pro... Najlepiej ver 5.0. Naprawdę polecam, świetny program... ;)

Cytat: "śmigło"

btw bardzo fajna, akustyczna plytka. totalny chill out.


Zgadza się... Płytka jest świetna... A pomyśleć, że José González jest gitarzystą rockowym, tylko uczył się grać na klasyku pomiędzy kolejnymi wygłupami swojej kapeli... No cóż wyszło mu to na zdrowie... ;)

Offline Kormak

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 27, 2006, 01:54:20 pm »
A sama piosenka Jose Gonzaleza z tej reklamówki to cover szwedzkiego duetu The Knife, radzę poszukać oryginalneo wykonania, znacznie lepsze.

Offline Hang Man

Pytanko...
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 04, 2006, 10:41:23 pm »
Krótka piłka z mojej strony: jakiś czas temu poszukuję nazwy pewnego utworu, i/lub zespołu który go zagrał... Z tego co pamiętam nazywał się "Vater Unser" i była to modlitwa po niemiecku przy akompaniamencie chórów i ostrzejszej muzy. Czy ktoś zna dokładny tytuł? Brzmi podobnie jak Rammstein ale to chyba nie ich...
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Error^79

Poszukuję tutułu tego utworu
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 22, 2006, 09:20:56 am »
W counter strike ściągałem pliki z serwera noi ściągnąłem jakies twinnar i twinnar2 są to dwa fragmęty jakies (chyba izraelskiej) muzy. bardzo mi się ten utwór podoba ale nie znam tytulu. Wrzuciłem je na rapida. Plisss pomóżcie mi

http://rapidshare.de/files/23298967/twinnar2.wav.html
http://rapidshare.de/files/23233420/twinnar.wav.html

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 27, 2006, 09:54:17 pm »
Szukam a capelli:
- nagrania osób odczytujących jakieś teksty, słuchowiska itp.
- arabskie śpiewy
 :o

Będę wdzięczny za wskazanie mi odpowiednich pozycji!

Offline pixiana

Może ktos odpowie?
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 25, 2006, 08:20:14 pm »
Na stronie
http://paganiniclub.w.interia.pl/ejemplo/load.html

widzialam samouczki do nauki gry na klawiszach i na skrzypcach.
Czy ktos juz tego probowal?

Offline Mafi

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 01, 2006, 10:59:45 am »
Czy ktos zna moze jakies stronki skad mozna sciagac taby do gp??  Kiedys bylo mysongbook, ale teraz nie mozna z niej sciagac:/

Pozdro
Kobieta jest jak książka, która zawsze,czy dobra czy zła, musi sie najpierw spodobać za pośrednictwem karty tytułowej. Jeśli ta nie jest interesująca, książka nie skłania do lektury"

Offline r0m

PILNE! tekst
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 17, 2006, 07:32:23 pm »
potrzebuje tekst piosenki grupy The Rapture-Out of the races and onto the tracks, poniewaz nie moge go znalezc prosze o pomoc w znalezieniu tudziez jesli ktos jest dobry z angielskiego mzoe spisze :D bez tego tekstu nie przeforsuje zebysmy grali te piosenke wraz z mym zespolem tak wiec prosze o pomoc i z gory dziekuje :D

Offline Saladyn

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 17, 2006, 07:44:07 pm »
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline Zibi

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 08, 2007, 01:10:19 am »
Bardzo strasznie potrzebuje tab na bas do Dwarves - Runaway. Ukocham za link ;)

Offline gogosy

Poszukuje: THE GIRTS i BLUE FOUNDATION
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 19, 2007, 10:12:04 am »
witam

nie wiem czy aby zgodnie z zasadami wszystkimi zakładam ten temat, ale troche szukałem i nie znalazłem takowego o podobnym brzmieniu.

Mianowicie poszukuje kogoś kto ma płytki The Girts i Blue Foundation. Którekolwiek z ich dyskografii mogą być.

Jeżeli ma ktoś to prosze o kontakt na gg 1502747 badz PW. Dziekuje z góry
All you bitches puts your hands in the air..."
System of A Down

gogosy = GĄSIOR :)
____
Klub Killing Blow!!!
www.killingblow.prv.pl

Offline dGrey

Poszukiwana piosenka, please help!
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 20, 2007, 06:05:15 pm »
Dziś na VH1 słyszałem tą piosenkę, jednak nie widziałem wykonawcy i tytułu ( :? ), jeśli skojarzycie, prosiłbym o pomoc...

refren (w zasadzie większa cześć piosenki) leci mniej więcej tak:

I just don't know what to do with my self
I just don't know what to do with my self (i tak kilka razy) jest to typowy rock.

Offline Saladyn

A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline Zibi

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 20, 2007, 06:54:21 pm »
Najprawdopodobniej slyszales The White Stripes.

Offline kort

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 21, 2007, 02:06:00 pm »
Taby do GP, to prosta sprawa. Wchodzisz na www.guitar-pro.com
i tam przeszukujesz "tabulatures links" i "exercises links" i masz tabow ile chcesz... :roll:

 

anything