trawa

Autor Wątek: Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii  (Przeczytany 186920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 17, 2007, 10:25:58 am »
W przeciwieństwie do tych forumowych obwiesiów odpowiem poważnie.

Kierując się danymi z serwisu Discogs: http://www.discogs.com/release/245775 - zalecam napisanie do labelu Arista  - skoro wydali singla winylowego, to pewnie i mają dostęp do instrumentali!

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 18, 2007, 03:58:48 pm »
Droga koleżanko.

Zalecam poszukanie w serwisie www.discogs.com, czy w ogóle wersja instrumentalna została wypuszczona kiedykolwiek. Jako że utwór pochodzi z 1987 roku, wątpię, żeby wypuszczano oddzielnie wersje instrumentalne, ponieważ Whitney jest artystką, której się słucha w domowym zaciszu, ewentualnie puszcza mp3 na szkolnych dyskotekach. Odbiorcy muzyki tej wokalistki raczej nie są DJ'ami, którzy zgłaszają zapotrzebowanie na posiadanie instrumentali, żeby robić jakieś szalone mashupy. Z tego co widzę, "I wanna dance..." ukazał się jako singiel na winylowej 7'', na której jest utwór tytułowy i jakiś tam jeszcze inny. Skoro na singlu nie ma instrumentala, prawdopodobnie nigdy taki release nie istniał.  :o

Offline Faith

Szukam Utworu
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 08, 2007, 07:14:26 am »
Hmm... szukałem tutaj takiego tematu i nie znalazłem(jak jest to sorka ale naprawdę niewyspany jestem ;x)  Ostatnio usłyszałem kawałek P.O.D. youth of the nation ( http://pl.youtube.com/watch?v=kF69iiGK5Uc ) i przypomniałem sobie, ze kiedyś widziałem na mtv2 kawałek bardziej rokowy z bardzo podobnym refrenem (we are we are, we are the costam co cos :D)
Teledysk wyglądał jakby kilkunastu, moze wiecej, ludzi ukrywało sie w jakmis budynku i szturmowała ich "zła policja: czy cosik w tym stylu.
Ktos kojarzy ten utwór?

PS. Jeśli rzeczywiście nie ma takiego tematu to proponuje go przypiąć
PS2. A jeśli jest to przepraszam :P
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline _Wychwethyl_

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 18, 2007, 08:49:23 pm »
Howgh!
Nie chce nowego topicu zkladac, wiec napisze tutaj - mam do Was drodzy melomani pytanie, za odpowiedz na ktore stawiam duze piwo. Otoz dnia wczorajszego znalazlem w domu kasety  z mlodosci mojej rodzicielki i znalazlem na nich pewno rewelacyjnych kawalkow. Szczegolnie dwie przypadly mi do gustu, ale problem polega na tym ze za cholere nie znam autora, ani tym bardziej tytulu.
Pierwsza z nich jest polska, spiewana prawdopodobnie przez Szapolowska, albo kogos w tym stylu, w kazdym razie jest to aktorka z bardzo dobrą dykcją (może Alicja Majewska?) i na 99% jest to przerobka francuskiego utworu (to raczej nie jest Mireille Mathieu, ale cos w podbnym stylu). Piosenka jest mocno uczuciowa, spiewana z pasja , tekst to cos w stylu "wiem, wiem, róży smak przez ciernie, wiem jak się kocha wiernie". Ogolnie kazda wers zaczyna się od słowa "wiem". Utwór ten jest jakoś z przełomu lat 70. i 80.

Druga natomiast piosenka jest spiewana w jezyku angielskim przez przyjemny zenski glos. Calosc zaczyna sie od milego brzdakania na gitarze po czym nastepuje zaczyna sie tekst, ktory brzmi jak "I had a lovely dream last night". Utwor ja bym umiescil tez gdzies pod koniec lat 70. Melodia raczej spokojna, przerywana od czasu do czasu solowkami na gitarze, w tekscie dalej jest cos o "galaxy so far", ale ze wzgledu na kiepska jakosc nagrania nie jestem w stanie potwierdzic w 100%.

Bardzo bede wdzieczny za kazda pomoc :)
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline @

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 28, 2008, 02:16:06 pm »
http://cotojestkurcze.patrz.pl

Pomoze mi ktos, bo motyw ktory kumpel ulozyl kojazy mi sie z jakas piosenką :/

Offline Grand Admiral Thrawn

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 06, 2008, 06:36:14 pm »
Nie chcę zakładać nowego tematu dla jednego pytania więc zadam je tutaj. Zna ktoś z was może nazwę utworu w tej reklamie?

http://www.dailymotion.com/video/x46xjn_orbit-paski-2008_ads


Muzyczka ta była też wykorzystana kilkakrotnie w Top Gear.

Z góry dziękuję.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline 4-staczterdzieściicztery

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 12, 2008, 12:39:05 pm »
Szukam innych badziewi:
Czy ktoś może wie co za piosenka została wykorzystana w poniższej reklamie?
http://youtube.com/watch?v=hCAyotuY04k
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 12, 2008, 02:17:20 pm »
Malte Hagemeister - She Did

Na przyszłość radzę czytać komentarze pod filmami.
Ułatwia to życie.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 12, 2008, 02:48:23 pm »
Cytat: "Silent Angel"
Malte Hagemeister - She Did

Na przyszłość radzę czytać komentarze pod filmami.
Ułatwia to życie.


Ha, ha, dziękuje. Nie wpadłem na to, że w komentarzach może być jakaś sensowna informacja, mój błąd.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Kronos_

Odp: Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 27, 2008, 08:51:05 pm »
Szukam piosenki 'Każdy dyma' Czeskiego w formacie mp3.  albo informacji o biciu (akordów mi nie trzeba bo mam).

Offline @

Odp: Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 07, 2009, 02:24:43 pm »
Hmm, a ja nie szukam tytułu i wykonawcy. Myślę że to brytyjczyk, spiewa tak trochę hiphopowato, w teledysku był motyw ćpania na weselu, bujka, takie tam... Wie ktoś może o kogo może chodzic?

Offline Carve

Odp: Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 07, 2009, 03:10:15 pm »
The Streets - Blinded by the Lights?

Offline @

Odp: Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 07, 2009, 03:33:52 pm »
Ooo, dzięki :DD

Offline Dzwonsson

Odp: Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 18, 2009, 08:32:52 pm »
del
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 01:56:59 pm wysłana przez Dzwonsson »

Offline zyon

Odp: Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 18, 2009, 10:51:17 pm »
Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju z powodu ograniczeń wynikających z praw autorskich.


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

 

anything