Autor Wątek: Nowości października  (Przeczytany 28160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 01, 2003, 04:28:58 pm »
w usa kosztuje $20 i chociaz jest w jednym tomie, to wy bedziecie mieli 10 razy lepszy papier niz ten "ze swiata mlodych" vertigo  :wink:

Offline nori

Nowości października
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 01, 2003, 04:53:26 pm »
standardowo u pana waldka jest juz (przyszedl jeszcze we wrzesniu - czyli wczoraj) pakiet motopolu, mangi jutro, mandragora jest a wilqa nie brakuje (to do Ciebie, karol_konw)
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Anonymous

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 01, 2003, 05:13:25 pm »
wilq'a juz mam tak ze nie wazne juz w sumie..:) a za mandre dzieki..wczoraj jak bylem u niego o 18 mm0owil ze jeszczemandry nie ma i nie wie itd  dzieki lece kupic..

Offline Voytek

Nowości października
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 01, 2003, 06:39:09 pm »
yoxik ! v jak vendetta ma byc z dodatkami czyli w sumie to 2x 140 str. czyli 280 a nie 240.
mysle ze 50 zl to nie jest duzo ...za TAKI komiks?!
ex, Drugs & CS!

Offline yoxik

Nowości października
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 01, 2003, 06:48:12 pm »
Cytat: "Voytek"
yoxik ! v jak vendetta ma byc z dodatkami czyli w sumie to 2x 140 str. czyli 280 a nie 240.
mysle ze 50 zl to nie jest duzo ...za TAKI komiks?!


Fakt! Jakoś z rozpedu żle mi sie napisało 240, dwa tomy będą miały 280 stron. Zgadzam się że cena jest w miare rozsondna szkoda tylko że nie wydanie będzie miało miekie okładki liczyłem na coś sztywnego na wzór Ekspedycji Polcha.
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Nowości października
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 01, 2003, 07:37:28 pm »
Egmont nowe rzeczy rzuci na MFK, a kontynuacje już zaczętych serii będą raczej wcześniej.
wreszcie wiadomo co  z Vendettą. tzn. ile stron za ile pln :D  na MFK trza kupić całość :)
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

N.N.

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 01, 2003, 08:12:57 pm »
Cytat: "yoxik"
Możn już zamawiac z Postu "V JAK VENDETTA" po promocyjnej cenie 50 zł za 2 tomy :)  
Promocja trwa do 15 października i dopiero wtedy będą wysyłane komiksy :(  

50 zł za łącznie 240 stron to dużo? Chyba tak ale co tam przecież to wyjątkowy komiks.

Za "V jak Vendetta" po angielsku zapłacilem wiecej, wię uważam, że warto - to jest w calości 6x 48 stron + dodatki (mam nadzieję, że "Post" wydal także dodatki). 50 złotrych to 2X 25 - tyle, ile FEgmont bierze za "Strażników", a "Post" wydaje komiksy lepiej...
A komiks jest zajebisty...

Offline Kurczaczek

Nowości października
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 01, 2003, 09:50:28 pm »
VfV mozna juz kupic na stronie POSTu w przedpremierze. Ci ktorzy zamowia teraz dostana paczki okolo 16-17. Oczywiscie zamowilem :)!
Dodatki beda.
...

Offline badday

Nowości października
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 01, 2003, 10:02:19 pm »
Cytat: "An-Nah"
Nie wiem, bo siedze w domu i tylko do urzedu pracy łażę, ale pewnie jest, on ma wszystko najszybciej.


Najszybciej nowości są w Zielonej Sowie, a Waldi ma je kilka dni później.

Offline freshmaker

Nowości października
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 01, 2003, 10:07:55 pm »
wlasnie zamowilem vendette z postu. mam co prawda na dysku skany, ale z czytaniem postanowilem sie wstrzymac do wersji ksiazkowej.
wczesniej zamawialem "niebieskie pigulki", przesylka przyszla szybko, starannie zapakowana i z gratisowym plakatem. post jest fajny.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline nori

Nowości października
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 01, 2003, 10:25:12 pm »
offtopic:
do badday'a z doswiadczenia wiem ze waldi ma wszystko najwczesniej w krakowie - czasami zdarzaja sie tylko jakies obsowki. czasami po prostu czegos zabraknie - nie zamawia tego nie wiadomo ile a tyle by starczylo raczej dla stalych klientow.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline badday

Nowości października
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 01, 2003, 10:28:29 pm »
Cytat: "freshmaker"
wlasnie zamowilem vendette z postu. mam co prawda na dysku skany, ale z czytaniem postanowilem sie wstrzymac do wersji ksiazkowej.
wczesniej zamawialem "niebieskie pigulki", przesylka przyszla szybko, starannie zapakowana i z gratisowym plakatem. post jest fajny.


A koszt przesyłki pigułek gratis? Bo może się skuszę

OJEJ Zauważyłem że to wydawnictwo jest w Krakowie. DObrze wiedziec:)

Offline badday

Nowości października
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 01, 2003, 10:34:04 pm »
Cytat: "nori"
offtopic:
do badday'a z doswiadczenia wiem ze waldi ma wszystko najwczesniej w krakowie - czasami zdarzaja sie tylko jakies obsowki. czasami po prostu czegos zabraknie - nie zamawia tego nie wiadomo ile a tyle by starczylo raczej dla stalych klientow.


Cóż ,mi Waldi pwiedział we wrześniu że nie ma jeszcze antologii, powiedziałem mu, że jest już w Zielonej Sowie i Empiku, na co stwierdził , że w takim razie będzie ją mieć za kilka dni. Stąd moje, widać błędne, przypusczenia
PZDR

Offline nori

Nowości października
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 01, 2003, 11:08:46 pm »
z antologia niestety bylo tak ze empik mial wylacznosc na poczatku. a co do waldiego, to moze go tu za bardzo zachwalam ale dokonuje u niego zakopow od dobrych paru lat i jestem naprawde zadowolony (znizka, bezproblemowa wymiana uszkodzonych egzemplarzy, zostawia interesujace tytuly czy tez nawet poinformuje co gdzie i kiedy).
- dobra koniec offtopica.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline yaro444

Nowości października
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 02, 2003, 09:12:48 pm »
Nowości [pazdziernika? Pierwszego pażdziernika dostałem dopiero nowe Egmonty i pierwszą część Mandragory.......Z WRZEŚNIA! Rozumiem że można mieć obsuwy, ale miesiąc? Odrobinkę to wkurzające za ętym razem, ale trudno - na Wilqua Batka i Inhumansów warto było czekać, lol
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje