Autor Wątek: Nowości października  (Przeczytany 28490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline diefarbe

Nowości października
« Odpowiedź #255 dnia: Listopad 24, 2003, 02:34:38 pm »
Heh,
Ale ja należę do tych wytrwałych a i tak z obrzydzeniem odrzuciłem w kąt. :o  :cry:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline konradkonrad

Nowości października
« Odpowiedź #256 dnia: Listopad 24, 2003, 02:55:49 pm »
O którym Green Lanternie piszecie? Miałem w rekach tylko ten, który wyszedł jakoś latem i dało się czytać, choć nie było ciekawe.

Offline mykupyku

Nowości października
« Odpowiedź #257 dnia: Listopad 24, 2003, 03:17:51 pm »
Cytat: "konradkonrad"
O którym Green Lanternie piszecie? Miałem w rekach tylko ten, który wyszedł jakoś latem i dało się czytać, choć nie było ciekawe.


może myli ci się z Green Arrow Smitha? bo Green Latryna wyszła chyba we wrześniu, inkował Sienkiewicz, w tytule jest że to Testament Hala
opyright by mykupyku

charly

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #258 dnia: Listopad 24, 2003, 03:29:51 pm »
To nie ten sam "Green Lantern" co kiedyś... Kiedyś to były "Green Lanterny". Może i papier był gorszy, ale za to wciąąąąąagał.

Offline konradkonrad

Nowości października
« Odpowiedź #259 dnia: Listopad 24, 2003, 07:57:46 pm »
Myli mi się, rzeczywiście. Ale mnie takie rzeczy dość mało interesują, więc sobie wybaczam.  :P

Offline KoM@R

Nowości października
« Odpowiedź #260 dnia: Listopad 24, 2003, 08:10:07 pm »
nowy gl-hahahahaha!!!!!Polewkowy komiks!!!!!te dialogi /chlip chlip!/

mam nadzieje ze egmont nie wywali znowu czegos takiego...
mmmm....

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Nowości października
« Odpowiedź #261 dnia: Listopad 27, 2003, 10:08:42 pm »
jakoś zapomniałem napisać o tym co w końcu doczytałem, a więc:
V for Vendetta: parę dni temu przeczytałem tom 1szy i spodobało mi się bardziej niż wcześniej mógłbym sądzić. nawet rysunki mi nie preszkadzały  ;) (2,3 lata temu to by u mnie nie przezło :lol: )
tzn. kolory są chore i klaustrofobiczne :P  ale sam rysunek jest ok. za to scenariusz bardzo wciągający i ciekawy. fajnie się intryga rozwija. mistrzowsko wplecione cytaty itd itp ble ble ble. Moore jest chyba genialny :twisted:  klimat niesamowicie mroczny i przytłaczający. no i V to jednorazowe wydanie hehe.
FastNachSpiel 1: polecam miłośnikom dobrego polskiego komiksu. zakręcone historie, niekonwencjonalne rysunki, dla takiej świeżynki jak ja(jeśli chodzi o polskich twórców) spokojnie do przejścia. czarno-białe, sterylne, przyszłościowe, niebanalne. i ta technika rysowania... niezłe naprawdę.
Kic Przystojniak: miło się czyta zebrane wszytkie historie w jednym albumie. bawi tak dobrze jak przez wszytkie zeszłe lata. nasza swojska klasyka ;)
Strażnicy 2 - klasyki i genialnej opowieści ciąg dalszy. i jest coraz ciekawiej  :)
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

 

anything