trawa

Autor Wątek: Nowości października  (Przeczytany 28487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zamorano

Nowości października
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 08, 2003, 07:29:48 pm »
"Piotrus Pan" w przyszłym tygodniu yeah! Loisel wielkim twórca jest :!:
Łowco. Idziesz, jak zawsze, po krawędzi. Nieunikniony jest dzień , w którym popełnisz błąd."
BLADE RUNNER
http://www.kamil78.dami.pl/books.htm

Offline Callado

Nowości października
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 08, 2003, 08:37:52 pm »
Według moich informacji pierwsza cześć pakietu Egmontu bedzie już jutro, w czwartek. Przynajmniej w Warszawie

Offline nori

Nowości października
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 09, 2003, 07:29:15 am »
zgadza sie - wedlug wczesniejswzych zapowiedzi egmont powinien byc dzisiaj. ale wiadomo jak to jest ;-)
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline bimboom

Nowości października
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 09, 2003, 09:48:18 am »
Wychodzi komiks Truscinskiego z jego geba na okladce. SZczyt megalomanstwa!!! Historia choroby to dobry tytul! :D

Offline Rzezbiarz.wg

Nowości października
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 09, 2003, 11:20:26 am »
W ksiegarni Siedmioroga jest już Blacksad!
Niezła cena, ale i tak warto.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Nowości października
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 09, 2003, 11:47:40 am »
Jest cos takiego jak ksiegarnia Siedmioroga?

Gdzie to sie miesci? W Siedmiogrodzie? :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline glowa

Nowości października
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 09, 2003, 11:51:58 am »

Offline Kurczaczek

Nowości października
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 09, 2003, 11:52:21 am »
ja nie wiem, ale zgaduje, ze online?
...

Offline freshmaker

Nowości października
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 09, 2003, 12:48:40 pm »
moze jestem jakis dziwny, ale blacksad podrozal o ponad 10 zl w stosunku do albumu pierwszego. mandragora wydaje tomik usagiego o polowe chudszy niz egmont za cene 3 zl nizsza. wg wiadomosci na wraku nowy bilal ma 60 stron i kosztuje 19.90, czyli mniej i drozej niz poprzednik. baranowski - 24,90. green lantern - 112 stron - 24,90 (inhumans 112str 22,90), sandman - 108 stron - 24,90. top ten 96 stron 24,90.
czy byla jakas podwyzka cen papieru, zwiekszenie vat-u itp? moze chca mnie zrobic w przyslowiowego czlona?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline nori

Nowości października
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 09, 2003, 12:49:26 pm »
BLACKSAD juz jest w krakowie !!!!!!
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Nowości października
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 09, 2003, 01:35:29 pm »
A Kultura Gniewu na MFK planuje wypuscic 4 nowe tytuly! Rosnie nam nowa potega wydawnicza. W dodatku wszystkie prezentuja sie dosc ciekawie...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline LOGAN

Nowości października
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 09, 2003, 02:31:21 pm »
Freshmaker Nerwosolek ma prawie 100 str mam nadzieję  że będzie w hc w końcu to klasyka polskiego komiksu natomiast odnośnie cen to  się z tobą zgodzę dwa mc temu 120 str Green Arrow  kosztował 24,9 teraz 96 str Top Ten tyle kosztuje jeśli chodzi o mandrę to powiem tak egmont Batman prawie 90 str za 9,9 mandra Darkness 48 str za 14,5 zł nawet jeżeli Batman ma docelowo mieć po 48 str to i tak wychodzi o 1/3 mniej w mandrze za podobny objętośćiowo zeszyt.Jeśli chodzi o Usagiego to też chciałbym wiedzieć skąd mandra wzieła tą cenę.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Nowości października
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 09, 2003, 02:37:47 pm »
Cytat: "LOGAN"
Freshmaker Nerwosolek ma prawie 100 str mam nadzieję  że będzie w hc w końcu to klasyka polskiego komiksu natomiast odnośnie cen to  się z tobą zgodzę dwa mc temu 120 str Green Arrow  kosztował 24,9 teraz 96 str Top Ten tyle kosztuje


A ja tam wole 96 str Top Ten niz 120 stron Arrowa.

Ceny Mandragory pewnie maja jakies tam uzasadnienie w ich biznes planie. Kiedys ludzie na konwentach pytali Kolodziejczaka, jak to mozliwe ze Siedmiorog wydaje komiksy w HC taniej. On powiedzial, zeby sie o to Siedmiorogu spytac. No i okazalo sie, ze w HC na kredzie mozna komiks wydac, ale nie za 15, tylko za 30 PLN...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline LOGAN

Nowości października
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 09, 2003, 03:33:39 pm »
Xionc?ja tylko stwierdziłem fakt nie wnikałem w to który z tych tytułów jest lepszy.W Warszawie jest już Piotruś Pan,Cygan,Trolle i Kajtek.

Anonymous

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 09, 2003, 04:45:47 pm »
Cytuj

Ceny Mandragory pewnie maja jakies tam uzasadnienie w ich biznes planie. Kiedys ludzie na konwentach pytali Kolodziejczaka, jak to mozliwe ze Siedmiorog wydaje komiksy w HC taniej. On powiedzial, zeby sie o to Siedmiorogu spytac. No i okazalo sie, ze w HC na kredzie mozna komiks wydac, ale nie za 15, tylko za 30 PLN..


Za 30 zł jak się wie że nie zejdzie więcej niż 20% nakładu (to jest założenie hurraoptymistyczne), za 15-20 jak myśli się że można wydac dużo i nieźle zarobić, bo koszty są znacznie niższe, a konkurencja tak wywindowała ceny, że każdy kupi tanio. Jaka jest prawdziwa cena? Niech zgadują ci, którzy na stornie siedmiorogu kupili po 5 zł komiksy.

Ceny są windowane od czapy![/quote]