Autor Wątek: Nowości października  (Przeczytany 28489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline An-Nah

Nowości października
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 09, 2003, 06:46:51 pm »
Zobaczyłam oficjalne zapowiedzi na październik, i dostałam zawału. Przeciez ja się spłukam doszczetnie w tym miesiącu :( I jeszcze na minusie będe, chyba, że zakup czegoś odłożę na listopad. Czy Blacksad bedzie tyle kosztował też w księgarniach? Boże, jeśli tak, to ja będę musiała z niego zrezygnować :(
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

N.N.

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 09, 2003, 07:07:05 pm »
Cytat: "bimboom"
Wychodzi komiks Truscinskiego z jego geba na okladce. SZczyt megalomanstwa!!! Historia choroby to dobry tytul! :D
Truściński we własnej osobie to jedyny element, który łaczy ze sobą komiksy w albumie. Mi ta okładka się podoba...

Offline Kurczaczek

Nowości października
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 09, 2003, 07:33:11 pm »
Przeczytamy zobaczymy
...

Offline freshmaker

Nowości października
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 09, 2003, 09:05:03 pm »
nerwosolek usprawiedliwiony, nie zauwazylem ze 96 stron. ciekawe co bedzie dodane do antresolki starej.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline glowa

Nowości października
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 10, 2003, 08:21:51 am »
A kiedy kolejny Egmont? Dopiero po festiwalu?

Offline LOGAN

Nowości października
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 10, 2003, 08:34:38 am »
w komikslandi powiedzieli mi że druga część pakietu będzie około 20 natomiast trzecia po festiwalu.

marucin

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 10, 2003, 08:55:41 am »
Dziwne w komiksiarni napisali ze PIOTRUŚ PAN tom 5 Hak
 jest tomem ostatnim, a slyszalem ze Loisel pracuje and czescia 6 ostatnia. jak to jest?

Offline LOGAN

Nowości października
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 10, 2003, 09:12:43 am »
I dobrze słyszałeś w tym tomie Piotrusia na końcu jest napisane że tom szósty będzie tomem ostatnim i o ile dobrze pamiętam będzie nosił tytuł Losy

Offline freshmaker

Nowości października
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 10, 2003, 02:27:06 pm »
jezeli ktos przeczyta nowe trolle, to niech da znac jak wypada ten album. ja po ostatnim zwatpilem.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Anonymous

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 10, 2003, 04:05:54 pm »
Cytat: "freshmaker"
jezeli ktos przeczyta nowe trolle, to niech da znac jak wypada ten album. ja po ostatnim zwatpilem.


mi się podobały (dla mnie wypada w porządku, ale to zalezy od gustów), Cygan też niezły, a Piotruś Pan uradował przede wszystkim tym, że będzie jeszcze jeden tom.

Mav82

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 10, 2003, 08:16:02 pm »
ostatnio przeczytane:

transformers: armada - to w sumie nowosc wrzesnia, ale do mnie dotarla dopiero w pazdzierniku, historia ladnie wyrysowana, z ocena scenariusza na razie sie wstrzymam bo to co zobaczylismy sprawia wrazenia prologu wlasciwej historii, inna sprawa ze tak jak transformersy powinny byc wydawane wszystkie serie zeszytowe w polsce (i w takiej cenie, a przystepna cena to w przypadku takiej pozycji jak transformery to podstawa sukcesu), szkoda ze mandra nie wydaje tak np. darknessa wtedy pewnie bym sie  skusil na kontunuacje

usagi: ronin - jak to usagi, zbior krotkich historii na naprawde wysokim poziomie, szkoda tylko ze albumik taki cieniutki...

cygan 6 - to jedna z moich ulubionych serii wiec ciezko mi przy jej ocenie zachowac obiektywizm, "aztecki smiech" to po prostu czysta rozrywka na najwyzszym swiatowym poziomie, dodatkowo genialne rysunki mariniego, szkoda ze to juz ostani album z przygodami Cagoja...

Anonymous

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 10, 2003, 08:19:39 pm »
ostatni, ale na razie, bo wiecej nie zdazyl narysowac

marucin

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 10, 2003, 11:07:18 pm »
batman orzeczytany, no i faktycznie troche rozczarowany jestem, moglo byc lepiej niektore opowiadanka sa fajowe a inne bez komentaarza, za to inhumans wymiata wiecej tego ciekawe kiedy bedzie :)

Anonymous

  • Gość
Nowości października
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 11, 2003, 10:34:23 am »
Chcecie przeczytać kolejnego Blacksada, jeśli zostanie narysowany? To do sklepów i kupować. Bo wydawcy rezygnują z wydawania nawet tak udanych serii dlatego, że większość czytelników woli zadowolić się papką, ale tańszą. An-Nah zrezygnuj z jakiejś mangi lub 2 w tym miesiącu, ale kup. Inaczej pozostanie Ci tylko, jak innym, co najwyżej sprowadzanie komiksu zza granicy, bo Siedmioróg zrezygnuje z wydawania czegoś co się nie sprzedaje (vide Alvin Norge, Niklos Koda, Aldebaran), a nikt inny nie zechce tego wydać, bo jeden wydawca już wtopił, po co ja mam wtapiać - tak będą myśleć.

Offline JANKE'S

Nowości października
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 11, 2003, 11:06:17 am »
teoria w odniesieniu do Blacksada mało realna