Autor Wątek: X  (Przeczytany 7625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kweethul_drugi

X
« dnia: Październik 03, 2003, 03:54:43 pm »
Nooo... tak.

Niedawno postanowiłem ściągn... wejść w posiadanie :D  tego anime. Niestety, w moich poszukiwaniach jeśli X występował pojedyńczo, to tylko jako część wyrazu (divX :? ). Ma toto jakiś podtytuł? A może nie warto w ogóle wchodzić w posiadanie tego utworku?
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline An-Nah

X
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2003, 04:34:20 pm »
Możesz spróbować "X 1999"...

Hmmm, czy warto... ja nie widziałam ani filmu kinowego, ani serialu, za to posiadam 18 tomów mangi, które wyszły w Polsce i muszę przyznać, że słabośc do tego tytułu to jedno z takich moich zboczeń, których jako miłośniczka AMBITNYCH KOMIKSÓW powinnam się wstydzić. A to dlatego, że z reguły szczerze nie lubię shoujo i o reszcie twórczości pań z CLAMPa mam nie zawsze dobre mniemanie (np. nienawidzę MKR i CCS, zwisa mi Angelic Layer, Chobitsy czytam tylko dlatego, że mój brat to kupuje). Natomiast absolutnie uwielbiam "Tokyo Babylon". Co ma Tokyo Babylon do X? Ano ma dużo, a mianowicie to, że wątek Subaru Sumeragi i Seishirou Sakurazuki jest w X kontynuowany, i dlatego właśnie nie polecam filmu kinowego - moi ulubieńcy giną tam w ciągu pierwszych pięciu minut :cry: . Film powstał, gsdy istniało zaledwie 8 tomów mangi, kolejnym przekłamaniem jest np. brak Kakyou... więc jeśli chcesz ściągać X, to polecam serial - bardziej rozbudowany, choć i tak powstał przed zakończeniem komiksu (seria nadal nieukończona, z tego, co wiem...). Acha, jeszcze jedno ostrzeżenie: początkowo (przynajmniej w komiksie) można się pogubić - musiałam przeczyać 3 razy, zanim zapamiętałam kto jest kim.

Dobre strony X? Ładna kreska, zakręcona fabuła, akcja anime napewno idzie szybciej, niz w komiksie, gdzie pół tomu zajmuje czasem bredzenie o przeznaczeniu... Ja X lubię.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Alakhai

X
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2003, 09:32:17 pm »
Cytat: "An-Nah"
Możesz spróbować "X 1999"...

Ale przecież "X" to 25-odcinkowy serial, a "X/1999" to pełnometrażowy film...
size=11]Every day sends future to past
Every breath leaves me one less to my last
[/size]

Offline lucass

X
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2003, 11:41:06 pm »
Film / serial - widziałem obydwa, szczerze polecam serial i równie szczerze odradzam film (chyba że dopiero po serialu). Rozpoczęcie przygody z X od filmu może zniechęcić, a szkoda by było.

Cytat: "An-nah"
Natomiast absolutnie uwielbiam "Tokyo Babylon"

Witam w klubie  :D
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline Kweethul_drugi

X
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2003, 12:08:18 pm »
Cytat: "lucass"
Film / serial - widziałem obydwa, szczerze polecam serial i równie szczerze odradzam film (chyba że dopiero po serialu). Rozpoczęcie przygody z X od filmu może zniechęcić, a szkoda by było.

Cytat: "An-nah"
Natomiast absolutnie uwielbiam "Tokyo Babylon"

Witam w klubie  :D

Czuję się, jakby mi słoma z butów wylazła. Tylu tytułów jaszcze nie widziałem  :? ...

Na razie ś... zajmę się Tokyo Babylon, X poczeka. Trzeba się edukować od podstaw. :D
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline sivy

X
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2003, 05:31:49 pm »
Nie wiem, X czytalem tylko mange a o Tokyo Babylon tylko slyszalem ale popieram ze chesz zaczac od poczatka :P
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline An-Nah

X
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2003, 07:05:08 pm »
Manga Tokyo Babylon będzie wydawana od wiosny (An się spłuka na komiksy, tralala...). Anime nie polecam: własciwie to tylko epizod z życia bohaterów, do najwazniejszych wydarzeń w mandze nawiązuje raczej lekko.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Kweethul_drugi

X
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 10, 2003, 07:53:08 pm »
Cytat: "An-Nah"
(An się spłuka na komiksy, tralala...).

Nie ona jedna du dumm du dumm du dumm...

[cash gaining system=on] :lol:
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Pokpoko

X
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 10, 2003, 08:01:09 pm »
Cytat: "Kweethul_drugi"
Cytat: "An-Nah"
(An się spłuka na komiksy, tralala...).

Nie ona jedna du dumm du dumm du dumm...

lol:
mamy dużo wspólnego mmmh mmmh mmhhhmmmm*nuci pod nosem*

Offline dehira

X
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 11, 2003, 09:04:00 pm »
choć serial jest dużo lepszy od kinówki, to i tak najpierw polecam komiks. Kilka wątków w anime jest potraktowane po macoszemu, dzięki czemu historia w kilku miejscach moze sie wydawać strasznie zakrecona. Za to muzyka jest bardzo wpada w ucho.
Film - to rzecz dla maniaków/wielbicieli serii. Zreszta choć x nalezy tez do moich zboczeń to i tak sie przy tym wynudziłam.
I niestety anime "tokyo babylon" jest w podobnym stylu. To jest przerazliwie nudne i w ogóle nie ma tam najciekawszych rzeczy z mangi.

Offline An-Nah

X
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2003, 09:59:39 am »
KYAAAAAAAAAAAA! SIOSTRAAAAAAAAAAAAA!

*Rzuca się na Dehirę*
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline dehira

X
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 16, 2003, 04:37:52 pm »
hi, siostrzyczko^^
::sciska z całych sił:: ^__^
oj, spłuczemy sie na wiosne, i to solidnie, nie uwazasz?
ale kto by sie przejmował, najwyzej zaoszczedzimy na jedzeniu ;P

czy widzieliscie, ze na ankiecie jpf "co wydawac" jest Angel Sanctuary i przede wszystkim Berserk?????

Offline An-Nah

X
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 16, 2003, 05:10:10 pm »
A jest jakoas nowa ankieta?

Bo w tej co była ostanio, Berserk był... Plotki chodza, ze moze... (wiem, ze duzo osób głosowało...)

Gdzie ty się cały rok podziewałaś? Na Aiconie cię pewnie nie będzie, co? (Przedstawiłabym cię mojej córce... I Murakiego córce, zarazem...)
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Nathaniel

X
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 16, 2003, 09:44:39 pm »
Berserk w Polsce?????  :shock:
Gdzie?   :shock:
Kiedy?  :shock:


 musze .... sie .... opanowac.....   :wink:

 <wali glowa w sciane>

 juz dobrze, atak minal  :roll:
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline dehira

X
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 17, 2003, 03:05:58 pm »
An> jakos tak wyszło, sama nie wiem gdzie sie podziewałam^^
A ty? Wciaz jestes na BiA? ::tam dehiry tez dawno nie było::
Nie bede na Aiconie, brak czasu^^"

Nie wiem, czy to nowa ankieta, bo dawno tez tam nie zagladałam, ale warto zagłosować, hehe
Nathaniel, spokojnie, opanuj emocje człowieku, na razie nic o berserku w RP nie wiem, ale jak zagłosujesz, to moze cos dobrego z tego wyniknie, ne? ^^
<< a spróbuj NIE zagłosowac! :twisted: >>

córka? Murakiego? @_o, oj widze, ze duzo sie dzialo!