Autor Wątek: KKK nr 21  (Przeczytany 11809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

KKK nr 21
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 18, 2003, 11:10:38 am »
właściwie o to mi chodziło. Komiksy ,cała otoczka "ikoniczna" :wink:  jest na poziomie (czyli skierowana do czytelnika ZORIENTOWANEGO- FANA'tyka?) zaś publicystyka dla komiksowych przedszkolaków. Dochodzi do sytuacji,że każdy definiuje samą idee komiksu,zamiast pisać o komiksie jako takim...

Rzekłem! Ultra mega madafaker :D  exxxpert od KKK i KZetu :wink:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline pookie

KKK nr 21
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 18, 2003, 11:29:22 am »
Maciej, proszę Cię napisz, w których tekstach dopatrzyłeś się definowania idei komiksu.
 for Pookie

Anonymous

  • Gość
KKK nr 21
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 18, 2003, 01:25:29 pm »
Cytuj
. Komiksy ,cała otoczka "ikoniczna" :wink:  jest na poziomie (czyli skierowana do czytelnika ZORIENTOWANEGO- FANA'tyka?)


odkad pamietam kkk obrywalo za komiksy za ich niski albo inaczej nie zadowalajacy poziom...
zreszta sma sie tego czepiam
i mi nie pasuje
a ty jeste spierwszym maderfakierem:) ktory twierdzi inaczej

Cytuj
zaś publicystyka dla komiksowych przedszkolaków. Dochodzi do sytuacji,że każdy definiuje samą idee komiksu,zamiast pisać o komiksie jako takim...


definuje????
chlopie przyznaj sie ze nie czytales...
 :wink:
wiesz co dziwna sprawa ale bezjakiegos wzoru czy instrukcji kazdy z autorow zaprezentowal identyczne podejscie - zaczynamy bardzo prostioo kto kiedy zaile rysowal dany strip czyli standart nie dla totalnych ksperckich wiadomokogo
alepo takim wstepie i kilku podstawowych info kazdy z autorow pieknie rozwinol temat w nie banalna strone i ciekawie mi sie tekst pookiego bardzo podobal:)
ni mniej ni wiecej tylko kkk ma swietnych publicystow i daj boze tak pozostanie

Offline Błendny Komboj

KKK nr 21
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 18, 2003, 04:49:36 pm »
Cytat: "mykupyku"

z ciekawości zapytam: czy mój tekst w ostatnim KKK o V for Vendetta jest publicystyką dla laików totalnych, bądź głupków?

Ani dla lajków ani dla głupków, tekst jest ok z jednym ale - za bardzo dałeś się ponieść uczuciom pod koniec ;)

Cytat: "mykupyku"
złośliwie dodam, że korekta puściła w tekście literówki i nawet mój email jest z błędem :)

Zauważyłem i mi zgrzytało. Np. to, że akcja "Vendetty" rozgrywa się w 1997 a nie, jak jest w tekście, w 1987.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Maciej

KKK nr 21
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 20, 2003, 10:31:59 am »
Warstwa "ikoniczna" :wink:  to np idea zestawienia pasków (i owe paski) w nowym KKK-pomysl nawet fajny. Ale co z tego, skoro wszystko co napisaliscie juz wiedzialem?
Nie pisaem o jakosci samych komiksow(Sznajder byl wporzo :wink: ).
Nie jestem znawca  :( ,ale ot tak, czasem w przekroju czy empiknjusach sobie poczytam o komiksach... a pozniej mam to czytac jeszcze raz w KKK???? Sorki,ale tyle wolnego czasu to ja niestety nie mam.

W dodatku,co to za magazyn dla nastolatkow??? Co ty mi wciskasz? W poprzednim numerze na co trzecim kadrze pani robila panu loda,w tym numerze ksiadz sadomaso,komiksy o "k***a" i "sperma" (cytat z L).
 DLA JAKICH NASTOLATKOW??????? Troche Ci sie "target" pomylil.?? :?


Artykulu o "Vjak Vendetta" oczywiscie ze nie czytalem :wink: .Nie mialem okazji przeczytac komiksu.Jak tylko przysla z postu i zapoznam sie z tym dzielem to OBIECUJE ze pojde do empiku i sobie ten art przeczytam. A potem podziele sie moimi wrazeniami.......
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
KKK nr 21
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 20, 2003, 10:40:18 am »
Cytuj
Warstwa "ikoniczna" :wink:  to np idea zestawienia pasków (i owe paski) w nowym KKK-pomysl nawet fajny. Ale co z tego, skoro wszystko co napisaliscie juz wiedzialem?


tos chlopie ekspert bo ja chwilke posiedzialem i pomyslalem zanim stwierdzilem ze w dibercie jest wszystko co w stripach najlepsze i kilka pomyslow sobie nie zerznal ale zaadaptowal...
ale jezeli ty to wiedziales to zapraszam do wspolpracy z redakcja :)

Cytuj
Nie pisaem o jakosci samych komiksow(Sznajder byl wporzo :wink: ).
Nie jestem znawca  :( ,ale ot tak, czasem w przekroju czy empiknjusach sobie poczytam o komiksach... a pozniej mam to czytac jeszcze raz w KKK???? Sorki,ale tyle wolnego czasu to ja niestety nie mam.


hmmm w przekroju nie przeczytasz tego co w kkk w przekroju dunin wcisnie ci nadzwyczajnych z poslowiem maslowskiej
a recenzujac opisze fabule danego albumu i na tym konczy

Cytuj
W dodatku,co to za magazyn dla nastolatkow??? Co ty mi wciskasz? W poprzednim numerze na co trzecim kadrze pani robila panu loda,w tym numerze ksiadz sadomaso,komiksy o "k***a" i "sperma" (cytat z L).
 DLA JAKICH NASTOLATKOW??????? Troche Ci sie "target" pomylil.?? :?


target targetem fakty faktami...



Cytuj
Artykulu o "Vjak Vendetta" oczywiscie ze nie czytalem :wink: .Nie mialem okazji przeczytac komiksu.Jak tylko przysla z postu i zapoznam sie z tym dzielem to OBIECUJE ze pojde do empiku i sobie ten art przeczytam. A potem podziele sie moimi wrazeniami


no i wyszlo szydl;o
wali bzdury- kazdemu sie zdarza nawet mi  :wink:
i jak to zwykle bywa strzeliles w proznie- czyli w autorow w kkk ale gdy sie nagle okazalo ze pisze tam mqpq..to sytuacja sie diametrialnie zmienia...:)
oj chopie chopie...

Offline Maciej

KKK nr 21
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 20, 2003, 12:02:19 pm »
Wiedząc,że w KKK jest Puki, stawiałem też na MyQ. Nie był to więc jakiś strzał w próżnię...

Sytuacja wcale się nie zmienia. :D



Fakty faktami-tym gorzej dla faktów
                                    Stalin :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
KKK nr 21
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 20, 2003, 12:09:43 pm »
Cytuj
Wiedząc,że w KKK jest Puki, stawiałem też na MyQ. Nie był to więc jakiś strzał w próżnię...


no i widzisz mimo ze tego numeru nie robilem a jedynie goscinnie wystepowalem to i tak z racji funkcji biore to na siebie..i do siebie..
jezeli masz cos do kkk albo mozesz miec
nie wmawiam ci ze kkk to pismo ze wszech miar idealne albo cos takeigo...jesli cos masz to wal smialo poto jets ten temat ale chlopie z sensem...
ze man nie ma latwo... :wink:






Cytuj
Fakty faktami-tym gorzej dla faktów
                                    Stalin


moze ale sypiac cytatami :
gdy slysze slowo kultura chwytam za pistolet.....taki cytat:)

Offline Maciej

KKK nr 21
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 20, 2003, 12:19:29 pm »
TAK TAK!!! Właśnie po to jest ten topik!

Czy ty naprawdę nie rozumiesz o czym ja tu piszę?????????????

Kto jeszcze nie rozumie?????

Spytam inaczej- KTO ROZUMIE?????

NIKT?

To ja sory :(
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
KKK nr 21
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 20, 2003, 12:33:19 pm »
Cytat: "Maciej"
TAK TAK!!! Właśnie po to jest ten topik!

Czy ty naprawdę nie rozumiesz o czym ja tu piszę?????????????

Kto jeszcze nie rozumie?????

Spytam inaczej- KTO ROZUMIE?????

NIKT?

To ja sory :(


oj chopie chopie ...
jasne ze od narzekania i (moze) chwalenia ale z sensem a nie przeczenia sobie samemu nie mam nic przeciwnko najezdzaniu na kkk sam to robie/robilem jak jest zle to jest zle i dobre checi tego nie zmienia..
liczy sie tylko to czy to co mowisz ma sens
dla mnie ajko nomen omen redaktora publicystyki
taki tekst w ktorym mowisz ze
jetsescie dla fanow i hermetyczni a jednoczesnie dla laikow to powiem ci ze lekka mnie podpinkala takie stwierdzenie bo to zadne stwierdzenie...
trudno zeby - chyba ze jestesmy tacy super hiper coll - w tekstach kkk zmiescic dwie kompletnie wykluczajace sie cehcy
a pozatym dalej niewiele powiedziales..
troche sie oburzyles i tyle
pozatym mowiles o definicjach komiksu choc takowych nie ma tam..
sam nie za bardzo wiesz co piszesz i probujesz ze mnie zrobic debila
 nic do tej pory nie powiedziales po prostu a takie sprzeczki stary to wiesz spuszczam po kiju bo albo zachowujesz sie powaznie i mowisz nie lubie/niepodoba mi sie bo to i to i tamto albo walisz jakies dziwne brzmiace wewnetrznie sprzeczne kawalki w ktorych dajesz do zrozumienia ze nie czytales ale chciales sobie ot tak popisac bo why not?
tak tez mozna ale nie dziw sie jezeli ktos ci to wytknie
czekam cholera na rozsadna krytyke tego co robimy
ja chcialbym robic super pismo ale moze po prostu czegos nie widze...
nie znam sie albo brak mi doswiadczenia
nie wiem  
czekam na takie uwagi
inne tez sa okej przynajmniej mozna zbic nude w pracy:)

Offline wilk

KKK nr 21
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 20, 2003, 09:59:04 pm »
Cytat: "Maciej"
-wywiad Wilka z Ostrym

Szefie!!! Czy ktoś Cię do tego ZMUSZAŁ? Gościu nawijał jakieś brednie o przerysowaniu i kształtowaniu własnego stylu, a Ty mu pięknie przytakiwałeś! Co to miało być? Kizianie się pytkami po szyjach???Rozumiem, że robiłeś wywiad ze swoim IDOLEM,ale przegiąłeś! To była niesmaczna propaganda a nie wywiad.

(no i teraz będzie,że czepiam się wywiadów. Po kazetowych recenzjach przyszedł czas na "wywiady")

Po kolei.

Nikt mnie do niczego nie zmuszal.
Nigdy nie ukrywalem ze tworczosc Ostrowskiego lubie.
Co do dziecinad z idolami to zapewniam ze ten przytyk jest zupelnie chybiony. Idolow po prostu nie mam. Sa tworcy ktorych co najwyzej podziwiam (Ostrowski nie jest jednym z nich - tego po prostu, jak pisalem, lubie)
W wywiadzie wyrazilem moje osobiste zdanie. Staralem pytac sie o mozliwie najwiecej rzeczy. O ile pamietam bardzo pochlebnie wyrazilem sie jedynie o Plastelinie ale co to ma wspolnego z propaganda? A kiziac czy merdac czy tez jak to sie w mlodziezowej nowomodzie mowi moga sie nawzajem czytelnicy komiksow w ktorych to slownictwo wystepuje.
Faktem jest jednak ze nie jestem specjalnie zadowolony z odpowiedzi. Byly po prostu po lebkach i nie wyczerpujace. Mozna zerknac do wywiadu z Janem Korczynskim w KZ. Roznica w odpowiedziach jest kolosalna. Na plus oczywiscie Janka.
Czy ja przytakiwalem na jakies odpowiedzi? Doprawdy, chyba mam juz jakas pomrocznosc...

I na koniec - gustow jest tyle ilu czytelnikow. Czy przepytujacy nie moze w wywiadzie wyrazic swojego zdania albo, co gorsze, ma dostosowac sie do opinii wiekszosci?

Offline pookie

KKK nr 21
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 20, 2003, 10:26:13 pm »
Maciek, pożyczę Ci nowy numer KKK - Ty sobie na spokojnie wszystko przeczytasz, a potem ewentualnie zmiażdzysz na forum. Szkoda, że nie jedziemy razem, to wziąłbym do poczytania w pociągu...
 for Pookie

Offline Maciej

KKK nr 21
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 22, 2003, 12:00:59 pm »
Szkoda... :(

Ale prace domową odrobiłem,więc nie musisz mi już pożyczać KKK :wink:

1. MQPQ- Poczucie humoru tego Pana poraziło mnie!!!!
On umi pisać - to sie wie! Recka totalnie egzaltowana i emocjonalna! Ach! Komediancie! Wszyscy dali się NABRAĆ!!! Te pytania... CZYM JEST DOBRO? CZYM JEST ZŁO? (czy coś takiego :) ) HAHAHAHAHAHAHAHAHA Zapomniałeś dodać - OOOOOOO!!! Hostio przenajświętsza!!!!
Karolu! Czy Ty wziąłeś ten tekst na SERIO?

MQ pobił sąsiadującego BIRKA!
Pytanko: kto jest tłumaczem "32 grudnia?" Birek?

2. Przedwstępniak Śmiałkowskiego. Gdybym przeczytał to wcześniej, nie byłoby żadnej dyskusji... W kilku pierwszych zdaniach gość pisze o fanowstwie i laikach, oraz o założeniach programowych KKK. Czyli pisząc o tej dziwnej dychotomii wcale się nie mijalem z prawdą.

Moja wina - moglem przeczytać wcześniej. Tam była odpowiedź....Najwyraźniej to JA pomyliłem targety :wink:

A tak, Karol robi ze mnie idiotę,który pisze coś bez sensu :( .
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
KKK nr 21
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 22, 2003, 12:08:46 pm »
Cytuj
MQPQ- Poczucie humoru tego Pana poraziło mnie!!!!
On umi pisać - to sie wie! Recka totalnie egzaltowana i emocjonalna! Ach! Komediancie! Wszyscy dali się NABRAĆ!!! Te pytania... CZYM JEST DOBRO? CZYM JEST ZŁO? (czy coœ takiego :) ) HAHAHAHAHAHAHAHAHA Zapomniałeœ dodać - OOOOOOO!!! Hostio przenajœwiętsza!!!!
Karolu! Czy Ty wzišłeœ ten tekst na SERIO?


hmm serio nie serio i tak sa tam teksty ktore mnie sie podobaja bardziej
chociazby tekst pookiego o K&C


2.
Cytuj
Przedwstępniak Œmiałkowskiego. Gdybym przeczytał to wczeœniej, nie byłoby żadnej dyskusji... W kilku pierwszych zdaniach goœć pisze o fanowstwie i laikach, oraz o założeniach programowych KKK. Czyli piszšc o tej dziwnej dychotomii wcale się nie mijalem z prawdš.


i tak i nie - uwielbiam to sformulowanie:) ty nam/mi zarzuciles fanowstwo i pisanie dla idiotow
a kkk nie jest zinem nie ejst fanowskim pismem jak nie przymierzajac aqq inny linnia..
i tyle aqq spelnia inne zadania itd kkk inne



Cytuj
A tak, Karol robi ze mnie idiotę,który pisze coœ bez sensu


hola hola nie robie z ciebie idioty bez przesady ...
powiedzialem ze ci debilnie wyszlo a to akurat takie klasyczne pierdzielniecie czegos nieprzemyslanego zdarza sie kazdemu..
pozdrawiam

Offline Maciej

KKK nr 21
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 22, 2003, 12:16:18 pm »
Odpuszczam sobie :wink:

Bez urazy

pozdrawiam też :)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

 

anything