Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Mordheim

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce

(1/66) > >>

skolo:
jak w tytule. Wszyscy, ktorzy maja chec zadania pytania ktore bandy sa oficjalne i kogo najlepiej wybrac polecam arta, ktorego wlasnie dzis zamieszcze na gildii.

Jakiekolwiek dodatkowe komentarze mile widziane co do plusow i minusow poszczegolnych band. Bede dodawac do arta.

Pozwoliłem sobie przykleić temat, by każdy nowy trafił tu zanim zasypie nas zdublowanymi tematami ;-)

drach

drachenfeles:
Veni vidi vino ;-)

Ciekawe zestawienie, ale brakuje tam wielu band, np z Karak Azgal.
Druga rzecz, która rzuciła mi się w oczy, to charakter norsów, oni nie są za chałasem, od setek lat wybijają hordy futrzaków i innych pasqudników najeżdżających ich ziemie.
Faktem jest, że niby rycerze chaosu to skąd się wywodzą, ale ta banda reprezentuje wyprawę łupieżczą skierowaną na świątynie slaanów, a nie  bohaterów khorna.

A tak na koniec chciałbym dodać, że moim zdaniem najbardziej przepakowane bandy to:

Bestmeni, Amazonki, Shadow warriorsi, Highelfy i Lizardmeni.

Aha, w tabelce brakuje rozróżnienia, na oficjalne i nieoficjalne, a o to chyba chodziło nie?

skolo:
zestawienie dotyczy wlasnie TYLKO oficjalnych band. Norsi to definitywnie chałas jak na moje oko.

drachenfeles:
Skoro tylko oficjalnych to cała lustria odpada, gdzieś w postach zrobiliśmy listę tylko oficjalnych band. Post: oficjalne bandy.

Norsi z natury zbyt dobrzy nie są, ale nie wszyscy są kultystami chałasu, polecam artykuły o norsce ze strike to stun issue 5.

skolo:
Hm...za oficjalne uwazam wszystko to co pojawilo sie w Town Cryerach.
Oczywiscie na www.mordheim.com Lustria jest nieoficjalna, lub raczej "wersja testowa" niemogaca sie pojawiac na turniejach, ale w takim razie jak wyjasnic pojawienie sie nowych Amazonek w TC23?

zobaczymy...proponuje zeby tabelka zostala taka jaka jest, a Ciebie Drach prosze o uzupelnienie tabelki o reszte band w wolnym czasie, jezeli tylko bedziesz miach ochote. Mozemy sie tak umowic?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej