trawa

Autor Wątek: Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce  (Przeczytany 144964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #225 dnia: Marzec 19, 2006, 04:54:47 pm »
Nie rozumiem o co chodzi.

Offline Motorek

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #226 dnia: Marzec 19, 2006, 07:39:40 pm »
Ja też za dużo wczoraj wsiorbałem spaczeniowych tokenów i jeszcze mnie trzyma... Tak to już jest, że na prowincji gramy kartonikami w piwnicach...
Pozdro ;)

Offline Mistrz wałków :)

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #227 dnia: Marzec 19, 2006, 10:13:09 pm »
Kretek chciał w kulturalny sposób powiedzieć że zasady grania figórkami GW można sobie wsadzić... miedzy słoiki z kiszonymi ogórakmi :D

A tak powaznie używajcie figóre z poza GW.. To bardzo urozmaca grę. I w dodatku ułatwia sprawe zminiejszonej dostępnośći modeli GW.

Ps. To ja do was chłopaki wbijam się z pudełkami po pizzy.. Nie ma to jak zagrac w mordke na pudełkach po pizzy :D  :D
Kamil. (miszczu)

Offline Motorek

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 20, 2006, 10:27:13 am »
Musley czytaj uważnie posty kolegi klubowego ;)Mistrzu masz rację w 75%.
Pozdro ;)
PS: Pudełko po pizzy, spoko ;) Na Dragonie jak ludu się zeszlo mielismy robic z pudelek po pizzy makiety bo troszke brakowalo :oops: Koniec końców nie robilismy ;)

Offline Valten

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 17, 2006, 06:03:59 pm »
przeczytałem to i pomyślałem ze cos wam napiszeja z brejdakiem grałem kiedys na stole który miał kreski równo co 20 cm(8") to było smieszne dopuki sie nie skapnoł gralismy tez na kupie gruzu to terz było śmieszne dopuki nie spadła mu cegła na reke ( no na palec) graliśmy na podłodze a za makiety robiły 2 domi barbi to było zenujące :D  8)  :?  :lol:   :badgrin:
grłem tez  z kumplem w barówie za makiety robiły zapalniczki popielniczki i kufle (ludzie sie na jak patrzyli jak na popapranych) ale było spoko :D  :lol:
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline Ciha1984r

Noob od Noob i jest nowa przygoda :P
« Odpowiedź #230 dnia: Maj 16, 2006, 07:41:24 am »
Witam stawiam dopiero swoje kroki w mordce i niedawno nabyłem 2 bandy na allegro - reikland oras skawenów. Mordka od dłuzszego czasu mi się podobała ale przyrzekłem sobie że się ograniczam tylko do chronopii i warzona (mam jeszcze od holery figsów do LOTRa ale je tylko maluje).
No i jak to bywa nowi maj pewne pytania ztego co cztam tutaj sobie na forum jak klikacie:
- gdzie w okolicy warszawy mozna z kimś pograć?
- jak jest ze stronnikami działają jako grupa ale jak kolo ma inna broń to jest w innej grupie, a jak grupa poniesie straty i dokupowaie nowego? jak jest z tymi panami (a i jak stronnik zabije to cała grupa dostaje expa?)
- jak bohaterowie na starcie maja expa to sami wybieramy co dostaną? i sukcesywnie jak jest z tym puźniej?
zas płynie swiat sie zmienia pozostaje pytanie kto bedzie pierwszym a kto ostatnim...

Offline MiSiO

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #231 dnia: Maj 16, 2006, 11:59:11 am »
Herosi nie dostają EXPA za posiadane na starcie doświadczenie. Pokazuje ono jedynie jak doświadczony jest nasz heros. Jak heros dojdzie z dośw. do ciemniejszej kratki dopiero rzucasz w tabeli rozwojów... wcześniej NIE.

Stronnicy muszą mieć w obrębie grupy taką samą broń. Można dokupić do grupy [max. 5 w jednej grupie] ale cała grupa MUSI mieć taką samą broń.

Stronnicy nie dostają EXPA za zabicie przeciwnika. Tylko za przeżycie bitwy cała grupa dostaje 1 pkt. Poziom dla grupy oznacza podniesienie jednaej wylosowanej cechy o 1. Dla każdego członka grupy.

Polecam temat KTO JEST KIM W MORDCE - tam się omawia problemy dla początkujących.

Pozdrawiam

Offline bardo

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #232 dnia: Maj 17, 2006, 04:23:17 pm »
Cytat: "MiSiO"


Polecam temat KTO JEST KIM W MORDCE - tam się omawia problemy dla początkujących.

Pozdrawiam


a gdzie my teraz jestesmy :p ??

Offline Wojtek_Krz

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #233 dnia: Maj 17, 2006, 05:51:44 pm »
posty zostały tu przeniesione

Offline Ciha1984r

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #234 dnia: Maj 17, 2006, 10:47:06 pm »
no mozliwe że mi sie pomerdało i gdzie indziej wklepałem tego posta.

A jak kolo został zdjety z placu boju ale potem sie okazuje że przezył to dotaje xpa za przeżycie bitwy czy nie bo jednak został zdjety  z placu boju?
zas płynie swiat sie zmienia pozostaje pytanie kto bedzie pierwszym a kto ostatnim...

Offline Wojtek_Krz

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #235 dnia: Maj 18, 2006, 01:35:47 pm »
yes tak da oui ja ;)

Offline KuRaRa

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwiec 15, 2006, 11:31:36 am »
• Beasthunter z Empire In Flames
• Highwayman z Empire In Flames
• Roadwarden z Empire In Flames


Czy powie mi ktos gdzie moge znaleść zasady do tych panów.
 
Tylko stronki Groana nie podawajcie ;)  :D

Offline MiSiO


Offline Loec

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #238 dnia: Lipiec 30, 2006, 10:57:23 am »
Witam!

Jestem graczem w Warhammera, moja armia to WE. Niedawno nasz klub zainteresował się Mordheimem. Chciałem grać Kislevem i miałem już garśc pomysłów na całą bandę i jej konwersje i kiedy zamierzałem kupować w pewnym znanym sklepie internetowym ;) okazało się, że jak na złość został
wycofany z sprzedaży. Niechcemy grać turniejowo, tylko towarzysko, więc chciałem się zapytać gdzie moge znaleśc jakiś solidny autorski opis bandy leśników? ( wiem, że nie pasują do klimatu, nie musicie mi mówić ;) ) Albo czy jest jeszcze możliwośc zakupienia jakiś kislevitów?

Pozdrawiam

Offline Nazroth

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 30, 2006, 11:09:18 am »
Kislev zostaje wycofany ze sprzedaży, ale w wielu miejscach jest jeszcze dostę
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

 

anything