Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Mordheim

Dla nowicjuszy: Kto jest kim w Mordce

<< < (65/66) > >>

Błotnik:
Ciekawą sprawą jest wykupienie najemnego Black Orca, który neguje animozję w drużynie, ma heavy armour, dwie siekiery i oburęczną broń...
Staty niemal jak u szefa, jedyny problem, to koszt kupna, który i tak jest niższy niż możliwości.

barker_s:
Nie wiem, czy za podobny (nawet mniejszy) upkeep nie wolalbym wziac ogra. Jak bede mial mozliwosc, to przetestuje czarnego orka.

A propos animozji, to jak ona dokladnie dziala? Czy przebywanie stronnikow w poblizu bossa/bohaterow ja neguje? Czy stronnik moze z powodu animozji zaatakowac bossa? Czy goblin moze rzucic sie na orka (to byloby glupie z jego strony)? Albo podrecznik nie porusza tych kwestii, albo ja niedokladnie czytalem.

Wojtek_Krz:

--- Cytat: "Błotnik" ---Ciekawą sprawą jest wykupienie najemnego Black Orca, który neguje animozję w drużynie, ma heavy armour, dwie siekiery i oburęczną broń...
Staty niemal jak u szefa, jedyny problem, to koszt kupna, który i tak jest niższy niż możliwości.
--- Koniec cytatu ---


Który ofkorz jest nieofifcjalny a zasada negowania animozji niszczy klimat całej bandy.

barker_s:

Nie, bos nie neguje animozji. Gobas nei może rzucic się na orka, ale ork może na gobosa i na szefa.

Skavenblight:
Nom, black orc jest nieoficjalny.
Zresztą animozja to fajna rzecz :) Naprawdę i z nią orkowie to świetna banda.

MK:
W sumie rzadko wypada, żeby działo się coś naprawdę złego. Orki bez animosity to nie orki :).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej