trawa

Autor Wątek: Wiedźmini w Mordheim?  (Przeczytany 9087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BuXi

Wiedźmini w Mordheim?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 12, 2007, 08:08:05 pm »
Krasie są fajne... moja banda czeka sobie na pomalowanie :P a jutro... jutro idę po skavenki :D Aha, przy okazji w jakim sensie chcesz sie zajmować krasnoludami ? co im chcesz zrobić ?:P

Offline nahar

Wiedźmini w Mordheim?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 12, 2007, 09:53:58 pm »
Wiesz ten pomysł z wiedzminem to raczej mocno hobbystycznie - nie bardzo poza gronem znajomych sobie tym pograsz.

Krasnale są bardziej akceptowalne.
Choć najlepiej zrobić uniwersalna bande co to ew moze byc "wiedźminiami" a normalnie to najemnicy.

Mi za to po głowie choć pomysł z westernem. Taki skirmish w klimatach sergio leone.

Pewnie coś jest ale prosto byłoby zaadaptować Mordheim lub raczej Necromunde.
paweł

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Wiedźmini w Mordheim?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 12, 2007, 10:22:32 pm »
Z autorskimi pomysłami to jest tak, że się trzeba napocić, nakombinować, żeby to było względnie wyważone, opisać, uzasadniać, w końcu zaprezentować ludziom, którzy powiedzą "spoczko, ale pograsz tym tylko w domu", podczas gdy i tak najzajebiściej się gra najemnikami. Więc dobrze jest dać wiedźminowi spokój.

Offline Gondoller

Wiedźmini w Mordheim?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 13, 2007, 12:47:04 pm »
No, przekonaliście mnie  :)

kraśki muszę skompletować (na razie mam 3) no i pewnie w tym tygodniu kupuję zestaw figurek nowoczesnej armii amerykańskiej (1/72)- będę grał z bratem w stargrunta II  :badgrin:  no i może kogoś jeszcze wciągnę, bo tanio wychodzi  :badgrin:

Offline Mistrz wałków :)

Wiedźmini w Mordheim?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 13, 2007, 05:13:41 pm »
Ja proponuje koledze złożyc dowolna bande, która może mieć imperial assasaina.. Jest on prawie idealnym odwzorowaniem wiedzmina :)

Ewentulanie ludzka lub WH i rozwijać jednego z bochatrerów pod tym kontem :)
Kamil. (miszczu)

Offline Gondoller

Wiedźmini w Mordheim?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 13, 2007, 06:01:13 pm »
też może być fajnie... zresztą, kto powiedział, że wiedźmin ine może istnieć w tym świecie? czytaliście Panią Jeziora? Ciri przeniosła ich do innego Świata - równie dobrze mógł to być Stary Świat :P

na razie najważniejsze są kraśki.. jakby co :)


PS.
BuXi, widzę, ze interesujesz się Azją?  :D

Offline BuXi

Wiedźmini w Mordheim?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 13, 2007, 06:49:27 pm »
Bardziej bym powiedział, że Azjatycką płcią piękną ale takie stwierdzenie również można zaryzykować. A w ogóle jakby komuś się bardzo nudziło mógłby spróbować stworzyć swój własny system skirmishowy Wiedzmin... MG, drużyna i potwory :D Takie troszkę D&D :D

Offline Gondoller

Wiedźmini w Mordheim?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 14, 2007, 12:22:09 pm »
eee, nie. jakby z tego na 100% były profity, to może... :D :lol:

Offline BuXi

Wiedźmini w Mordheim?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 14, 2007, 01:27:21 pm »
Materialista <_<