trawa

Autor Wątek: Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!  (Przeczytany 18460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Khogall

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 10, 2007, 12:20:36 pm »
Karnawal juz parokrotnie przegral otwarta i zmasowana walke wrecz z moim Marienburgiem, dlatego uwazam ze nie taki CoC straszny jak go opisuja ;).

A zeby nie bylo Offtopicu to musze szczerze przyznac ze macie bardzo ladne makiety klubowe.

K.
img]http://img124.imageshack.us/img124/3803/asianlv9.png[/img]
http://www.krolowamorz.yoyo.pl

Offline Skavenblight

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 10, 2007, 12:29:15 pm »
Miszczu, a co robisz, jeśli ktoś nie ma tylu kup, żeby po stracie wszystkich mieć RT? ;) zresztą - ja zawsze prawie rzucam save na demonach. 85% przypadków jak nie więcej ;)

Kamilu, Kislev jest jak dla mnie po prostu pechowy. W czyichkolwiek rękach - nigdy jeszcze nie widziałam zwycięstwa tej bandy :( no ale zakładając, że nią wygrywasz, w co nie wątpię - nigdy nie widziałam tej bandy bez sromotnych strat po bitwie :)

Khogall - prawda, że mamy różne ładne makiety, niektóre są naprawdę fajne [klocki kołchozu komorowskiego robią swoje, ale nie tylko te mam na myśli :) ], niektóre są ok. Jest też kilka wymagających renowacji lub dokończenia. Wszystkie mają zasadniczą wadę - wystarcza na 3 stoły :( dlatego wakacje upłyną raczej pod znakiem pieśni "budujemy nowy dom, tekturowy nowy dom", bo jednak turniej zobowiązuje.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Jgmaster

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 10, 2007, 01:29:30 pm »
Cytat: "Skavenblight"


Ale Karnawał DA się pokonać. Zawsze mogę mieć pecha, albo zrobić jakąś głupotę.



Taak argumenty nie do przebicia... :/
As you are we once were.
 As we are you will be"

Offline Ciha1984r

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 13, 2007, 09:55:19 pm »
Turniej skonczony?
bo jak sledziłem co po kolei się działo to miały jeszcze byc dwa spotkania...
ja ewentualnie na nastepny sie pisze mam skaweniki i reiklanderów.
zas płynie swiat sie zmienia pozostaje pytanie kto bedzie pierwszym a kto ostatnim...

Offline Dwalthrim

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 14, 2007, 07:35:19 am »
Turniej to dopiero będzie prawdopodobnie na Polconie  :D
A co do spotkań to na razie szefostwo jest na turnusie & praktykach penitencjarno-sądowych ;). Szczegóły na BP: http://wfb-pol.org/forum/index.php?f=42 , gdzie nasza szefowa Skavenblight jest modem.
Myślę, że w sierpniu znowu odpalimy granie w Pracowni. Tymczasem jakby co zapraszamy wszystkich chętnych na Mordheim do Nowej Wsi i Komorowa k/Pruszkowa.
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Ciha1984r

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 14, 2007, 10:13:47 am »
W sierpniu to bym był bardzo chętny bo w sumie juz od jakiegoś czasu mam figsy ale ludzie u mnie w osadzie niezbyt się do gry biorą ;/
A że grałem dopiero 2 razy to ogółem w praktyce i zasad i wsiegotakiego najlepiej sie uczy. ;)
zas płynie swiat sie zmienia pozostaje pytanie kto bedzie pierwszym a kto ostatnim...

Offline Skavenblight

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 14, 2007, 12:06:13 pm »
Cytat: "Dwalthrim"
Turniej to dopiero będzie prawdopodobnie na Polconie  :D

Prawdopodobnie na pewno :D

Wracam 22 lipca, mogę od 23 znowu grać :)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ciha1984r

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 14, 2007, 12:35:35 pm »
Witam w klubie tez wracam 22 a 23 planuje kogos odemnie z osady już dosiąść ;D
A polkon kiedy jest?
Znalazłem w necie o nim... cena i termin nie kusi ;/
No i pytanko czy az tak bardzo restrykcyjnie podchodzicie do tego jaka broń posiada model?
Bo u mnie nawet nie chodzi o brak części bo allegro robi swoje a racze o brak zdolności aby robic konwersje z tym ;/
zas płynie swiat sie zmienia pozostaje pytanie kto bedzie pierwszym a kto ostatnim...

Offline Dwalthrim

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 14, 2007, 01:38:10 pm »
Cytat: "Ciha1984r"
No i pytanko czy az tak bardzo restrykcyjnie podchodzicie do tego jaka broń posiada model?
Bo u mnie nawet nie chodzi o brak części bo allegro robi swoje a racze o brak zdolności aby robić konwersje z tym ;/


Nie podchodzimy restrykcyjnie ale jeśli weźmiesz figurki i bitsy to  na miejscu możemy Ci pokazać parę przeróbkowych tricków, ew.  pomóc w robieniu tychże konwersji.
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Skavenblight

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 23, 2007, 09:48:08 am »
Termin Polconu nie kusi? A co w nim takiego? A, że przed rokiem szkolnym czy sesją wrześniową, tak?

Cena owszem, nie kusi, ale turniej będzie.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ciha1984r

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 24, 2007, 04:48:47 am »
Nie kusi że inne plany juz na ten termin są ;)
Takto W wawie jak są konwenty jak lukam to terminy turnieii morki z turniejem warzona się będzie pokrywało ;/
zas płynie swiat sie zmienia pozostaje pytanie kto bedzie pierwszym a kto ostatnim...