Autor Wątek: Koherencja oddzialow  (Przeczytany 3118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darkeldar

Koherencja oddzialow
« dnia: Październik 15, 2003, 01:56:50 pm »
Witam,

Na wstepie mam zaszczyt poinformowac, ze Wroclaw rowniez wdepnal w Konfrontacje ;-)
Na razie wyglada to tak: 1 Undead, 2 Alchemicy, 1 Orki, 1 Keltowie, 2 Wolfen, 1 Gryfy (jak bedzie mozna u nas nabyc figurki ;-))

A tera konkretne pytanie. Jeśli wystawiam na 3 lucznikow tego samego typu na jednej karcie referencyjnej. Jak wyglada ich poruszanie ? Jaka musza zchowac odleglosc model od modelu ? Jesli chodzi o testy to testuja tylko raz - na caly oddzial ?

P.S.
Ma ktos z Was moze juz magie przetlumaczona na jezyk polski - chlopaki mnie mecza o te zasady.

Offline Veevoirus

Koherencja oddzialow
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2003, 02:00:01 pm »
po porzuceniu worchama spytam; co to jest koherencja?
 :wink: a tak na serio, tu nie ma takiego pojęcia. mogą biegać sobie gdzie chcą, a jedynym warunkiem jest ich jednoczesna aktywacja przy wyciągnięciu karty referencyjnej
ie pozwól,by Cię sprzedali!!
Zrób im na złość i sprzedaj się sam!!
Last.fm

Offline Alchemik

Koherencja oddzialow
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2003, 02:37:59 pm »
Co odleglosci pomiedzy modelami z jednej karty referencyjnej nie ma zadnych ograniczen - moga byc i w odleglosci 2 cm jak i 40 cm. Co do testow to sprawa jest troszke bardziej skomplikowana - teoretycznie kazdy model testuje indywidualnie - tak wiec np. jesli model szarzujacy wzbudza strach i szarzuje na grupke wojownikow z tej samej karty, kazdy z nich wykonuje test strachu oddzilnie, ale juz np. w wypadku wspolnej szarzy na model wzbudzajacy strach wykonuje sie 1 test strachu dodajac +1 za kazdego wojownika aktywowanego i szarzujacego w tym samym momencie.

W trakcie walki test inicjatywy jest wspolny dla calej grupy - to wszystko co mi do glowy przychodzi.

Magii nie posiadam ale w sumie jest prosta
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Arunazar

Koherencja oddzialow
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2003, 08:44:47 pm »
co do Wroclawia to jestem jeszcze Ja :)
Tir-na-bor jak juz beda :) [czyli mam nadzieje ze w grudniu na mikolaja :)]
ew people - new food
war,war is good !

Offline Overkill

Koherencja oddzialow
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2003, 04:11:44 pm »
1234567890987654321

Offline Arunazar

Koherencja oddzialow
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2003, 10:26:07 pm »
no ja tez za bb jestem :) zwlaszcza ze za boksik w cenie okolo 180 zl bedzie armijka za 500 ptk :)

panowie z Mythosa mowili ze na grudzien beda sprowadzac boxy a wiec moze trafi[ą] sie i te od Tir-na-bor :)
ew people - new food
war,war is good !

Offline Overkill

Koherencja oddzialow
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2003, 11:24:31 am »
1234567890987654321

Offline BeRsErK

Koherencja oddzialow
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 20, 2003, 04:00:46 pm »
Nie liczył bym ani na Pretorian a już napewno nie na Tir(tej armii nawet jeszcze u nas nie ma i nie będą ryzykować sprowadzania 30 boxów ;) )
Pewnie będą to boxy do wilków, orków i może Midków

Offline war2bone

Koherencja oddzialow
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 20, 2003, 04:03:59 pm »
Cytat: "BeRsErK"
sprowadzania 30 boxów ;) )



z tego co ja wiem to musza sprowadzac po 75 blisterkow / boxow
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

 

anything