trawa

Autor Wątek: komiksowy stuff  (Przeczytany 2903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kidd

komiksowy stuff
« dnia: Październik 08, 2003, 08:46:43 pm »
Ciekaw jestem czy zna ktos jakies dobre strony z rzeczami okolokomiksowymi typu.plakaty, figurki itp. ? Glownie chodzi mi o komiks europejski. Znalazlem co prawda jedna strone: www.a-bd.com (polecam przedewszystkim figurki z bohaterkami Manary :wink:  ); ale asortyment za bardzo zalezy od popularnosci seri - wybor plakatow z Navis spory ale z moim ukochanym Andreasem juz jest slabo. A marzy mi sie plakacik z Rorkiem na scianie. Walcie smialo jesli cos znacie.

ps. to moj pierwszy post na forum , wiec witam wszystkich serdecznie , mam zamiar wpadac czesciej

Offline Kidd

komiksowy stuff
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2003, 11:57:05 am »
Hmm, naprawde nikt sie tym nie interesuje ??

Offline graves

komiksowy stuff
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2003, 12:19:31 pm »
Hmm, Ja NIE :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Mav82

  • Gość
komiksowy stuff
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2003, 12:43:49 pm »
z tego co pamietam, na mycomicshop.com byl calkiem spory wybor roznego rodzaju plakatow, figurek i innych gadgetow (wiekszosc zwiazana z seriami made in usa)

Offline An-Nah

komiksowy stuff
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 12, 2003, 01:57:21 pm »
Ja osobiście czasem miałabym ochotę sobie coś takiego sprawić, ale po prostu szkoda mi pieniędzy... Mój kolega wydał kiedyś wszystkie zarobione na konwencie mangowym pieniądze na prześliczną, ale niesamowicie drogą figurkę Skuld. Mnie by tej forsy żal było.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Macias

komiksowy stuff
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 12, 2003, 09:53:02 pm »
podobnie ja.moze i czasem inwestowalbym w koszulke,plakat czy inny duperel,ale wole sobie kolejny komiks sprawic ( nie mowiac juz o rzeczach spoza hobby komksowego),niz n.p kubek z wilqiem

Offline MaxNecro

komiksowy stuff
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 12, 2003, 09:55:59 pm »
Ja tam koszulke Śledzia kupiłem... Ale jedna wystarczy...

Offline OSHII...

komiksowy stuff
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 13, 2003, 01:55:15 pm »
jako ze jestem jeszcze w wieku ktory pozwala na wyciaganie kasy z rodzicow ( :P ) zakupilem dwie koszulki Sledzia - "Straznika" i "Rolanda"........i tak juz nie mialem w czym chodzic wiec zaproponowalem rodzicielce ze zamowie sobie koszulki z neta, sam placilem tylko za wysylke......

Ogolnie tak jak An - nie lubie wydawac kasy na duperele "okolokomiksowe" (najwyzej koszulki, bo z tego przynajmniej jest pozytek)

Kidd - stron z takimi rzeczami jest od cholery.........google'a naprawde nie ma powodu sie bac :) (chocby ponad 20 stronicowy temat na "starym forum JPF'u" zawierajacy same linki do sklepow i poszczegolnych obrazkow z figurkami jest tego dowodem)

Offline badday

komiksowy stuff
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 13, 2003, 11:28:37 pm »
A ja mam maskotkę Garfielda Budzik w kształcie Garfielda, poduszkę -jaśka z wydzierganym a raczej wyhaftowanym przez moją Ukochaną :D kim? no oczywiście Garfieldem, kubek z Garfieldem. Widziałem też bokserki z Garfem ale nieładne :D

Offline mykupyku

komiksowy stuff
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 14, 2003, 12:33:29 am »
cóż ja mam ogólnie w dupie wynalzaki dla kaski - ale kubki Wilqu kupiłem i to zestawy dwa, bo jeden podarowałem - i się podobają ludowi


mam tez metalowy znaczek o średnicy około 30cm z logo znanym z Watchmen - żółta usmiechnięta morda - nabyłem go przez zasiedzenie, poprzedni właściciel używał go jako podstawki pod duże gary :)
opyright by mykupyku

Offline Marek Dzunga

komiksowy stuff
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 14, 2003, 01:17:05 am »
Cytat: "OSHII..."
zakupilem dwie koszulki Sledzia - "Straznika" i "Rolanda"........


Miales chyba na mysli Dozorce i Rolanda. Tez takowa posiadam( z Doziem).
MD
azywam sie Marek, nie Mareczek

Offline OSHII...

komiksowy stuff
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 14, 2003, 08:49:23 am »
Oczywiscie ze Dozorce, pomylka........

Offline Kidd

komiksowy stuff
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 26, 2003, 06:21:40 pm »
OSHII - sklepow z komiksowym stuffem jest rzeczywiscie sporo, ale glownie dot. amerykanskiego rynku. Mnie interesuje komiks francuski , a tu jest juz ciezej cos znalezc, niewaznie jak odwazby bylbym w stosunku do google  :wink:  
Liczylem ze ktorys z forumowiczow jest takim samym maniakiem jak ja.
Fakt, jest to droga sprawa, tym bardziej ze do kosmicznych cen dochodzi jeszcze droga przesylka z zgranicy..
Poki co zostaje mi zrobienie sobie plakatu samodzielnie - troche zachodu, ale przynajmniej taniej..

Offline Voytek

komiksowy stuff
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 27, 2003, 01:00:46 pm »
wow!!!to byl moj pierwszy raz na tej stronie (dzieki kidd!) milo popatrzec na plakaty z Drapiezcow , albo taka figurke postawic Camilli i Dragona na biurku hmmm.(125 Euro!!!)
Ale narazie to na patrzeniu i podziwaianiu koncze :(
ex, Drugs & CS!

Anonymous

  • Gość
komiksowy stuff
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 27, 2003, 01:21:18 pm »
nie czytasz uwaznie :P
http://forum.gildia.com/viewtopic.php?t=231

piaty post od gory, data: rok temu  :D