Autor Wątek: Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?  (Przeczytany 8431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shinji

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« dnia: Listopad 14, 2002, 10:39:01 pm »
Prosiłbym aby ten kto odpowiada wpisywał ilość ludzi o których wie że tą tematyką się interesują( czyli granie w RPG, bitewniaki, czy chć czytanie książek fantasy lub science fiction:)).

PS
Musze udowodnic nauczycielowi od angielskiego że fantasy jest bardzo popularnym tematem

Offline KrieG

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2002, 11:27:50 pm »
zobaczmy:

...tu 8, nalokalnej jakies 5, stara ekipa 3...plus reszta... bedzie okolo 20 osob /wyliczam tylko tych ktorych znam osobiscie, w realu :wink: /
Teza plus antyteza rowna sie histereza'

Offline SzAjBuS

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2002, 06:47:27 am »
bedzie conajmniej 30 osob (liczac w tym caly klub fantastyki w kotrym bywalem)
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline Adam Waśkiewicz

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2002, 11:21:19 am »
To zależy, jak definiować "znanie". Z klubu fantastyki, do którego należę, znam około pół setki członków obecnych i byłych, z innych miejscowych klubów przynajmniej dwadzieścia osób; poza tym najmniej setkę tych, których poznałem na różnorakich konwentach - ludzie, których imion nawet nie znam, ale kojarzę z twarzy. Kurczę, sporo tego. Jeżeli jeszcze podoliczać "wirtualnych znajomych" z rozmaitych forów i list dyskusyjnych, wyjdzie mała armia.  

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Kret

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2002, 01:19:09 pm »
Strzele - poznalem okoli 80 osob. Acha, KrieG - jesli i mnie liczyles, to odejmij jedna ;-) Chyba, ze mowa o Pratchett'cie :-D

Pozdrawiam

Kret

Offline KrieG

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2002, 04:29:06 pm »
Ciebie Kret liczylem jako pierwszego  :wink:  glownie ze wzgledu na Pratchett'a, toż to arcymistrz tego gatunku ;)))
Teza plus antyteza rowna sie histereza'

Offline Nivelis

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 25, 2002, 11:17:22 pm »
Samych osób grających w rpg i larpy znam ponad 50. Na uczelni i w środowisku studenckim znam naprawdę sporo osób czytających tylko książki. Jak miałbym policzyć ludzi z liceum, różnych wyjazdów, nie chcę skłamać, ale nawet nie licząc ludzi z konwentów i turnieji będzie tego ponad 150 osób! Wiem, że mieszkam w stolicy i może to co innego, ale mogę podać ponad 30 znajomych z poza stolicy, którzy żywo się tymi tematami interesują (w tym przynajmniej połowa to kobiety)

Jak masz trochę ludzi w szkole, którzy 'spełniają wymagania' to w prosty sposób możesz udowodnić temu nauczycielowi, że się myli.
Pamiętaj, że niektórzy poprostu 'wiedzą swoje' i nie przekonasz ich nawet jakbyś z manifestacją wyszedł...

cytat z pamięci:
"Świat jest taki, jaki nam się wydaje, że jest"
                                              Avalon
A chicken with its neck wrung is different from a chicken with its head cut off, but does it matter to the chicken?"
Tasslehoff Burrfoot, The Second Generation, "The Legacy"

Offline Baron Dani

...
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2003, 05:29:04 pm »
Oj sporo...

Offline sivy

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 06, 2003, 08:28:28 pm »
u mnie w miescie to sie liczy w dziesiatkach :roll:, KILKU dziesiatkach
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline SeeMoon

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 28, 2004, 03:25:45 pm »
Tak dobze to znam ok 20 ale jak by policzyc jeszcze film i gry komputerowe w klimatach to bedzie nas chyba z 1/3 Polski :)
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline Michał K.

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 31, 2004, 10:25:14 pm »
Z moich znajomych w rpg gra około 5 osób plus 5 osób czasami. W LARP GRAJĄ chyba ze 2 osoby chociarz jeszcze nie dawno było o wiele więcej. W WFB co też ma dużo związane z fantasy znam moze ze 15 osób.  
Podliczając będzie to około 30 osób plus osoby z którymi gadałem przez neta ( np przez GG ) . Powiedzmy ze 40 osób będzie...
pozdrowienia
rki i gobliny rządzą.

Offline Beast

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 23, 2004, 12:05:49 am »
Z 30 będzie spokojnie

Offline pafnucy

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 11, 2004, 08:50:19 pm »
Witam

Oj sporo tych ludzi jest. Jeśli jeszcze doliczyć ludzi, których staram się zarazić to będzie jeszcze więcej. Ale tu chyba trzeba dobrze sprecyzować słowo: "znam". Czy chodzi o ludzi, z którymi się utrzymuje kontakt, czy tylko się ich gdzieś tam poznało.

Pozdrawiam
uid rides? Mutato nomine de te fabula narratur - Horacy

Offline magratkaa

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 16, 2004, 10:00:33 am »
Witam. Praktycznie wszyscy, włącznie z moimi rodzicami. Jeśli pozostają jeszcze jakieś nieuświadomione niedobitki, to już niedługo będą nasi.....
Pozdrawiam.
A life without power will not be worth living
I would die without your gifts
I will not live as your Thrall"

Offline Jagienka

Ile ludzi których znasz interesuje sie tematyką fantasy?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 22, 2004, 07:53:54 am »
Większość rodziny, większość znajomych... Sporo własnoręcznie zwerbowałam  :P. Dużo nas, naprawdę dużo  :D...
Chciałem powiedzieć, że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
- KOTY - stwierdził w końcu. - KOTY SĄ MIŁE.