trawa

Autor Wątek: Handel/Wymiana  (Przeczytany 242549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline X

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 26, 2004, 09:38:22 pm »
KUPIE BOX DO ORKÓW I DO TIR-NA-BORKÓW
opo666

Offline Marios

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 27, 2004, 06:56:45 am »
kupię pierwszy wzór fire spittera do midnoru(taki niebieski z tańczącymilaleczkami).
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline viral

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 01, 2004, 11:23:32 am »
sprzedam otwarty blister Kelt Hunterow 01.
prosze o kontakt na prv

Offline _Wychwethyl_

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 04, 2004, 12:57:09 pm »
Sprzadam Sasie Samaris 2 Ink. wersje piesza wraz ze wszystkimi kartami. Wyjeta z pudelka sklejona niepomalowana. Cena do uzgodnienia
Mam tez do opchniecia blisterek templar of the inquisition, sklejeni, niepomalowani.
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline zim

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 04, 2004, 01:28:08 pm »
Cytat: "_Wychwethyl_"
Mam tez do opchniecia blisterek templar of the inquisition, sklejeni, niepomalowani.

a za ile??  :P
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline _Wychwethyl_

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 04, 2004, 01:32:54 pm »
Jesli jestes z Wawy to nie bedzie problemow z odbiorem  i mysle ze za jakis 3 dychy ich puszcze. Zreszta jakby co to wal na priv. Co prawda teraz jestem na wakacjach, ale jak wroce to jakos bysmy uzgodnili co i jak  :D
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline BeRsErK

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 06, 2004, 11:05:19 am »
Zapraszam na Allegro - wystawione zostało mnóstwo pojedyńczych modeli w dość przystępnych cenach - aukcje są na "inne systemy".

szafa@poznań

  • Gość
Handel/Wymiana
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 06, 2004, 01:59:43 pm »
kupie wilczarzy - na stronie opisani jako łowcy 02

Offline VOSTOK

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 07, 2004, 09:17:59 pm »
:)  czyzby BigDegu to słynny generał Midnorskich armii :). sprzedajacy skradzione z magazynu Mythosa figurki, po barbarzyńsko okazyjnych cenach ? :) :):P
stapiłem na działo....
MA bitwę zespołów na Nowej Gildii wygrało :D
tzn wspaniałomyslnie oddało zwycięstwo tłumowi rozentuzjazmowanych długowłosych osobników w czarnych swetrach :D.
Niech wam bedzie ;)

Offline BeRsErK

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 07, 2004, 09:24:27 pm »
Hmmm....to nie takie proste....tajne nawet....Despota wie ;)

W każdym razie jak ktoś chce zakupić pojedyńcze modele po nieco niższych cenach niż w sklepie to zapraszam :D

Offline VOSTOK

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 07, 2004, 09:32:01 pm »
A poza allegro by się niedało?  mam ładne referencje w Mythosie :).

Cytuj
Hmmm....to nie takie proste....tajne nawet....Despota wie wink


No to właściwie, jako że jestem jednym z "CZOŁOWYCH" generałów tego pana to może jakaś wskazówka..... 8)  8)   :lol:
stapiłem na działo....
MA bitwę zespołów na Nowej Gildii wygrało :D
tzn wspaniałomyslnie oddało zwycięstwo tłumowi rozentuzjazmowanych długowłosych osobników w czarnych swetrach :D.
Niech wam bedzie ;)

Offline vanswirr

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 09, 2004, 10:12:54 am »
Panowie ( i Panie) proszę o pomoc. Wyhaczyłem na niemieckim e-buy figurkę limitowaną sethin do alchemików. Niestety braki jezykowe nie pozwalają mi dokładnie zorientowac się "co i jak" Cena na razie jest fajna, 9,5 euro.
daję Link http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=39236&item=6112093349&rd=1&ssPageName=WDVW#ShippingPayment

Nie ma m też karty kredytowej, co jest niezbędne by się zalogowac na e-buy. Może ktoś z was już kupował tam., i moze mi pomóc ?

PLEASE.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Przemas(MalleusMA)

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 09, 2004, 01:23:56 pm »
hej!
handluje co nieco na ebayu - figuka ciagle jest dostepna, gosc nie widzi problemu zeby pchnac ja do Polski (aukcja m zaznaczone wysylka na caly swita:) ) . nie liczylbym jednak na tak korzystna cene - licytacja potrwa jeszcze tydzien.....

pozdrawiam
Przemas
url]http://www.maxmini.pl/[/url]

Offline BeRsErK

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 09, 2004, 02:31:13 pm »
Przemek ma rację - zazwyczaj cena pod koniec aukcji wędruje pod niebiosa - Sethin jest dość rozchwytywana więc jeśli nie masz portfela wielkości skarbca to przygotuj się na obejście się smakiem ;)

Offline vanswirr

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 13, 2004, 08:56:18 am »
Ty nic nie rozumiesz Berserk - syndrom pokemona, bracie, syndrom pokemona.  :wall: Do tego żebym ja coś kupił to najlepszą metoda jest wycofać to z oficjalnej sprzedaży. W swoim czasie jak wchodziły nowe tyranidy do WH40K, to poważnie się zastanawiałem czy by nie kupic wszystkich starych modeli, bo "później nie będzie"- mimo że tyranidów nie zbierałem.
Jak sethin nie skoczy powyzej 18-29 dolców to ją kupię.  :twisted:  :twisted:  :twisted: I nie. Nie jestem normalny, uprzedzając komentarze.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

 

anything