Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > LOTR

Kilka pytań <LoTr>

(1/5) > >>

Maximus:
No więc od niedawna gram w LoTrA.
Kupiłem podstawke do II cześci, Uruk-Hai sprzedałem kumplowi a sobie zostawiłem 12 jeźdźców Rohanu. Na dzien dzisiejszy moja armia to dobro:
12 jeźdźców i 3 Elfów z włóczniami. Mam zamiar kupic zestaw Heros of Helm's Deep ale wiem ze i tak w jednej armii nie uzyje wszystkich herosów na raz (ach te pkt.:( ) Nie mam za bardzo pomyslu czym dopełnic moją armie Moze jeszcze kilku elfow z lukami, włoczniami  :?:
Co o tym myślicie :?:
A drugie pytanie dotyczy Roharimów. Czy ktoś mógłby podac mi wszystkie zasady związane z Rohańczykami na koniu :?:

Elrond:
Witaj Maximus.
Ja także na poważnie gram w LOTR od niedawna. Widzę, że kupiłeś Efly za 40 zł. Radzę abyś nie kupował oddzielnie Elfów - to wyniesie kupe kasy. Ja na twoim miejscu ( niedługo tak zrobię ) kupiłbym zestaw WARRIORS OF THE LAST ALLIANCE. Masz tam 16 Elfów i 8 ludzi z Gondoru.
Lub:
zestaw Wojownicy Śródziemia - masz 8 Elfów, 4 Gond i 12 goblinów z Morii.
Cena obu to ok. 70zł.
Wiem, że te figurki są trochę gorsze niż te z Two Towers - bo z plastiku, ale bardzo się opłaca. Wygląd i wielkość  mają w końcu prawie taki sam.

Z Heros of Helm's Deep radziłbym trochę poczekać - zbuduj z kumplem trochę większą armię i dopiero po tym. Z tych figurek będzie mały pożytek, bo wystawisz ich tylko kilka.

Pozdrawiam.
                Elrond.
PS: Dlaczego Maximusie zacząłeś grać w grę LOTR? Jak udało ci się skłonić ( przekonać ) do tej gry swojego kumpla?

Maximus:
Heh To w sumie długo historia. Nasza przygoda zaczeła sie od MTG. Niedawno Bioly kupił wraz ze swoim kuzynem kupił podstawke do I. Poznie gra tak mi sie spodobała ze bylem gotow dac 240 zetka za podstawke sam...Ale moj kumpel Christoph chcial sie sciepnąc ze mną.
Akurat spasowalismy sie tym ze jemu zalezalo na urkach a mnie na Rohanie. To tylko male streszczenie jak zaczołem grac...
Moze w takim razie w tym temacie opowiecie jak wy zaczeliscie grac :wink:

Bioły:
Ja jestem winowajcą hehehe :P

Maximus:
No i właśnie zgłosił sie winowajca.
Jeszcze jedno pytanie: Przypomniało mi sie ze istnieje zasada dotycząca dosiadanie konia lecz nie znam jej treści dokładnie, a nie moge grac w.g. zasady ktorej do konca nie znam :D wiec jezeli wiecie cokolwiek na ten temat napiszcie:D
 :arrow:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej