Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

Ten wspaniały świat Troy!

(1/12) > >>

krytyk:
Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam klimat komiksów dziejacych sie w magicznej krainie Troy. Wiem że prezentowany tam czarny humor jest mocno kontrowersyjny, ale nie raz przywoływał usmiech na mojej twarzy.
A co wy myslicie o świecie Troy? Co waszym zdaniem jest lepsze seria o Lanfuscie czy moze o Trollach? Jaki jest najlepszy (wydany w Polsce) album dziejacy sie w Troy? Ogólnie rzucam hasło podyskutujmy.

Ja po przeczytaniu "Kości Magohamotha" wciagnełem sie z świat Troy (innymi słowy "wpadłem w niego jak sliwka w kompot"). Uwielbiam Lanfeusta, choć kolejne albumy serii są troche slabsze niz pierwsze. Ale daj nam Boze wiecej takich "słabszych" komiksów. Teraz jednak o wiele bardziej bawi mnie opowieść o Trollach. Wybór jednego najlepszego albumu to dla meka, ale najbardziej chyba spodobała mi sie:
"Opowieść o Trollu". jak tu sie nie uśmiechać zwiedzająć wioske Trolli i poznajać ich "kulture" ;-) i styl życia.

JANKE'S:
pewnie jestem w mniejszości ale nie widze w nich nic co by mnie zainteresowało. przeczytałem kilka albumów i nic. troche takie popłuczyny po "w poszukiwaniu ptaka czasu".
widać nie mam juz poczucia humoru  :wink:

xionc:
Pierwszy Lanfeust to jedyny Troy jakiego dotad przeczytalem. Sredniak.

jax:
ja wciąż czekam aż ktoś mnie skutecznie zachęci do kupowania Troy - sam nie potrafie się przekonać

krytyk:
O rany! Czy naprawde nikt tu nie lubi czarnego humoru??? Kto w takim razie kupuje te komiksy?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej