Autor Wątek: Hobbit  (Przeczytany 3094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asmodean

Hobbit
« dnia: Maj 08, 2005, 05:53:08 pm »
Witam! Czy ktoś słyszał cokolwiek o podobno powstającym "Hobbicie" :?: Z tego co wiem jest jakiś trailer ale nie wiem czy to nie plotka :?
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Noleen

Hobbit
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2005, 06:09:19 pm »
na temat Hobbita jako filmu, moge tylko zapodać ta stronę http://www.thehobbitfilm.com/ więcej niestety nie wiem =)

Offline Dereq

Hobbit
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2005, 08:31:34 pm »
film jeszcze nie powstaje...Jackson najpierw musi skonczyc swojego "King Konga" a potem zacznie dopiero myslec o "Hobbibcie"
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline darksphere

Hobbit
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2005, 12:43:41 pm »
Wszystkie źródła mówią, że istnieje tylko trailer stworzony przez fanów. Sceny pojawiające się w klipie pochodzą z LOTR/Dradonslayer/Reign of Fire...

A to adres: http://www.lathamfilms.com/hobbit2.html

Offline Maladie

Hobbit
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2005, 09:23:10 am »
Jacksona zapowiedział, że NIE nakręci Hobbita, choc były do tego przymiarki. Nawet chodziły plotki, że kręcony bedzie w Puszczy Białowieskiej. Niestety (co dla mnie nieodżałowaną jest stratą) nic z tego pewnie nie wyjdzie... :cry:

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline śmigło

Hobbit
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2005, 09:40:33 am »
Cytuj
Nawet chodziły plotki, że kręcony bedzie w Puszczy Białowieskiej. Niestety (co dla mnie nieodżałowaną jest stratą) nic z tego pewnie nie wyjdzie...

ktos z samoobrony mowil kiedys, ze w polsce ladowali talibowie. to i moze jackson nakreci hobbita w puszczy bialowieskiej.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Dereq

Hobbit
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2005, 10:51:12 am »
Cytat: "Maladie"
Jacksona zapowiedział, że NIE nakręci Hobbita, choc były do tego przymiarki.


zapowidzial po nakreceniu LOTR. lecz sytuacja sie zmieniala i P. J. NAKRECI Hobbita po King Kongu... no chyba ze pare dni temu zmienil zdanie...
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Maladie

Hobbit
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 12, 2005, 10:58:52 am »
A tak serio... Jackson nakręci Hobbita? Coś nie wierze...

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Viruk

Hobbit
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 12, 2005, 09:11:05 pm »
Chyba żadnych oficjalnych deklaracji jeszcze nie było, same spekulacje. Byłoby fajnie obejrzeć jeszcze Hobbita w reżyserii Jacksona, ale szanse na to są raczej małe. Przypadkiem trafiłem na taką stronkę http://derhobbit-film.de/indexengl.shtml Jest tam trochę ciekawostek.
Mitril nadchodzi

Offline Noleen

Hobbit
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 14, 2005, 10:33:41 am »
Tak na prawde to Jackson walczył podobno o to, by filmem zajmował się New Line Cinema, choć to też domysły, bo inne źródła mówią że Peter pozwał New Line do sądu o jakies wpływy z dochodów LOTRa czy coś..

 

anything