trawa

Autor Wątek: Bruce Campbell i Evil Dead  (Przeczytany 7903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bulasty

Bruce Campbell i Evil Dead
« dnia: Listopad 08, 2002, 01:42:15 pm »
Umieściłem fajnego newsa na gildii filmowej. Może przy okazji ruszymy temat filmów z Campbellem ? Dla mnie osobiście gość jest nie do wyj....ania.

Offline Iggy

Re: Bruce Campbell i Evil Dead
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2002, 11:46:10 am »
Cytat: "bulasty"
Umieściłem fajnego newsa na gildii filmowej. Może przy okazji ruszymy temat filmów z Campbellem ? Dla mnie osobiście gość jest nie do wyj....ania.


taaaak ja takze jak byłem młodszy uwielbiałem oglądać horrory klase b i c z tym aktorem,dzięki bulasty za tego newsa!

Offline Cujo

Evil Dead
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2002, 03:11:59 pm »
Hail to the king baby! 8)
Campbell to mistrz swiata, szkoda, ze nie zrobia Evil Dead IV :?
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Adam Waśkiewicz

Evil Dead
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2002, 09:45:17 am »
Cujo napisał:
>Campbell to mistrz swiata, szkoda, ze nie zrobia Evil Dead IV

 Za to zrobili Evil Dead 0 - nazywało się to "Within the woods", i było najbardziej klasycznym przykładem filmu tak złego, że aż dobrego. Nie wiem, czy jest to dostępne w oficjalnej dystrybucji, ja widziałem to na jakiejś zkaszanionej płytce.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline rorkboy

Evil Dead
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2003, 10:27:10 pm »
Tez widzialem within the woods no i nie powiem wartosc tego filmu jest czysto kolekcjonerska a jesli chodzi o kontynuacje to jest podobno fanowski film ' Evil dead IV : Hail to the king ' ... z Campbellem... a jesli chodzi o niego niedlugo ma grac w jakims filmie w ktorym bedzie uwiezionym w psychiatryku sobowtorem elvisa.. ktos zna jakies szczegoly ?
ttp://pocztowki.blox.pl

Offline surmik

Evil Dead
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2003, 11:18:11 pm »
Bubba Ho-tep

Year Released: 2002
MPAA Rating: Unrated
Director: Don Coscarelli
Writer: Don Coscarelli (based on the story by Joe R. Lansdale)
Cast: Bruce Campbell, Ossie Davis, Bob Ivy, Ella Joyce, Heidi Marnhout, Larry Pennell, Reggie Bannister.

http://www.flipsidemovies.com/bubbahotep.html - a tu jedna z recenzji i zdjecie BC jako Elvisa.

Po przeczytaniu dokladnie Twego posta swteirdzam ,ze mozliwe ,ze nie jest to dokladnie ten film, na pewno zgadza sie BC i elvis :o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline surmik

Evil Dead
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 13, 2003, 07:17:05 pm »
Ktora czesc Waszym zdaniem jest najlepsza? Co powiecie na 4 czesc cyklu? Jest sens? A co powiecie na Asha wystepującego w drugiej części Freddy vs. Jason??? Czekam na opinie, ciekawostki i bardzo subiektywne odczucia :D
Pozdrowienia,
Marek

Offline BeRsErK

Evil Dead
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 13, 2003, 07:41:49 pm »
Kurcze, Armia Ciemności rządzi ale śmiejaca się głowa łosia w 2 to też niezapomniana chwila :D:D
Bruce po prostu jest świetny w tego typu filmikach (gory to moje ulubione horrory ;) )

Ps. Co do pojawiania się Ash'a -  można go(a raczej Bruce'a) zauważyć w ostatniej scenie z Dark Man'a :D

Offline Kormak

Evil Dead
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 13, 2003, 10:37:20 pm »
W ankiecie powinna byc jeszcze opcja, ze sie Evil Dead w ogole nie podoba... np ja nie znosze, nie moge zadnej czesci do konca obejrzec :D

Aha, no i w sumie ten topic mozna by przeniesc na Horror?

Offline thorn

Evil Dead
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 14, 2003, 11:51:16 am »
Najlepsza IMO jest 3 z powodu jednej ale za to mistrzowskiej sceny. Cmentarz i niewyraźnie wypowiedziane (bo zapomniane) zaklęcie  :D  Mistrzostwo świata jeśli chodzi o skupienie w jednej scenie absurdu i polewki z konwencji. Co do 4... zasadniczo nie widzę przeciwskazań.
iver runs red and...

Offline Azel

Evil Dead
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 14, 2003, 02:48:54 pm »
zdecydowanie jedynka, jełsi sie bierze pod uwage horror - naprawdę mocny.

Ash w Freddy vs Jason 2? bzdura do kwadratu

Evil Dead 4? hmm, w przyszłości ma się dziac  (jak Jason X?) - nie dziękuję. chyba ze zrobią prequel jak teraz w modzie zaczyna być
url=http://www.carpenoctem.pl][/url]

www.muzyka.pl

Anonymous

  • Gość
Evil Dead
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 14, 2003, 02:57:10 pm »
dwojka miazdzy, bruce campbell jakiego juz nie ma.

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Evil Dead
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 24, 2004, 08:58:27 am »
Wszystkie świetne, ale dwójka nie do pobicia!

W tej serii podoba mi się także to, że każdy z filmów jest zrealizowany w ramach jednej konwencji, ale różnymi efektami, np. trójka to już tylko komedia, jedynka to klasyczne gore, a dwójka to taka miesznina. Może dlatego ta część najbardziej mnie przekonuje...
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline Clayman_

Evil Dead
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 24, 2004, 10:41:58 am »
jedynka odpada,to najgorsza czesc cyklu,dwojka jest duzo lepsza mimo ze tak naprawde to tylko nowsza wersja jedynki,glosuje na armie ciemnosci

-czy wymowiles zaklecie?
-no moze nie chrzanilem sie z kazda sylaba...

i jak juz wiele razy pisalem:nie moge sie doczekac kiedy ash skopie tylki fredyemu i jasonowi
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline śmigło

Evil Dead
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 24, 2004, 12:34:40 pm »
ja lubie wszystkie czesci, mam nawet z tego wzgeldu "army of darkness" w dowch wersjach (sa dwa rozne zakonczenia). co do prequelu evil dead - przeciez on istnieje od dawna - nazywa sie to "within the woods" - filmik nakrecony w 1978r, oczywiscie bruce + chatka w lesie, no i martwe zlo!
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

 

anything