trawa

Autor Wątek: Ulubiony Deck w M:tG  (Przeczytany 7705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zibi

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 28, 2004, 01:02:52 pm »
Slight to taki szybki czerwony deck, zadaje szybki damage, ma szybkie, male kreatury.
WW to White Weenie, ma male biale kreatury, jakas protekcja, itd.
Control to niebieska, albo niebieska ze splashem (dodanie jakiegos koloru), ma sporo kont, removali, itd. Kontrolujesz pole gry.

Czego jest nie rozumiesz? :)

Offline krawat

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 28, 2004, 01:59:13 pm »
juz mniej wiecej kojaze
a "jakiś extendowy deck" :?
ZAPINAMY

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 01, 2004, 02:19:25 pm »
Extended to typ gry...
Wyrozniamy sporo typow, np. T2, T1, Ext.

Offline wujtehacjusz

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 17, 2004, 08:30:16 pm »
Ja najbardziej lubie grac wszelkiego typu kontrolkami. A juz najbardziej Scepter-Atog (przerobka UpheawalAtoga z Izohron Sceptrami i kilkoma czerwonymi kartami). Naprawde sie przyjemnie gra i jest naprawde malo talii ktore potrafia sie oprzec takiej kontrolce sczegolnie teraz.

Offline animate

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 30, 2004, 11:12:40 am »
Wiem coś o tym, mój kumpel ma coś w podobie do tego decku, o którym mówisz.Fire/Ice strzela mi w krity, albo je cofa, a jak z sajdu w rzuci pod berło Orim's chanta, to już nic nie mogę zrobić.Niesamowite na ile sposobów można takim deckiem rozwalić mojego madnessa.Innym sposobem jest również rzucenie Upheavalla(chyba źle napisałem, ale wiadomo o co chodzi) gdy mam na stole najwięcej kritów.Ma w decku tylko trzy Psychatogi , żadnych kritów więcej, ale nie mogę mu ich zniszczyć bo zazwyczaj ma pod berłem jedną kontrę,a na ręce ma jeszcze kilka.To jest naprawdę fajny deck,ale szkoda, że nie można nim grać na juniorsach, bo on jest w Extended, a juniorsy są organizowane w T2.Szkoda, bo ten deck mógłby tam sporo zwojować.
y tu gadu gadu, a Chińczyków przybywa

Offline Szatanista

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 30, 2005, 04:16:00 am »
kiedyś dla zabawy złożylem sobie deck bez żadnych creaturek. same czary. czerwono zielony. 4 fog 4 fog patch(tak to sie chyba nazywało) i jakies tam czerwone zadające dmg(shock volcanic hammer itp) i jakies zielone do wystawiania landów
to było coś, przy dobrej ręce przez 8 tur mogłem zadawać bezkarnie dmg bez bycia pojechanym. zwykle po 4 już wygrywałem. to właśnie moja ulubiona talia ;)
ttp://struggletown.deviantart.com
http://myspace.com/strangecolours

Offline Zibi

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 01, 2005, 01:20:48 am »
Musiales trafiac na slabych przeciwnikow.

Offline Alice

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 03, 2005, 09:48:04 pm »
Nie za bardzo wiedziałam co zaznaczyćtak naprawdę, w końcu postawiłam na Sligh bo to mój deck do next
obecnie gram MBC [; I je uwieeeelbiam [;

Co do RGC, to takie coś dobrze złożone nawet ma jakieś szanse... ale bezkritowe decki zielone są za wooolne
ostatnio grał ze mną koleś RG Dragon, wystawiał Rorixa w 2 turze [; To był hardcore...
i]so i threw you the obvious
to see what occurs behind the eyes of a fallen angel,
eyes of a tragedy.
oh well. apparently nothing.
[/i]
My DEVIANT page

Offline Zibi

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 03, 2005, 10:20:33 pm »
MBC jest good, mialem kiedys takie fajne, na 4 Nantuko Shade. Co to byl za krit... ;)

Offline Alice

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 04, 2005, 12:00:17 am »
nantuko sucks, teraz się skłąda decki z tym:

I gra na nether spiritach. Po rotacji z MBC nie zostanie spiritów, i pewnie będzie Visara + Genju albo Platinium Angel.
Ja pewnie swoje przerobię na NEXT, na razie skłądam SLIGH'a [;
i]so i threw you the obvious
to see what occurs behind the eyes of a fallen angel,
eyes of a tragedy.
oh well. apparently nothing.
[/i]
My DEVIANT page

Offline Zibi

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 04, 2005, 07:25:01 am »
Nienawidze Wizardow za to co zrobili tej fajnej karciance. Ja juz dawno nie wiem czym sie gra, nie wiem nawet jaki blok teraz jest ;]

Offline Alice

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 04, 2005, 07:59:40 pm »
Jeszcze miesiąc temu też nie wiedziałam [; A teraz już przywykłam.
i]so i threw you the obvious
to see what occurs behind the eyes of a fallen angel,
eyes of a tragedy.
oh well. apparently nothing.
[/i]
My DEVIANT page

Last Viking

  • Gość
Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 05, 2005, 07:41:33 am »
Czarny Suicide z bloku "TEMPEST" :D
Rok 1998/1999 osiągałem w tej grze największe sukcesy właśnie dzięki temu deckowi. Secromancje, Zombiaki, Shadowy, Black Knighty, Priesty, Dark Rituale, Unholy Strenght (oczywiscie te z pentagramem :evil: ) Black Moony i na końcu... Hatred :badgrin:
W 3 rundzie było po grze.

Offline Vallarr

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 05, 2005, 09:44:18 am »
Opposition na saprolingach :)

do kompletu szczescia brakowalo mi tylko 1 morphlinga :) talia ta wygralem prawie wszystkie turnieje w okolicy :) raz tylko 3 miejsce :)

nie wiem jak by sobie wasze talie poradzily , skoro statystycznie od 3 tury masz 6 landow/kritow/artow zatapowanych w upkeepie ;) a potem jeszcze gorzej :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Zibi

Ulubiony Deck w M:tG
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 05, 2005, 11:31:35 am »
I na Opozycje sa sposoby ;]

 

anything