Autor Wątek: Władca Ognia  (Przeczytany 5687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubususul

Władca Ognia
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 05, 2004, 12:53:43 am »
Moim zdaniem film byłby dobry gdyby nakręcić go od nowa wyrzucając Scorupco i troszkę bardziej zapełnić świat.  W formie jakiej jest teraz moim zdaniem nie opłaca sie go oglądać, jest wiele bardziej wartościowych filmów.
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline Baldwin

Władca Ognia
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 05, 2004, 12:30:26 pm »
Cytat: "kubususul"
Moim zdaniem film byłby dobry gdyby nakręcić go od nowa wyrzucając Scorupco i troszkę bardziej zapełnić świat.  W formie jakiej jest teraz moim zdaniem nie opłaca sie go oglądać, jest wiele bardziej wartościowych filmów.


Zapełnić świat czym?Nowym smokami jedzącymi popiół?
A S corupco to tylko epizod na dobrą sprawę.

Offline kubususul

Władca Ognia
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 05, 2004, 12:53:57 pm »
Zapelnic..Hmmm..Ogladajac ten film czulem taka pustke, nie wiem jak to okreslic- pozostawil bym to wyobrazni rezysera.Moim zdaniem owe cos (kurcez nie wiem jak to okreslic) troche nudzi i zniecheca.Moze ze Scorupco jest to epizod, ale moim zdaniem psujacy charakter calego filmu.
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline Kormak

Władca Ognia
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 05, 2004, 11:01:07 pm »
Scorupco to przynajmniej jakaś fajna babka, żeby główni bohaterowie mogli mieć jakąś motywację :D
Film był oczywiście denny, ale oglądając go nie miałem poczucia straconego czasu, fajny był Matthew McConaughey - jego rola to przecież czytelne nawiązanie do Marlona Brando z "Czasu Apokalipsy" (łysina, wygląd, szaleństwo).

Smoki jedzące popiół to jeszcze nie było najgorsze - ale co z akcją w stylu "grupa śmiałków leci zniszczyć Gwiazdę Śmierci"... eee to znaczy zabić główną smoczycę.

Offline Lord_Ace

Władca Ognia
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 08, 2004, 08:11:40 am »
Jeśli już to smoka a nie smoczyce. :o Pomysł filmu jest oryginalny,wykonanie tego pomysłu niestety mierne.Scorupco nie nadaje sie na aktorke wysokich lotów,ale przynajmniej jest na tyle ładna że łatwo sie wyróżnie od smoków :)
Wszystko co nie zabija czyni mnie silniejszym"

 

anything