Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Gildia Gier Bitewnych

Malowanie <wszystkie bitewniaki>

(1/38) > >>

Maximus:
Kilka razy na tym forum spotkałem sie z pytaniami czy lubimy czy nie lubimy malować figurek do naszych bitewniaków wiec pomyslalem ze mozna zrobic ankietę :D

Jacoslaw:
Nie moge za dużo powiedzieć o malowaniu bo się do tego dopiero zabieram , gromadze wszelkie info. na temat technik malowania i innych .
Jak narazie jest to dla mnie straszne , boje się że tylko znidzcze figurke .
Jedyna pociecha to , że mam prawie same metalowe ( gobliny plastuki )
Maximus czy ty pomalowałeś już swoje figurki ?
Ja to mam malowania od cholery  :mrgreen:  :death:

Alchemik:
Poniewaz notorycznie przegrywam w kazdy sytem bitewny, wole malowac modele:) ale serio - po prostu sie odprezam sie w trakcie malowania - bierzesz model - masz jakas tam wizje - wiadomo na poczatku - rece sie trzesa - jezyk boli od przygryzania - koszmarki spod pedzla wychodza - ale z czasem - zauwazasza, ze potrafisz juz malowac bez wychodzenia poza wybrany obszar, ze w koncu widac rysy figurek spod warstw farby, udaja ci sie pierwsze cieniowania, itd. To nie jest tak ze nie da sie malowac bez talentu - rozmawialem z kolesiem ktory zajmuje sie "zawodowo malowaniem" - powiedzial ze podstawa to opanowac kilka podstawowych trikow - by modele byly pomaloane przyzwoicie i nie powodowaly wybuchow smiechu - powiedzial ze w malowaniu modeli to 95% doswiadczenie a 5% talentu - wszystko przychodzi z czasem.

Gra w systemy bitewne bez malowania jest tylko przesuwaniem pionkow po stole - gdybysmy nie malowali modeli po co by nam one byly - wystarczyly by nam kapsle, klocki, misie itp.

Dracon2:
ja powiem tak: Malowanie figurek to jest jedna z głównych zalet gier bitewnych!

Jacoslaw:
W całości się z tobą zgadzam , ale musisz przyznać ,że pierwsze malowanie jset straszne w każdym razie w moim przypadku . Może nie uwoerzycie , ale mając figurki i wszystkie potrzebne farbki jeszcze ich nie pomalowałem .Dopiero teraz się do tego zabieram  :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej