Autor Wątek: czemu forum  (Przeczytany 2794 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hex

czemu forum
« dnia: Październik 08, 2003, 07:54:19 am »
gdy logowaliście sie na forum zastanawialiście się czemu się logujecie ( na samym początku) op co ten forum i  po co ze soba rozmawiamy ???
Czy to wymiana inforamcji czy to temu że po prostu u was w mieście nie ma RPg-owców ??
Zastanawialiście się nat tym ?? mam nadzieje że tak a jeśli nie to teraz macje okazje !! :))
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Dycu

czemu forum
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2003, 09:00:26 am »
Ja osobiście poszukiwałem sprawnego, polskiego forum na temat RPG-ów. Po to by pogadać, wymieniać informacje, no i oczywiście rozwijać się. A najlepiej właśnie rozwija się poprzez rozmowę z lepszymi od siebie.

Niestety ostatnio jestem trochę zawiedziony działaniem forum. Ilość aktywnych użytkowników nie przekracza chyba pięciu. Dlaczego? Wspaniałe forum, a ludzie je olewają. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie to się zmieni.

Offline Adam Waśkiewicz

czemu forum
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2003, 10:01:13 am »
Cytat: "Dycu"
Niestety ostatnio jestem trochę zawiedziony działaniem forum. Ilość aktywnych użytkowników nie przekracza chyba pięciu. Dlaczego? Wspaniałe forum, a ludzie je olewają. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie to się zmieni.


Prawdę powiedziawszy też jestem zaskoczony znikomą aktywnością forumowiczów, złaszcza wobec faktu, że erpegowa strona Nowej Gildii cieszy się wysoką oglądalnością. Ale jestem pewien, że początek roku akademickiego przyniesie zwiększoną aktywność forumowiczów, zresztą już teraz daje się pomału zauważyć pewne ożywienie w porównaniu z okresem wakacyjnym.

 Ja na tym forum jestem, częściowo przynajmniej, z obowiązku - jako redaktor i współkoordynator działu muszę trzymać ręke na pulsie, i na bieżąco śledzić dyskusje dotyczące tekstów ukazujących się na stronie RPG Nowej Gildii - choć muszę przyznać, że dyskusji tych nie ma znowu zbyt wiele.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Dycu

czemu forum
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2003, 11:22:13 am »
Cytuj
Prawdę powiedziawszy też jestem zaskoczony znikomą aktywnością forumowiczów, złaszcza wobec faktu, że erpegowa strona Nowej Gildii cieszy się wysoką oglądalnością.


Niewątpilwie, wiele rzeczy o tym świadczy. Sam zaglądam na stronę Nowej Gildii codziennie. Głównie oczywiście z racji wielkiej ilości newsów, ale widać przecież stały napływ artykułów i innych materiałów. Więc strona żyje.

Na forum odwiedzam jedynie gildię RPG, z racji braku czasu. Jednak i na innych działach nie widzę wzmożonego ruchu. Ale poczekamy, zobaczymy. Może naprawdę trwa jeszcze wakacyjny sen.

Offline Hex

czemu forum
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2003, 12:25:17 pm »
Ja jeśli o to chodzi to staram się być jak najaktywniejszy  (przez ostatni czas) ... ale problem to brak tematów ... staram się jak mogę, aby dorzucić dużo ciekawych tematów, albo aby rozwijac stare, ale nie wiem jak waszym zdanniem mi idzie .... i mam nadzieje że po ty poscje będzie wiele inyych tematów :)
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Dycu

czemu forum
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2003, 01:12:16 pm »
Ja też staram się jak tylko mogę. Oczywiście gdy jest mało aktywnych użytkowników, to co by nie robić, dyskusje toczą się w ślimaczym tempie. Nie jestem żadnym przedstawicielem Gildiowego społeczeństwa, ale wr własnym imieniu dziękuję Hex za Twój udział na forum. Dziękuję także wszystkim, któzy bądź co bądź aktywnie uczestniczą w dyskusjach. Mam nadzieję, że uda nam się rozruszać to forum.

A może by gdzieś się zareklamować? :) W końcu Gildia RPG pośród tylu działów może być niezauważona.

Offline Adam Waśkiewicz

czemu forum
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2003, 02:00:35 pm »
Cytat: "Dycu"
A może by gdzieś się zareklamować? :) W końcu Gildia RPG pośród tylu działów może być niezauważona.


 Prawdę powiedziwszy, nie do końca jestem pewien, co masz na myśli. Reklamowanie się na innych forach NG nie ma najmniejszego sensu, ich użytkownicy są jak najbardziej świadomi istnienia fragmentu serwisu i forum poświęconego grom fabularnym. Natomiast propagowanie erpegowego forum Nowej Gildii wśród krewnych i znajomych (tudzież wśród internetowej społeczności roleplayowców) jest postępowaniem ze wszech miar słusznym i zalecanym.

Cytat: "Dycu"
Po to by pogadać, wymieniać informacje, no i oczywiście rozwijać się. A najlepiej właśnie rozwija się poprzez rozmowę z lepszymi od siebie.


 Najlepiej załóż tematy poświęcone interesującym Cię kwestiom, dyskusja powinna rozwinąć się naturalnie. A taką przynajmniej mam nadzieję.

Hex: Jeśli łaska, dbaj o poprawność językową swoich postów.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Dycu

czemu forum
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 09, 2003, 02:11:24 pm »
Cytuj
Natomiast propagowanie erpegowego forum Nowej Gildii wśród krewnych i znajomych (tudzież wśród internetowej społeczności roleplayowców) jest postępowaniem ze wszech miar słusznym i zalecanym.


Oczywiście chodziło mi o propagowanie tego forum poza ramami Nowej Gildii. Ja już od dzisiaj zaczynam namawiać znajomych na pisanie na tym forum. Poprostu trzeba zachęcić innych użytkowników do pracy. Wielu zapewne poszukuje dobrych for o grach RPG, tylko nie wiedzą gdzie je znaleźć. A na forum Nowej Gildii działów jest tak dużo, że można przeoczyć Gildię RPG.

Cytuj
Najlepiej załóż tematy poświęcone interesującym Cię kwestiom, dyskusja powinna rozwinąć się naturalnie. A taką przynajmniej mam nadzieję.


Jeśli tylko będę miał chwilkę czasu i jakiś konkretny, sensowny pomysł to napewno temat założę.[/b]

Offline Hex

czemu forum
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 13, 2003, 12:37:03 pm »
Hex: Jeśli łaska, dbaj o poprawność językową swoich postów.

sorry ale ja nie stąd pzrykro mi w polsce mieszkamdopiero od 4 lat ... np. prosze o wybaczenie ... a sam jestem przykładem tego że w mojej drużynie ( 5 osób ) jestem jedyną osobą działającą na forum po za tym czasem udzielają się Khorgal i Althenor ... staram sie kogoś nakłonić ale nie idzie ...
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

Offline Jaskier

czemu forum
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 14, 2003, 01:54:48 am »
ja natomiast szukałem tutaj informacji o bitewniakach. którymi się wtedy zainteresowałem, gildie RPG traktuję jako element dodatkowy i jak mam as to niekiedy napiszę kilka postów (np. teraz :) )

Offline Hex

czemu forum
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2003, 01:24:30 pm »
Będe strać się jak mogę aby rozwijać to forum !! :)
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"

 

anything