Autor Wątek: Pomocy z MtG!  (Przeczytany 2320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzesiek

Pomocy z MtG!
« dnia: Październik 14, 2003, 12:50:51 pm »
:stop:   :eye:   :stop:  
Witam,
Kupiłem se karty od kumpla(mam ich 169 sztuk),  kupiłem w ciemno bez instrukcji i nic niekapuje. niewiem jak w to sie gra...
Może ktoś mnie nauczyć lub ewentualnie  :alien:  kupić odemnie te karty?
 :eye:  eviloe  :eye:

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2003, 12:53:38 pm »
Jesli chcesz je sprzedac - podaj nazwy.
Jesli chcesz sie nauczyc grac - kup podstawke, lub wejdz na strony o mtg:
www.k20.prv.pl
http://mtg.rpg.info.pl
Pozdrawiam Zibi

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2003, 05:15:11 pm »
Przepraszam Gawel, lecz niechcaco usunalem twoj post (nacisnalem zly button:(). Odpowiadam jednak na twoje pytanie cz bylem na forum Poltergeista.
Bylem, ale zrobilem sobie duza przerwe z MTG i sam nie wiem kiedy wroce.

Offline Gaweł

Pomocy z MtG!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2003, 07:30:04 pm »
Spoko  :)
Jednak dobrze pamiętałem :)
Co do kart... Pewnie to są same commony, więc raczej nie sprzedasz tego chyba że za parę złociszy, lepiej przyjdź do barda, a tam napewno nauczysz się grać w magica :)
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline kaj

Pomocy z MtG!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2004, 01:08:02 pm »
Kiedys jak jeszcze interesowalem sie Magic'iem to w zasadach IMHO napisane bylo, ze kreatury (oprocz tych z Haste'em) wchodza do gry tapped. Po jakims Roku odnalazlem w szufladzie dwa zakurzone decki i pomyslalem sobie, ze moze znowu zagrac. Sciagnalem ze strony Wizards of the Coast zasady, czytam... a tam nic nie pisze o tym, ze kreatury wchodza do gry tapniete. Owszem, wyraznie jest napisane, ze nie wolno nimi atakowac ani uzywac zdolnosci, ktore wymagaja tapowania jezeli nie kontrolowalo sie ich od poczatku tury, ale o tapowaniu ani slowa. To jak te kreatury, wchodza do gry ztapowane czy nie???

Offline Khorne

Pomocy z MtG!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2004, 01:19:32 pm »
1)kaj-aj aj (przepraszam nie mogłem się powszstrzymać  :giggle:
kreatury nie wchodzą tapnięte,chyba ze wyraznie pisze ze ta kreatura wchodzi do gry zatapowana ,ale są w fazie "tworzenia",mozesz się nimi blokować lub uzywac ich umiejętności niewymagających tapowania
2)Grzesiek- http://forum.gildia.com/viewtopic.php?t=5429 jakby co :)
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce