Autor Wątek: Zrobienie konwentu..  (Przeczytany 5689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Abignale

Zrobienie konwentu..
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 08, 2003, 08:59:13 pm »
Najlepiej jednak mieć kontakty. Myśmy już sobie załatwili Pewnego Pana Grafika, który jest nauczycielem w szkole rysynku, do której mój kumpel chodzi. I taka droga to sie głównie rozchodzi.
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline Mariano

Zrobienie konwentu..
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 10, 2003, 11:07:13 pm »
Może się spotkamy, tylko nie wiem czy będe miał czas  :cry:
To widze, że moge liczyć na was w razie potrzeby bractwa ? Tak narazie po rozmowach z kumplami widze, że każdy się tego strasznie boji jak bym nie wiem co to było. Zawsze można spróbować ale jeżeli ludziom się nie chce nic robić to nie ma co się potem dziwić dlaczego rpg i fantastyka tak słabo się rozwija.
Takie pytanie jeszcze jak można zdobyć kontakt z jakimiś pisarzami ??
i]Redaktor:[/i] www.mtgnews.pl

Offline wiedzmak

Zrobienie konwentu..
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 11, 2003, 06:31:57 pm »
to zalezy. czesc chetnie pojedzie, ale oni wygladaja srednio. raczej brak tam pancernych, jestesmy mlodzi. nie masz innych bractw blizej? i z kad jestes?
ww.bitewniaki.polter.pl

Offline wiedzmak

Zrobienie konwentu..
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 11, 2003, 06:36:08 pm »
aha, parczew. hmm to jakos niedaleko od łukowa?
ww.bitewniaki.polter.pl

Offline Abignale

Zrobienie konwentu..
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 12, 2003, 02:52:48 pm »
Kontakt z pisarzami - zjaw się na paru najblizszych konwentach, daj sie poznać. Poza tym powiem w tajemnicy że moge mieć dostęp do paru e-maili...  :)
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline Mariano

Zrobienie konwentu..
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 12, 2003, 06:27:48 pm »
Łuków leży od Parczewa jakieś 60 km tak samo jak Lublin. To nie jest aż tak daleko. (dobre są wasze kiełbaski łukowskie :) )

Abignale myśle, że jak by zaszła taka potrzba to była byś tak miła i podzieliła się informacjami :?:  :wink:
i]Redaktor:[/i] www.mtgnews.pl

Offline wiedzmak

Zrobienie konwentu..
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 13, 2003, 07:55:48 am »
nom, w lukowie je sie tylko kielbasy i parowki :)
na falkonie bedzie czesc z nas ( wtym ci, co chceliby pojechac) jak bedziesz to podagamy. ale my nie jestesmy jeszcze rewelacyjnie ubrani, mowie z gory
ww.bitewniaki.polter.pl

Offline Abignale

Zrobienie konwentu..
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 24, 2003, 11:43:03 pm »
Alez oczywiście :) Choć zastrzegam że powiedziałam, że "mogę mieć'. Choć ja lcze na moich przyjaciół
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

 

anything