Autor Wątek: Pytania fluffowe.  (Przeczytany 294574 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kweethul_drugi

Pytania fluffowe.
« dnia: Październik 14, 2003, 02:05:49 pm »
:)

Czy Heavy Bolter robi DAKADAKA, a jeśli tak, to czy bolter Tytana też? Jak ma na imię Imperator (powtarzam za Misfire comics) ? Jaki był 2 Chapter (1 był Dark Angels, chyba)? Czy Space Marines mogą mieć dzieci (nie), a jeśli tak , to czy ich organy wszczepiane podczas inicjacji są dziedziczne (nie, bo by ci, Aphotecaries, czy jak im tam bezrobotni byli)? Czy Ferrus zginął? Czy Imperator na prawdę jeszcze żyje, czy to tylko propaganda mająca na celu utrzymać imperium w ryzach? Czy Feral Orki to nadal Space Orki, czy inny gatunek? Czy istniejej jakiś hymn Imperium? Czy Alvaro poślubi Conchittę?

Czyli pytania dotyczące niejasności we Fluffie WH40K.


...

A na to trzecie to możecie nawet odpowiedzieć :)

http://www.ironhands.com/chapters.htm
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline ghost666

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2003, 02:34:56 pm »
tak, boltery robią dakka, dakka, a to bolter tytana robi "da big DAKKA DAKKA"
Nie wiem jak ma na imie :|
nie wiem jaki był drugi chapter
nie mogą miec dzieci, nie są dziedziczne
nie, ferrus zyje, bo IH na niego czekają az wróci...
zyje... chyba... mam nadzieje
feral orki, to nadal chyab te same orki - nie znam sie na orkach, ale to moje przekonanie
pewnie tak choc go nie znam
hm... a co z Marią?

a teraz powiec mi czy miałem chociazby w jednym pytaniu racje? ;)
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Kweethul_drugi

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2003, 04:06:52 pm »
Cytat: "ghost666"
tak, boltery robią dakka, dakka, a to bolter tytana robi "da big DAKKA DAKKA"
Nie wiem jak ma na imie :|
nie wiem jaki był drugi chapter
nie mogą miec dzieci, nie są dziedziczne
nie, ferrus zyje, bo IH na niego czekają az wróci...
zyje... chyba... mam nadzieje
feral orki, to nadal chyab te same orki - nie znam sie na orkach, ale to moje przekonanie
pewnie tak choc go nie znam
hm... a co z Marią?

a teraz powiec mi czy miałem chociazby w jednym pytaniu racje? ;)


Hmmm... a skund ja mom widzić? Ale z Marią to masz rację. :)
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Phelan

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2003, 04:52:07 pm »
Drugi chapter został wymazany z bibliotek imperialnym .Nic o nich nie wiadomo ,poza tym że istnieli.
A feral orki powstały przeciez ztych samych zarodników co space orki, więc muszą być tą samą rasą.

Offline zikreg

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2003, 05:03:12 pm »
Co do tego Imperatora. To on zyje... na swój sposób jako marchewa z kilkuset kabelkami w du... i inncyh częściach ciała. Ale teraz do sedna sprawy. Imperator zyje a jak niewierzysz to spróbuj sie o to zapytać jakiegoś inkwizytora. Odpowie ci ze "tak" , a potem "za takie pytania zginiesz..."
ouradge and Honour!!!
"Together he and Space Marines Captain  fought the aliens like heroes of legend."  Wariors of Ultramar

Offline Phelan

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2003, 05:23:39 pm »
Z nim to chyba jest tak że ciało jest praktycznie martwe, ale dusza szwenda sie po kosmosie.I żeby mogła sie dalej szwendać to codziennie trzeba ładować złoty tron setką psioników.

Offline ghost666

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 14, 2003, 05:28:43 pm »
Cytat: "Phelan"
Z nim to chyba jest tak że ciało jest praktycznie martwe, ale dusza szwenda sie po kosmosie.I żeby mogła sie dalej szwendać to codziennie trzeba ładować złoty tron setką psioników.


nie, on zyje fizycznie - moze sie nawet ruszać :) widziałem kiedys rysunek imperatora w jakims WD, był to rysunek który przedstawiał go takim jaki jest aktualnie - zasuszony kolo podłączony do masy rurek. A motyw z duszą latająca w kosmosie, to jak na moje wymysł ludzi którzy w niego wierzą - w koncu, bóg powinniene byc wszedzie :?:
inne pytanie za to mam - co bedzie gdy imperator umrze? bo to jest bardziej niz pewne - jutro, moze pojutrze, moze w przyszłym millenium, ale kiedys napewno... sukcesja? chyba nie miał potomków(z tego co wiem był w SM)?  elekcja(to bedzie rzeź w walce o władze, a nie elekcja raczej)? imperium upadnie? hm..? co o tym sądzicie?
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Młodszy Nieduży Brat

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 14, 2003, 05:50:28 pm »
Nie umrze gdyż siłą Imperatora jest Ludzkość a Ludzkości Imperator.
Póki istniec będzie Imperium żyć będzie Imperator.

Nie inaczej.

(Bracie Flaviusie pokażcie im miotacz ognia)

Jasne?
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline ghost666

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 14, 2003, 06:18:21 pm »
Cytat: "Młodszy Nieduży Brat"
Nie umrze gdyż siłą Imperatora jest Ludzkość a Ludzkości Imperator.
Póki istniec będzie Imperium żyć będzie Imperator.

Nie inaczej.

(Bracie Flaviusie pokażcie im miotacz ognia)

Jasne?


taaa jest ;)

f sumie racja, ale jesli znajdzie sie ktos, a napewno sie znajdzie kto bedzie nielojalny wobec Imp. i na dodatek bedzia na tyle blisko niego aby nacisnąc OFF... a co gorsza to nagłosnić... to co wtedy? upadek imperium?

pozdrawiam - archheretic ghost666
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Pokpoko

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 14, 2003, 07:12:31 pm »
upadek?na pewno..w końcu to Wola Imperatora(stoo lat!stoo lat..niech żyje nam :wink: )utrzymuje Astronomican w istnieniu..bez astronomicanu podróże warpowe staną si eniemożliwe(albo baardzo niebezpieczne)

Offline jachu_ka

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 14, 2003, 07:41:11 pm »
ferale nadal sa ta sama rasa, tylko ze jak sama nazwa wskazuje sa zacofani technologicznie :P

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Pokpoko

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 14, 2003, 08:05:19 pm »
Cytat: "jachu_ka"
ferale nadal sa ta sama rasa, tylko ze jak sama nazwa wskazuje sa zacofani technologicznie :P
co w przypadku orków jest nie lada wyczynem :P

Offline ghost666

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 14, 2003, 08:38:33 pm »
Cytat: "Pokpoko"
Cytat: "jachu_ka"
ferale nadal sa ta sama rasa, tylko ze jak sama nazwa wskazuje sa zacofani technologicznie :P
co w przypadku orków jest nie lada wyczynem :P


nie przesadzajmy - orki nie są zacofane technicznie... ina sprawa ze zdaza ichniej technologi wybuchnac co jakis czas...  :oops:
lory fot the Horned Rat!!!


Offline jachu_ka

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 14, 2003, 08:53:54 pm »
Cytat: "Pokpoko"
Cytat: "jachu_ka"
ferale nadal sa ta sama rasa, tylko ze jak sama nazwa wskazuje sa zacofani technologicznie :P
co w przypadku orków jest nie lada wyczynem :P


hehz- Orki sa idealnym przykladem rasy utylitarnej- niewazne jak wyglada byleby dzialalo. po kiego grzyba konstruowac superzaawansowane silniki, skoro te ktore sa dzialaja wystarczajaco dobrze a w dodatku sa proste w obsludze? a swoja droga to jaka rasa wg fluffu ma najlepiej opanowana technologie teleportowania na poklady 'ulkow? a wg zasad gry, to jaka jest jedyna bron, ktora zawsze trafia, bedac przy okazji najlepsza bronia antyczlogowa w calym systemie? i jaka rasa ma granaty rownie skuteczne przeciwko pojazdom jak carnifex, przy ktorych meltabomby wygladaja jak petardy? :P

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Pokpoko

Pytania fluffowe.
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 14, 2003, 09:00:28 pm »
Cytat: "jachu_ka"

hehz- Orki sa idealnym przykladem rasy utylitarnej- niewazne jak wyglada byleby dzialalo. po kiego grzyba konstruowac superzaawansowane silniki, skoro te ktore sa dzialaja wystarczajaco dobrze a w dodatku sa proste w obsludze? a swoja droga to jaka rasa wg fluffu ma najlepiej opanowana technologie teleportowania na poklady 'ulkow? a wg zasad gry, to jaka jest jedyna bron, ktora zawsze trafia, bedac przy okazji najlepsza bronia antyczlogowa w calym systemie? i jaka rasa ma granaty rownie skuteczne przeciwko pojazdom jak carnifex, przy ktorych meltabomby wygladaja jak petardy? :P

zapraszamy na film pt."Te wspaniałe grzybki w swych rozklekotanych maszynach" :wink: ..ale serio..masz troche raii..a mnie sie marzy konwersja Eldar Falcona na orki(looted)...poniewaz orki nie mają pojęcia jak naprawić silniki Flacona,MEkboy zapędził wszystkie Groty z obozu pod podwozie i kazal im zasuwac wydając przy tym odgłos*WZIIIUM* :lol:

 

anything